2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Studzienki = rozwalone zawieszenie!!
Autor Wiadomość
PeQ200 


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-24, 08:24   Studzienki = rozwalone zawieszenie!!

Słuchajcie, mam problem. Właśnie byłem pozałatwiać parę spraw w Sopocie, i wracając do Gdańska ulicą Al. Grunwaldzka, wpadłem w studzienkę, która od powierzchni asfaltu ma różnicę poziomów chyba z 8 cm. Duży ruch i rano zamulenie i jakoś nie zdążyłem zrobić slalomu...;/ Od razu poczułem, że coś jest nie tak, ale jakoś nie było się gdzie zatrzymać, a do domu nie daleko, więc pojechałem. Kolejne zdziwienie, że na progu, na którym zawsze przelatywałem bez problemu coś obtarło. Zatrzymuję się pod domem, wysiadam, a prawe koło przód, dosłownie w nadkolu, skok zawieszenia 0! Beton. Jeszcze nie wiem co się uwaliło, ale piszę, w sprawie... Czy może ktoś miał podobną sytuację i wywalczył jakieś odszkodowanie od Zarządu Dróg? Nie ważne, czy w Gdańsku czy gdziekolwiek. Bo nie uśmiecha mi się teraz
wykładać kasę, na remont zawieszenia!

Aha nie napisałem, że nie jechałem trampkiem tylko e46.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
 
 
Michas 

Wiek: 43
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 152
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-09-24, 21:14   

wydaje mi sie ze jezeli nie wezwałes policji na miejsce zdarzenia to "dupa" z tego :cry:
 
 
 
PeQ200 


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-24, 21:57   

No też mi się tak wydawało, ale może jeszcze nie wszystko stracone :) A na policję zadzwoniłem, to mi powiedzieli, że "oni się drogami nie zajmują" ;/
 
 
 
koko 
KOKO KOKO EURO SPOKO


Wiek: 41
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 1938
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-24, 23:40   

Zacznij od fotki studzienki i fury ...
Pomyślimy co dalej...
_________________
Trabiaktywny
 
 
 
PeQ200 


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-24, 23:50   

Dodzwoniłem się do ZDiZ i tam mnie miła pani poinstruowała i powiedziała, że muszę zadzwonić do "Rutkowskiego" :) No ale Rutkowski zajęty. Zdjęcia mam zrobione. Specjalnie drałowałem z buta do sopotu prawie, ale znalazłem. Na zdjęciach nie wygląda tak strasznie, ale jest i dziura i studzienka. Fura niestety unieruchomiona. Na szczęście kumpel jechał w moje domowe strony i się z nim zabrałem, bo tak musiałby jechać PKP...czego aktualnie wolę unikać. Pęknięta sprężyna, wylany amorek, w oponie rowek na pół centymetra, nawet się jakoś przygiął kawałek wahacza...wygląda to dość nie ciekawie ogólnie. Dodam, że prędkości nie przekroczyłem bo i nie było gdzie Grunwaldzka o 9 jedzie miarowo 70...
 
 
 
Golab 
lubie placki

Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1552
Skąd: 3Mia100
Wysłany: 2013-09-25, 13:54   

Policja laski nie robi, dupy dales ze odrazu sie nie zatrzymales i nie zadzwoniles na psy. Jest zdarzenie i musza przyjechac protokol spisac
Ostatnio zmieniony przez Golab 2013-09-25, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PeQ200 


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-25, 14:06   

Od razu, to nie wiedziałem, że się aż tak rozjebało. Pizło i pojechałem dalej, a dopiero jak zjechałem to zobaczyłem co jest. A po za tym weź się tam rano zatrzymaj ;/ Zanim by Policja przyjechała, to by mnie kierowcy zajebali :P
 
 
 
Golab 
lubie placki

Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1552
Skąd: 3Mia100
Wysłany: 2013-09-25, 14:55   

No tak już jest, że na policje i odszkodowanie się czeka długo. Możesz zrobić jeszcze tak ze pojedziesz tam swoja bryka staniesz kolo studzienki i zadzwonisz na psy i powiesz ze wjechałeś w rozjebana studzienkę i ze chcesz żeby przyjechali spisać protokół bo to nie twoja wina
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10