Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[1,1] Co¶ stuka w silniku (sosnowiec)
Autor Wiadomo¶æ
Piotr ¦wita³a
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 16:29   

Pozdrowienia dla wszystkich.Mam pytanko.Po odebraniu samochodu od mechanika(wa³karza) co¶ zaczê³o mi stukaæ w silniku w momencie mocniejszego dodania gazu.Co to?Bo od jednego mechanika(znajomego)us³ysza³em, ¿e popychacze hydrauliczne ale co¶ mi sie nie wydaje bo trabi ma przejechane obecnie 81ty¶,a dziadek który mi go sprzeda³ mówi³ mi,¿e na bank licznik nie jest cofniêty,a ja mu daje wiarê.Poza tym trabant ma mniej mocy ni¿ wcze¶niej i silnik g³o¶niej pracuje.Wcze¶niej szed³ jak marzenie tylko po przejechaniu 1ty¶ zacz±³ momentami gwa³townie traciæ moc i niestety zostawi³em go kolesi± po 40stce, którzy maj± sklep z czê¶ciami. To by³ mój wielki b³±d!!! I jeszcze jedno. Je¿eli kto¶ to przeczyta z Sosnowca lub D±browy to proszê o numer gg lub inny kontakt bo nie znam niestety ¿adnego ziomala w okolicy,co by mia³ taki fajny samochodzik jak ja. Pozdro, narazie.
 
 
sidus
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 16:46   

jesli to jest takie jakby tykanie to znaczy, ze klepia Ci zawory a jesli to sie stalo nagle po odebraniu... znaczy, ze mozesz miec inne zawory albo inna glowice :/ patrz mechanika na rece!
 
 
Piotr ¦wita³a
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 18:44   

Wielkie Dziêki za odpowiedz.Stuka tak jak napisa³e¶.I tego w³a¶nie siê obawia³em. Normalnie bym go nie zostawi³ partaczom, ale stary powiedzia³ mi,¿e jeden z nich to jego znajomy z roboty.A jak przyjecha³em na miejsce to ten znajomy powiedzia³, ¿e stary powiedzia³, ¿e blebleble.No i zostawi³em. No i jestem ³adnie w plecy.A i jeszcze za ile(czasowo i finansowo te¿) bêdê musia³ to zrobiæ i co to dok³adniej mo¿e byæ.To znaczy zawory czy g³owica.Czy kto¶ mo¿e mi poleciæ jakiego¶ uczciwego i taniego mechanika z Sosnowca i okolic?No i czy mo¿na zrobiæ antyreklame tym frajerom na Forum,którzy serca nie maj± dla mojego Bambika?
 
 
Bart
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 18:59   

ja znam takie slowo jak REKLAMACJA
od kiedy to s³owo wprowadzilem w czyn to moj rozrusznik otrzymal wieczysta gwarancje :)))
Pozdrawiam
PS Pomoc nie pomoge bo z drugiego konca Polski jestem :))
 
 
picek
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 19:14   

Jeszcze jedno. Sprawd¼ poziom oleju w silniku. Mo¿e masz go ma³o i st±d to tykanie zaworów.
 
 
Piotr ¦wita³a
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 19:41   

Oleju jest tyle ile ma byæ, a reklamacja bêdzie ale rêczna;)
 
 
Piotr ¦wita³a
Go¶æ
Wys³any: 2004-05-22, 20:18   

Jak zmieniæ to co jest za u¿ytkownikiem: bo mi siê imie i nazwisko nie podoba:) i jeszcze fote dodaæ chcia³em.Narazie tylko swoj± ale ju¿ wkrótce bedzie bambik. I piszcie ludziska z Sosnowca i okolic o tych majsterklepkach,których mamy w okolicy.
 
 
Luker
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-02, 12:16   

Zawsze jest taka mo¿liwo¶æ, ¿e membrana na pompie paliwowej siê wy... zu¿y³a. Sprawd¼ , czy czasami nie w tamtej okolicy to sie nie stalo . Ps. Jak je¼dzisz na gazie to czasami bywa tak , ze nie ma beny i pompa tak cyka jak zawory .
 
 
cizik
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-04, 06:48   

WItam jestem z Sosnowca i znam dobrego mechanika ze ¶roduli.Jak mia³em problemy z moim trabim to do niego jezdzi³em
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 8