2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeglad, gdzie? jak? za ile?
Autor Wiadomość
blazko 

Wiek: 41
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: Szczecin/Sopot
Wysłany: 2006-11-23, 20:26   Przeglad, gdzie? jak? za ile?

Dobry wieczor!

od niedawna mieszkam w 3miescie (sopot) i nie bardzo jeszcze wiem co i jak i gdzie itp :)

Poszukuje przyjaznie nastawionej stacji diagnostycznej na przeglad, ktory to zbliza sie wielkimi krokami (w poniedzialek mija termin).

Dlaczego akurat przyjaznej? Trab jest w dobrym stanie i nie boje sie o to, ze go cofna, ale... posialem gdzies papiery od instalacji gazowej, a pamietam ze rok temu w wawie musieli je ogladac. Szukam miejsca, gdzie na te kwestie moga przymknac oko. Ew. znacie jakis patent? Gdzie moge dostac jakis duplikat, albo czy gadka w stylu "nie korzystam z gazu, na benzynie smigam" daje rade?

dzieki za wskazowki!

blazko

trab 1.1 bialy
blachy ZS 53835
 
 
 
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2006-11-24, 20:32   

no ja niestety az takich znajomości nie mam ... ale na przeglądy tez nie woze papierów od LPG ale nie dlatego ze nie mam tylko dlatego ze są w urzedzie komunikacji i jak tak mówie to juz wiece nie pytają :mrgreen: spróbuj moze i Tobie sie uda :]
 
 
 
blazko 

Wiek: 41
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: Szczecin/Sopot
Wysłany: 2006-11-25, 12:08   

heheh :)


ok tak zrobie!

wlasnie wyladowaly w urzedzie komunikacji.


A czy znasz jeszcze jakies mijesce dokad pojechac?

(adres warsztatu znaczy)

dzieki.
 
 
 
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2006-11-25, 12:27   

hehe-ja zwykle jeździłem do Pruszcza Gańskiego ale tam to ostro po znajomości z warsztatu sie jechało i tam wszystko przechodziło o ile przyjechało i odjechało o własnych siłach :mrgreen:

no ale niestety jak sie powołasz na mnie to to nic nie da ... ja sam musiałem sie powoływać na znajomych ... tak wiec działaj na własną ręke ;)

aha-jak mnie pyrał o dokumentache LPG to "w urzedzie mieli ksero zepsute to wzieli orginał" - tak sie włumaczyłem :] (to tak dla ścisłości)
 
 
 
Greg 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1452
Skąd: Kmiecin (Łęczyce
Wysłany: 2006-11-25, 13:42   

Ja mam gaz juz od prawie trzech lat a dopiero w tym roku wbiłem go do dowodu:):) (jest na to 2 tygodnie od zamontowania instalacji) pani w wydziale komunikacji byla wielce zdziwiona :):) a na przegladach placilem mniej bo nie placilem za przeglad instalacji. Ale to tez po znajomosci o dosyc daleko od trojmiasta. Zreszta moj ojciec jezdzil na przeglady bo znal pana przeglądywacza.
_________________
Szanuj zieleń.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10