2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
halo co słychać? :)
Autor Wiadomość
emi 
Ein Trabant fahrer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 1036
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2005-08-16, 12:13   halo co słychać? :)

cześć kochane robale! :) ale siem stesknilam! :) jak wam minał weekend długi? jakieś przygody? :twisted: ja nie miałam żadnych przygód , nic sie nie popsuło, nic nie paliło , a nie ! czekajcie ! osa ugryzła mnie w język :P ale to sie nie liczy bo to było jeszcze przed weekendem.
Kajtek jak tam twoje zdrowie? juz dobrze? skad ty wytrzasnąłeś grypę latem? b4nd1t , dobrze sie zmelanżowałeś? starczy na jakjiś czas? :) Sławek, czy juz masz blizej do jakiegoś miłego trabanta?
a w ogóle to był bardzo senny weekend na forum , całe 6 postów miałam do przeczytania :) wszyscy gdzieś wybyli , i słusznie , nie mozna żyć non stop w wirtualu :) trzeba wyjśc do ludzi :) a a propos wychodzenia do ludzi, kiedy jakas wyprawa trabantowa? hę? :)
łączę pozdrowienia :)

Emi
_________________
pędzę! ... Trabantem pełnych snów o Tobie!




 
 
 
Greg 


Wiek: 45
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1452
Skąd: Kmiecin (Łęczyce
Wysłany: 2005-08-16, 12:20   

Wielki powrót EMI :):)
_________________
Szanuj zieleń.
 
 
 
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2005-08-17, 08:03   

wiesz Emico to deg grypy to złapanie jej nie było wiekrzym problemem mimo ze teraz jest latp-zwroc uwage na to co to za lato mamy w tym roku-prawie jesien ... a zlapalem ją "na własne życzenie" bo tylko taki młotek jak ja moze jezdzic kilka dni z rzedu na ognicha z mokra glowa a po takim maratonie wlesc wieczorem na dach domu w krutkich spodenkach i krutkim rękawku w momncie gdy dosc mocno wieje zimny wiatr i siedziec tam bezczynnie przez jakies pół godziny ... (i nie pytaj mnie co tam robiłem bo nic nie robilem a lazlem bo sienudilem)
dzieki za zainteresowanie :)
 
 
 
Kris 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-08-17, 12:42   

cos nudno na forum sie zrobilo... Emi zarzuc cos fajnego, bo nic tu sie nie dzieje ;) pozdro 601
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10