(S)GermanStyle.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Zrób swojego Trabanta! Wartburgi - konkretnie i z zajawką

Poprzedni temat «» Następny temat
pytanie...
Autor Wiadomość
J.J. 
stay high


Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 963
Skąd: Kaszëbë
Wysłany: 2009-01-26, 22:47   pytanie...

...jeśli germanstyle.pl padnie w 100% ktoś będzie płakał ?
_________________
TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl

DrogąDoRaju - Trabant, Wartburg, Simson, Mify i Qek
Ostatnio zmieniony przez J.J. 2011-12-17, 00:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2009-01-26, 23:02   

chodzi o domenę czy całe forum?

1. troszeczkę
2. tak
 
 
 
john'ek 
Talib

DDR: Porsche 924 / Łada Samara
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 442
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-01-26, 23:33   

2.
_________________
 
 
 
Kula 
kawał skur*ysyna

DDR: szczur 72"
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 375
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-01-26, 23:41   

2.
 
 
 
Wojti08 


DDR: Trabant 601s
Wiek: 29
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 49
Skąd: Łubno
Wysłany: 2009-01-26, 23:44   Re: pytanie...

J. napisał/a:
...jeśli germanstyle.pl padnie w 100% ktoś będzie płakał ?


ja tak :jabcok:


a dlaczego ma paść??
 
 
 
maxxx601 
fascynacitrabantow

DDR: mpctka 601
Wiek: 38
Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 120
Skąd: bydgoskie
Wysłany: 2009-01-26, 23:45   

co to za ankieta bez opcji :-P ja na cyferkach słabo ale german to część mnie...
_________________
Zawsze zakochany w trabantach. Dwusuwowych czystej krwi.
 
 
 
wnuq601 


DDR: jak najbardziej trabant
Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 70
Skąd: uć
Wysłany: 2009-01-26, 23:53   

no ja 2
_________________
ga-ciowy'
 
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2009-01-27, 00:06   

widzę ze nie ogarneliście mojej wypowiedzi :D

chodzi o domenę czy całe forum? <- pytanie :D

1 (odniesienie do domeny). troszeczkę
2 (odniesienie do całego forum). tak

a nie opcje ankiety :P
ale i tak widać ze będą ludzie płakać
 
 
 
J.J. 
stay high


Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 963
Skąd: Kaszëbë
Wysłany: 2009-01-27, 00:33   

srać nie płakać :]

klub2osobowy.pl :]
_________________
TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl

DrogąDoRaju - Trabant, Wartburg, Simson, Mify i Qek
 
 
 
Kruchy 
TaxiMan


DDR: Wartburg 353GS '87
Wiek: 41
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 79
Skąd: EuDeZet
Wysłany: 2009-01-27, 01:19   

Ja tam do powiedzenia nie mam zbyt wiele, bo ani Trampka nie mam ani Wartburga teraz. Zastanawia mnie tylko fakt, że chyba sami nie wiecie czego chcecie. Raz forum jest pod adresem German, raz NaGlebie. Raz działa jedna domena potem druga, co jakiś czas robicie zryw pt"robimy stronę".

Panowie nic na siłę. Tworzycie ekipę i ciekawe forum i skupcie się tylko na tym a stronkę zostawcie w spokoju. Nie ma jednej osoby, która by to pociągnęła i nie dziwię się, bo jest to słabo płatny etat i dyspozycyjność 22h na dobę. Wspólnie też nie widać, żeby się Wam chciało - także zróbcie jakiś nowy adres podsumowujący ekipę GermanStyle i forum Trabanciarskiego i odetnijcie się od przeszłości w pewnym sensie. Parę wodotrysków, parę nowych działów, gdzie pokażecie swoje wózki, fotki ze zlotów i jakieś gotowe arty.

Wchodzę tu zawsze z zaciekawieniem, bo sami jesteście z natury ciekawscy, próbujecie nowych rozwiązań. Nie słyszę tu nigdy gadania typu, zostaw to auto bo szkoda, zrób go na oryginał. Dowiaduję się tu ciekawych rzeczy, nowych patentów i rozwiązań. Denerwuje mnie tylko to ciągłe latanie po dwóch domenach.

Tyle ode mnie i w razie czego nie bierzcie nic do siebie...

PozDDRo...
_________________
WartburgRadikalz
 
 
 
MC-Maxim 


DDR: T1
Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 126
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2009-01-27, 05:33   

Dokładnie, popierwam w 100% przedmówce. Nic na siłę ... a niech się kręci forum powolutku, po cholere je zamykać. Wprowadzic na forum jakieś zasady, moim zdaniem stanowczo zmniejszyć ilość działów, bo jak dla mnie jest bałagan totalny. Ja jak rozkręcałem swoje forum, zrobilem je minimalistycznie. Celowo. Chciałem żeby działów było jak najmniej. Ale to było 2 lata temu czy tam ileś. Teraz forum wyglada tak : http://mcmaxim.webd.pl/phpBB/index.php . Więc taka moja propozycja, skondensować to jakoś fajnie, dać dobrą domene i niech się kręci powoli .... nie odrazu Rzym zbudowano.
_________________
www.thevintagevwbus.com
 
 
 
J.J. 
stay high


Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 963
Skąd: Kaszëbë
Wysłany: 2009-01-27, 09:52   

z mojej strony będzie tyle...

germanstyle.pl nie wrooci :]
forum zostanie.. domena? to już nie moja dziedzina :)

a co dalej?
to już myśl bryka :) ja muszę skończyć jeden ambitny projekt który zacząłem :}

a temat dałem tak z ciekawości :) bo była ambitna nazwa klub2osobowy.pl...

to kręćta tym qłkiem :)

agl :)
_________________
TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl

DrogąDoRaju - Trabant, Wartburg, Simson, Mify i Qek
 
 
 
Maciek 


DDR: 1.1
Wiek: 37
Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 231
Skąd: Bielsko biała
Wysłany: 2009-01-27, 10:59   

Forum powinnom zostać, każdy lubi wzajemne lizanie po odbytach :P Stronka? Mi jest niepotrzebna. Potrzebny jest kontakt z ludźmi, pospuszczanie się co jakiś czas bo ktoś nadkole poszerzył a ktoś inny urwał tłumik. Cieszę się że mogłem komuś pomóc a ktoś pomógł mi. Dla mnie i myślę dla większości ludzi tu tuning traba to zajęcie po godzinach, nie jestem w stanie mu poświęcać 8h dziennie. Kasą też nie sram a chce mieć auto bez druciarstwa... Na konkretne efekty więc trzeba będzie poczekać, a czy to będzie naglebie.pl, germanstyle.pl czy robutkiręczne.pl to najmniejszy problem... bylebym się o tym dowiedział, a nie trak jak ostatnio!

p.s propos kasy na domenę/serwer/piwo dla admina może zróbmy tak jak na wikipedi? Jeden temat pt: "brakuje nam jeszcze XXXX PLN"?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RuqBvK2uKZ4
 
 
 
bRq 
Trampolina.info


DDR: Trampolina.info
Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 1331
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-01-27, 19:41   

Nie udalo sie odzyskac GermanStyle.pl na wlasnosc (wczesniej wlascicielem byl jedrek (nie J.)), tzn my za nia placilismy i uzywalismy.
Po telefonach do nazwy.pl z prosba o przepisanie domeny na nas podali nam 2 wyjscia:
- pismo od Jedrka z cesja domeny na mnie (checi byly, ale jakies problemy techniczne wystapily i nie dalo rady tego zrobic)
- poczekac na wygasniecie domeny i wykupienie je na nowo (na mnie).
Wiec nie duzego wyboru... opcja 2.
Codziennie sprawdzalem dostepnosc domeny (byla caly czas zarejestrowana). Do 23 stycznia... gdzie po powrocie z pracy wszedlem i zobaczylem "Domena germanstyle.pl jest juz zarezerwowana."
Na drugi dzien wszedlem z ciekawosci i moim oczom ukazalo sie kolejne zdanie. "Domena germanstyle.com.pl jest juz zarezerwowana.", czyli ktos wzial "hurtowo" 2 domeny.

dlatego tymczasowo wrocilismy do NaGlebie.pl, zeby chociaz forum dzialalo ... :-x
Ostatnio nie mam czasu na rozmyslanie co tu dalej zrobic z GS. Studia, praca i masa roboty w garazu...ale nie chce, zeby to upadlo i zebym byl zmuszony do czytania CT, na ktorym nie bylem chyba od roku...
_________________
www.Trampolina.info
 
 
 
eljot87 

DDR: 1.1 91'
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 362
Skąd: nie stąd
Wysłany: 2009-01-27, 20:27   

no cóż... czasem można wieki czekać ażdomena się zwolnii. najczęściej ludzie rezerwują właśnie domeny a nie czekajana ich zwolnienie. taka opcja daje ci prawo "pierwokupu" jeśli obecny właściciel nie przedłuży domeny w określonym czasie...
 
 
 
bRq 
Trampolina.info


DDR: Trampolina.info
Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 1331
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-01-27, 21:30   

Pozamiatane z GermanStyle.pl.

Cytat:
 Łączenie...
 Zostałeś połączony z Biurem Obsługi Klienta NetArt.
 NetArt: Prosimy o zadanie pytania.
 Bartosz Bryk: Witam. Mam pytanie odnosnie domeny GermanStyle.pl
 NetArt: Witam, Krzysztof Ptak w czym tkwi problem ?
 Bartosz Bryk: W maju 2008 dzwonilem do panstwa z pytaniem jak dokonac cesji domeny na moja osobe
 Bartosz Bryk: otrzymalem informacje, ze mozna to zrobic pisemnie lub poczekac na wygasniecie domeny
 NetArt: Domena germanstyle.pl jest już usunięta
 Bartosz Bryk: probowalem z uwczesnym wlascicielem (Andrzej Kogutowicz) wygenerowac takie pismo, ale byly jakies problemy
 Bartosz Bryk: dlatego poczekalismy az domena wygasnie zeby zarejestrowac ja na nowo na mnie
 Bartosz Bryk: domena miala byc uwolniona okolo 23.01
 Bartosz Bryk: tak tez sie stalo... ale przeszla w stan "zarezerwowana"
 Bartosz Bryk: czy jest mozliwosc zebym ja zarejestrowal na nowo?
 NetArt: Nie oferujemy opcji na domenę , w takiej sytuacji należało samodzielnie śledzić status domeny
 NetArt: Nazwa domeny germanstyle.pl oczekuje w kolejce na rejestrację. (germanstyle.pl)
 NetArt: Została ona zamówiona u innego rejestratora .
 Bartosz Bryk: czyli ktos zdazyl zarejestrowac ta domene przedemna ?
 NetArt: Tak zgadza się.
 Bartosz Bryk: A co jesli ktos nie wykupi tej domeny ? Wiadomo cos na temat czasu jaki bedzie zarezerwowana?
 NetArt: Niestety takie informacje w chwili obecnej są niedostępne.
 Bartosz Bryk: Aha. Trudno. Dziekuje i pozdrawiam.
 NetArt: Dziękuje za rozmowę. Zapraszam ponownie.
 Operator wylogował się z systemu.
 Rozłączony.


Wolne sa germanstyle.info i germanstyle.org ;)
_________________
www.Trampolina.info
 
 
 
Kruchy 
TaxiMan


DDR: Wartburg 353GS '87
Wiek: 41
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 79
Skąd: EuDeZet
Wysłany: 2009-01-27, 23:44   

Mam nadzieje, że nie macie żalu za te moje słowa. GermanStyle jest mi w pewnym sensie bliskie. Po pierwsze dlatego, że była to pierwsza Polska strona gdzie zobaczyłem dobrze zrobione ze smakiem Trabanty. Druga sprawa to, miło się tu czuję, choć gustuję w innych autach. Jest w tym coś ciekawego, bo nie macie nic przeciwko mojej obecności. Po trzecie, robicie dobre i inne od wszystkich auta. Jedni bardziej inni mniej profi, ale jest na co popatrzeć. To nie jest kolejne forum dla drechów i maniaków nudnych do bólu oryginałów.

Weźcie się w garść, nowa domena [ TrabiRenegates.com czy IFAleute.com ] i inne tego typu. Zerwać z przeszłością skoro nie potraficie do tego wrócić. Domena com wyjdzie do tego taniej niż pl. Nazwa GermanStyle i tak była w pewnym sensie mylna i nie informowała o zawartości tak do końca.

W sumie dobrze przemyślane i zarządzane forum może służyć za interaktywna stronkę. Kto powiedział, że forum nie może przejąć tej roli. Każdy może założyć sobie post o swoim aucie aktualizowany w ramach postępów. Posty dla fotek ze zlotów i relacji też można zakładać a żeby nie robić bałaganu, zaraz je blokować, będą wtedy wisieć jako konkretne galerie. Wykupcie sobie wspólnie konto na Flicr.com na rok czy dwa lata i linkujcie stamtąd fotki, których można wrzucać do bólu - dosłownie

http://www.flickr.com/pho...alz/collections

Zróbcie jakiś regulamin, selekcje ludzi a wtedy jako strona nabierzecie sznytu. Jakaś graficzka flaszowa na dzień dobry, nowy zachęcający hardcorowy wygląd, nowe ciekawe działy, gotowe porady, skany artykułów czy folderów, też można wrzucać na forum. Każdy będzie wtedy po części redaktorem stronki a jeśli nie wypali - powiecie trudno i pozostanie forum co i tak będzie sukcesem.

Tyle ode mnie.

Big up...
_________________
WartburgRadikalz
 
 
 
john'ek 
Talib

DDR: Porsche 924 / Łada Samara
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 442
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-01-27, 23:53   

hm i mądrego to warto posłuchać(poczytać)... bardzo mądre słowa kruchy zgadzam się z tobą. ja klubowiczem nie jestem bo narazie procz mojego owlosionego zada nie mam co pokazac ale pokaze wam jak skoncze:) o i moze mnie zaprosicie w niskie progi a poki co licze ze forum przetrwa!!
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11