2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Autor Wiadomość
wiary.godny 

Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2014-01-07, 12:26   Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Hej,

Dla tych, którzy nie lubią dużo czytać :) Poszukuję dawno 'zaginionego' białego (kremowego?) Trabanta pokrytego dziełami Salvadora Dali!!! Byłbym bardzo wdzięczny za kontakt wszystkim, którzy mogą pomóc go namierzyć. Dzięki!

Nietypowa sprawa :) Mój najlepszy kumpel niedługo się żeni i chciałem mu z tej okazji sprawić coś wyjątkowego. Pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby odzyskanie jego ukochanego Trabanta, którego darzy dużym sentymentem - krótka historia poniżej.

Jeszcze w liceum, ponad 10 lat temu, miał on białego (kremowego?) Trabanta ver. Sedan, 'innego niż wszystkie'. Jako, że jest artystą-hobbystą i wtedy półprofesjonalnie zajmował się malowaniem samochodów itp. postanowił zacząć właśnie od swojego Trabanta. Efekt był taki, że auto praktycznie z każdej strony pokryte było kopiami prac Salvadora Dali (przykłady jego twórczości tutaj, były tam i Zegary i Żyrafy i jeszcze jakieś inne rzeczy, których nie pamiętam). Ok. 10 lat temu z jakichś tam powodów musiał auto sprzedać i od tamtej pory słuch o nim zaginął.

Jako, że to ma być niespodzianka, to nie chcę go bezpośrednio prosić o odgrzebanie umowy sprzedaży w celu znalezienia kontaktu do kupca. Niestety bez tego nie wiem specjalnie jak się do tego zabrać, pomyślałem więc, że warto spróbować przynajmniej popytać wśród miłośników tej marki, wierzę, że taki 'unikat' zwróciłby Waszą uwagę napotkany gdzieś na ulicy. Oczywiście istnieje szansa, że to autko już jest dawno zezłomowane, ale wolałbym tego nie zakładać z góry tylko najwyżej usłyszeć to z ust jego ostatniego właściciela. Niestety nie znam więcej szczegółów dotyczących samochodu, ale wierzę, że taka oryginalna karoseria sama w sobie powinna wystarczyć. Mój kumpel jeździł nim po Trójmieście, bo stąd jesteśmy i myślę, że kolejny właściciel pewnie też był gdzieś z okolicy (z tego co wiem to auto kupiła jakaś ekipa budowlana, która potrzebowała taniego środka transportu, także nie byli to żadni koneserzy ani Trabantów ani Salvadora Dali zapewne :) wiem, że sam ten fakt nienajlepiej rokuje moim poszukiwaniom, ale tak łatwo się nie poddam!) :)

Wielkie dzięki wszystkim, którzy chociażby doczytali do końca, a jeszcze większe tym, którzy są w stanie jakoś pomóc w ogarnięciu tego wyjątkowego prezentu!!! :)

P.S. Moderatorzy - jeżeli uważacie, że ten temat będzie lepiej pasował do innego działu forum, lub po prostu gdzie indziej będzie miał większe szanse być zauważony przez większą liczbę użytkowników bardzo bym Was prosił o przeniesienie. Dzięki!
 
 
 
PeQ200 


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-04-08, 10:18   

Akurat przeglądałem oferty i tak mi się przypomniało o tym poście ;)

Być może temat już nieaktualny i nie powiedziane, że to co na nim namalowane to Salvador Dali, bo niewiele na fotach widać. Ale może :D
 
 
 
wiary.godny 

Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2014-04-08, 11:29   

dzięki za info, jak byś jeszcze jakiś link do ogłoszenia wkleił to by było w ogóle super :-) dzięki!
 
 
 
PeQ200 


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-04-08, 12:38   

Ej! Wklejałem ;D Przecież tak, to nie ma sensu ;P

http://tablica.pl/oferta/...html#5e6ea1615f

Jeszcze raz ;P Musiałem coś zamulić ;P
 
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2014-04-08, 12:40   

to jest były Kamika
 
 
 
PeQ200 


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-04-08, 12:54   

Chciałem dobrze :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11