To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Posty Emi [; - halo co słychać? :)

emi - 2005-08-16, 12:13
Temat postu: halo co słychać? :)
cześć kochane robale! :) ale siem stesknilam! :) jak wam minał weekend długi? jakieś przygody? :twisted: ja nie miałam żadnych przygód , nic sie nie popsuło, nic nie paliło , a nie ! czekajcie ! osa ugryzła mnie w język :P ale to sie nie liczy bo to było jeszcze przed weekendem.
Kajtek jak tam twoje zdrowie? juz dobrze? skad ty wytrzasnąłeś grypę latem? b4nd1t , dobrze sie zmelanżowałeś? starczy na jakjiś czas? :) Sławek, czy juz masz blizej do jakiegoś miłego trabanta?
a w ogóle to był bardzo senny weekend na forum , całe 6 postów miałam do przeczytania :) wszyscy gdzieś wybyli , i słusznie , nie mozna żyć non stop w wirtualu :) trzeba wyjśc do ludzi :) a a propos wychodzenia do ludzi, kiedy jakas wyprawa trabantowa? hę? :)
łączę pozdrowienia :)

Emi

Greg - 2005-08-16, 12:20

Wielki powrót EMI :):)
KajteK - 2005-08-17, 08:03

wiesz Emico to deg grypy to złapanie jej nie było wiekrzym problemem mimo ze teraz jest latp-zwroc uwage na to co to za lato mamy w tym roku-prawie jesien ... a zlapalem ją "na własne życzenie" bo tylko taki młotek jak ja moze jezdzic kilka dni z rzedu na ognicha z mokra glowa a po takim maratonie wlesc wieczorem na dach domu w krutkich spodenkach i krutkim rękawku w momncie gdy dosc mocno wieje zimny wiatr i siedziec tam bezczynnie przez jakies pół godziny ... (i nie pytaj mnie co tam robiłem bo nic nie robilem a lazlem bo sienudilem)
dzieki za zainteresowanie :)

Kris - 2005-08-17, 12:42

cos nudno na forum sie zrobilo... Emi zarzuc cos fajnego, bo nic tu sie nie dzieje ;) pozdro 601


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group