(S)GermanStyle.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Zrób swojego Trabanta! Wartburgi - konkretnie i z zajawką

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: bRq
2010-03-30, 13:25
Chyba TY!
Autor Wiadomość
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2010-03-11, 20:29   Chyba TY!

Aloha!

Pragnę przedstawić wam mój mały projekt, mianowicie krótkie serie t-shirtow. Projekt nosi nazwe "Chyba TY". Jako pierwsza seria leci coś trabantowego. Poniżej umieszczam grafikę pierwszej serii. 2 wersje kolorowe. Oczywiście jest to wersja beta i rastrowa więc proszę się nie martwić o lekko poszarpane krawędzie itp. Całość będzie bardzo mocno dopracowana. Cena koszulki była by około 30PLN, MAX 35. Ale może uda się zejść niżej. Koszulki naprawdę spoko jakości i wykonanie też niczego sobie. Chodzę w t-shircie produkowanych przez tą firmę już około rok i nie widać jakichkolwiek problemów z grafiką.

WHITE - FRONT
WHITE - BACK

BLACK - FRONT
BLACK - BACK

Cenę bym chciał jak najniższa sie tylko da ponieważ jest to projekt czysto zajawkowy.

Chciałbym się zorientować czy jest ktoś zainteresowany takimi koszulkami. Zachęcam również do wszelakiego wypowiadania się na ten temat.

P.S Jeśli "szefostwo" oraz forum się zgodzi i będą takie chęci to można dokleić gdzieś germanstyle.pl .
P.S2 Do projektu został wykorzystany model z trabicustomizer.com . Przepraszam Eliot za brak info. Mam nadzieje, że nie wyrażasz żadnych sprzeciwów.
P.S3 Jeśli będą chętni to koszulki pojawią się za około 2tyg max.
 
 
 
danny601 

DDR: 601 88'
Wiek: 28
Dołączył: 27 Wrz 2008
Posty: 71
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2010-03-11, 20:55   

Jestem chętny :-P
 
 
 
john'ek 
Talib

DDR: Porsche 924 / Łada Samara
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 442
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-03-11, 21:09   

jak co wal tez jestem za:)
_________________
 
 
 
eljot87 

DDR: 1.1 91'
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 362
Skąd: nie stąd
Wysłany: 2010-03-11, 21:12   

no i widzisz... tu jest zonk. muszę ci zabronić wykorzystania modelu z TC. jedyna możliwość jego używania to NIEZAROBKOWY użytek i tak ściśle rzecz biorąc NIEZAROBKOWY Z PODKREŚLENIEM AUTORSTWA... jeśli chcesz użyć obrazka wykonanego w TC do zarobkowych celów to musisz nabyćprawo autorskie do tego. w tym momencie jest to tak zwany PLAGIAT UTAJONY (UKRYTY)...

także generalnie możesz to właśnie zrozumieć jako mój sprzeciw...

zanim przystąpiłeś do samego "dzieła", a już na pewno zanim opublikowałeś to z chęcią sprzedawania, należało się ze mną skontaktować... na stronie TC jest opcja "CONTACT" jeśli już wszelkie inne drogi zawiodą...

wielokrotnie już modele zrobione w TC były przez różne osoby publikowane na swoich stronach lub w róznych pracach, ale nigdy nie byl to cel zarobkowy więc nie dochodziłem żadnych praw z tytułu praw autorskich, mimo, że "autorzy" nie podkreślali tam, iż element ten pochodzi ze strony trabiCustomizer.com
Ostatnio zmieniony przez eljot87 2010-03-11, 21:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2010-03-11, 21:20   

Eliot ok. Nie ma problemu. Twój model został wykorzystany jedynie do prezentacji, którą nie jest w celach zarobkowych (chociaż i tak można to podciągnąć zapewne pod naruszenie praw autorskich). Do gotowego projektu wykonam własny wektorowy model.

Rozumiem, że nie chcesz dać swojej pracy komuś ot tak. Spoko. Jeszcze raz Cie przepraszam, po prostu nie miałem gotowego modelu traba.


Ciesze się, że jest ktoś zainteresowany. Nawet dla 3osoby warto to wykonać :)
 
 
 
Rastak 

DDR: 601s
Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 6
Skąd: Kutno
Wysłany: 2010-03-11, 22:47   

ja tez jak by to wyszło to jestem chętny . fajnie to wygląda
 
 
 
bRq 
Trampolina.info


DDR: Trampolina.info
Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 1331
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-03-12, 01:14   

Jakby byla z kombi to bym wzial :P
_________________
www.Trampolina.info
 
 
 
stiG 
WWL DRIVER

DDR: 1.1
Wiek: 35
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 14
Skąd: Wołomin
Wysłany: 2010-03-12, 13:54   

Ja tez sie pisze ;-)
 
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2010-03-12, 18:09   

Miło, że jakieś zainteresowanie jest :)

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko brać się za wektorówke.

Jeśli ktoś jest jeszcze chętny to proszę o dalsze wpisywanie jest. Będę wiedział mniej więcej ile sztuk zrobić.
 
 
 
Barkas 
barkas

DDR: 601
Wiek: 41
Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 99
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-12, 19:03   

Pogrub linie, którymi narysowany jest trabant.
_________________
Opa '72
®
 
 
 
eljot87 

DDR: 1.1 91'
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 362
Skąd: nie stąd
Wysłany: 2010-03-12, 20:38   

Barkas napisał/a:
Pogrub linie, którymi narysowany jest trabant.

trabanty ponoć i tak mają być inne bo te są z TC i nie mogą być użyte...
 
 
 
Barkas 
barkas

DDR: 601
Wiek: 41
Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 99
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-12, 22:18   

Wiem, tak na przyszłość radę dałem :)
Na koszulce tak cienkie linie nie wyjdą, a jak nawet wyjdą, to się spiorą migiem.
_________________
Opa '72
®
 
 
 
stiG 
WWL DRIVER

DDR: 1.1
Wiek: 35
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 14
Skąd: Wołomin
Wysłany: 2010-03-13, 18:08   

Ja odrazu pisze sie na 2 szt.
 
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2010-03-15, 00:18   

Dobra wiadomość dla zainteresowanych - metoda nanoszenia grafiki na koszulkę to sitodruk :)

Już jestem umówiony na spotkanie. Możliwe, że już pod koniec tygodnia koszulki będą dostępne.
 
 
 
john'ek 
Talib

DDR: Porsche 924 / Łada Samara
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 442
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-03-15, 07:33   

a aktualny project mozna looknac
_________________
 
 
 
eljot87 

DDR: 1.1 91'
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 362
Skąd: nie stąd
Wysłany: 2010-03-15, 10:33   

ja tylko nie widzę związku między trabantem i "chyba ty"... czyli generalnie nie kumam idei...
 
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2010-03-15, 15:04   

john'ek - jeszcze go przygotowuje. Na pewno będzie pokazany przed samym 'drukiem'.

Eliot. Idea jest prosta. Chce przenosić moje pomysły na koszulki i udostępniać je ludziom za jak najniższa kasę. Po prostu fajnie było by kogoś spotkać kto chodzi w koszulce projektowanej przeze mnie. Można powiedzieć, że to swego rodzaju hobby.

Pomiędzy "chyba ty" a trabantami nie ma być żadnego powiązania. Przykład : widzę koszulkę nike z wielkim napisem na środku, a pod nim narysowany budda. Jest związek? Nie ma. Chce jakoś "podpisać" moje koszulki, a nazwiskiem tego na pewno nie zrobię. Powstała taka nazwa i zapewne będę się jej trzymał :)

Mam nadzieje, że teraz już rozumiesz o co mi chodzi.
 
 
 
eljot87 

DDR: 1.1 91'
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 362
Skąd: nie stąd
Wysłany: 2010-03-15, 17:33   

zainteresowało mnie to bo pod haslem "chyba ty" zgrupowało się już sporo osób na przykład na facebook'u gdzie hasło to promuje/oznacza fanów ciętej riposty w której na jakąkolwiek niemiłą treść wypowiedzianą w stosunku do nich odpowiadają właśnie "chyba ty"...

między buddą i nike mogę widzieć związek... budda jest symbolem dążenia do osiągnięcia stanu nirvany... nike ma jako ideologię promowanie sportu, zdrowego trybu życia co też jest elementem osiągnięcia nirvany...

"chyba ty" po prostu jakoś mi nie pasuje... skoro nie ma w tym żadnej ideologii to równie dobrze mogłoby się to nazywać "twój stary"?

a niechęć do podpisywania się własnym nazwiskiem lub też jakimś pseudonimem czy ksywką to dość typowe w polsce i niesłuszne. na całym świecie każdy autor sygnuje swoje dzieło... jeśli nie nazwiskiem to właśnie pseudonimem czy nickiem...

dla mnie brak tu spójności... u góry piszesz "trabant driver&lover", a na dole "chyba ty" zestaw to ze sobą lub podziel na role i wygląda to trochę niefortunnie:

A: "rabandt driver&lover?
B: chyba ty!

riposta w stosunku do osoby B wskazujaca, że osoba A nie ma z tym nic wspólnego, uważa to za obraźliwe i raczej powód do wstydu niżdo chluby... to właśnie mi na myśl przynosi ta koszulka, a osobiście nie czuję wstydu, że jestem miłośnikiem i kierowcą trabanta...
 
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2010-03-15, 18:21   

W pełni rozumiem Twój tok myślenia.

Zacznijmy od podpisu nazwiskiem. Wszystkie moje "produkty" takie jak grafiki, strony www, skrypty itp. itd. podpisuje nazwiskiem. Tutaj jednak jednak nie chce tego robić i nie podlega to jakiejkolwiek dyskusji. Może kiedyś.

Budda i Nike to oczywiście wytwór mojej wyobraźni (żeby nie było niedomówień). Idąc za Twoim myśleniem, można zestawić ze sobą dowolne 2 słowa i na upartego prędzej czy później znajdziesz jakieś powiązanie.

Co do grup na facebooku, to nie wiedziałem. Nie korzystam z takich serwisów. Zaznajomię się na pewno.

Fajnie, że wyrażasz swoją opinie. Zmusiłeś mnie do ponownego przemyślenia całej tej sprawy. Od początku widziałem ten 'spór' na koszulce jednak zbagatelizowałem go.

Dzięki wielkie,
pozdro.
 
 
 
eljot87 

DDR: 1.1 91'
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 362
Skąd: nie stąd
Wysłany: 2010-03-15, 18:45   

Sqall napisał/a:
Idąc za Twoim myśleniem, można zestawić ze sobą dowolne 2 słowa i na upartego prędzej czy później znajdziesz jakieś powiązanie.

dokładnie... i dlatego trzeba uważać co z czym się łączy;)
 
 
 
Aren 


DDR: 601s 85'
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 1310
Skąd: Zary
Wysłany: 2010-03-15, 19:24   

Dlatego trzeba robić swoje i " nie poddawać się powszechnym trendom." ;-)
 
 
 
eljot87 

DDR: 1.1 91'
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 362
Skąd: nie stąd
Wysłany: 2010-03-16, 10:30   

no no...
 
 
 
Kula 
kawał skur*ysyna

DDR: szczur 72"
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 375
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-03-16, 12:11   

a jaki wpływ będą miały te koszulki na populację żywotników wschodnich aurea nana?

Sory za OT :P
 
 
 
aguska87 
Arczerowa


DDR: 601.1
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-19, 00:11   

wchodzę od święta na to forum i trafia się taka dyskusja.
ja byłabym zadowolona jakby ktoś wykorzystywał moje pomysły na koszulkach i nie robiłabym z tego żadnego problemu, ale widzę, że dla niektórych to cios prosto w serce. szukanie dziury w całym

Kula napisał/a:
a jaki wpływ będą miały te koszulki na populację żywotników wschodnich aurea nana?

Wujku Kulo, podpisuję się pod tym pytaniem wszystkimi swoimi kończynami :). warto się jeszcze zastanowić, czy produkcja tych koszulek będzie w jakimś stopniu rozwiązywała napiętą sytuację na zachodnim brzegu Jordanu i Wzgórzach Golan.

będą tzw. "damskie" rozmiary i kroje?
_________________
Bawi mnie, że Arczer jest moderatorem tego forum :)
 
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2010-03-19, 01:25   

Przyznam Aguśka, że nie myślałem totalnie o damskich. Jeśli jednak jesteś zainteresowana to postaram się załatwić coś specjalnego dla ciebie :) w ładnym kroju i kolorze :P

Projekt już prawie gotowy(85% wektorówki). Zostało przerysować trabanty. Troszkę się zmienił, ale myślę że na lepsze. Jak skończę pokaże. Już by były gdyby nie natłok innych spraw :|

BTW. Co tam napięte sytuacje itp, te koszulki mają wpływ na ustawienie planet i okres godowy pingwinów w północno-wschodniej części Afganistanu!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12