Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[1.1] Olej w ga¼niku.
Autor Wiadomo¶æ
papieju
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 13:25   

Jakie przebiegi dziennie? Zd±¿y siê wygrzaæ czy ledwo co? ¯e p³ynu nie ubywa nie znaczy ¿e uszczelka dobra.
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 13:30   

od³±cz odmê i po problemie.
je¿d¿ê tak 5lat i mam spokój.
 
 
lethal
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 14:47   

Jak potrzebuje auta i tak na miejscu to zrobiê jakie¶ 20 ~ 25km. (najkrótszy odcinek od zimnego ale to rzadko to jakie¶ 4km ale ju¿ niby zielona norma ³apie :D) Co jaki¶ czas (co 2 lub co 4 tygodnie) autko leci w trasê jakie¶ 350km. Ju¿ mnie ta odma zaczyna w³a¶nie powoli denerwowaæ i my¶lê nad jej od³±czeniem. Ale zastanawia mnie jeszcze to "mas³o". A olej w przysz³ym tygodniu jadê wymieniæ to dalej zalaæ 10w40 czy jednak jakiego¶ mineralka 15w40?
 
 
RAV
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 17:45   

Je¿d¿ê jednym 1.1 na pó³syntetyku.Nie ma problemów z wywalaniem oleju w odmê,jedynie przy krótszych dystansach lekkie "mase³ko pod korkiem".Wiadomo niedogrzany.Jak go kupi³em mia³ odpiêt± odmê ale wnerwia³ mnie smród w aucie wnikaj±cy przez ogrzewanie.Zrobi³em od podstaw jak trzeba,nowy w±¿ od felicji o ³agodnym kolanku i nic nie zamarza.W drugim 1.1 mam olej mineralny i te¿ nie ma problemów.Inna sprawa,¿e on tylko na zlotu,zim± ¶pi w gara¿u ;)
 
 
lethal
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 17:55   

A u mnie pod korkiem 0 mase³ka ale w wê¿u od odmy i w odmie to ju¿ inna bajka. Nie wiem dalej co z tym olejem chodzi mi po g³owie ten mineral ale nie wiem czy warto bo na pó³syntetyku w sumie nic oleju nie bra³.
 
 
qba_601
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 23:00   

co do odstojnika ... zwanego czesto odm± ... moje lekarstwo w dwóch autach by³o mianowicie takie ze ulepi³em sobie trójnik z rurek hydraulicznych do wody, dok³adniej klejonych taki trójniczek i wstawi³em go zamiast odstojnika,
plus nie ¶mierdzi jak w przypadku "uwolnionej odmy"
minus - pary oleju osadzaj± siê pod czapk± gumowa i pod guma wszystko jest wilgotne od oleju ale delikatnie

oba auta je¼dzi³y na gazie, a po pierwszym zapchaniu które poskutkowa³o wywaleniem uszczelki i wszelakich uszczelniaczy w autku, powodem g³ównym wedle mojego podejrzenia by³ chrzczony olej, kupi³em wtedy elfa i dos³ownie po dwóch dniach wywali³o, a ma³o nie je¿d¿ê,
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 11