2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Petronelia vol2
Autor Wiadomość
eddie 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 57
Skąd: pUstka
Wysłany: 2010-02-08, 08:09   Petronelia vol2

jako ze poprzedni temat przez J.'a zbudowany przez niego tez zamkniety zostal napisze czesc II.

taki o niby zwykly sedan trab 601 '72. Gołębi niby :-D .
taki zwyczajny ze jak ino zobaczylem tak sie zakochalem ;]. a ze J. czlek dobry, tak pozwolil na zakup w systemie ratalnym ;-)

przyszedl czas w piatek ostatni aby zabrac autko na pUstkowie. no to podjechalim.

pierwsza to moja tak powazna przygoda z II taktem. posiadalem sztuk 3 wczesniej ale niestety tylko jednym dalo sie chwilke posmigac, doslownie kilka kolek wkolo szopki.

..pojechalim..
do wejherowa smigac nie mial sily - jakiegos zamOOla mial, ze swiatel ledwo startowal, na prostej 40 km/h to max byl ;] .. wtedy to zastanawialem sie jak to mozliwe aby 115 - 120 czy w tych okolicach mozna smigac po obwodnicy czy obojetnie gdzie. toc sie nie da sie ;]
no ale nic to. zatankowalem w wejherowie i cos sie zaczelo chyba mieszac w zbiorniku abo lekkiego kopa dostawal co jakis czas.. i tak czesciej i czesciej .. az obudzil sie i ku mojemu zaskoczeniu kawalek mocy pod gazem mial.
.. to co mnie 'zaskoczylo'? na poczatek ogrzewanie - wlasciwie brak. powiedzcie mi jak to mozliwe ze szopki sie nagrzac nie dalo? no moze tyle tylko ze jak juz dymalo na szybe to przednia nie zamarzala. ale na pozostalych pozdzieralem sobie paznokcie jak nigdy ;]
kolejny pozytywny klimat to serdele chOOde. no bajka normalnie ;] zwlaszcza na sniegu i lodzie.
ale dojechalismy. 130km. 3,5h 12l - 88k nakrecone
fotek z wyprawy nie ma jako ze noc byla i przeprowadzka tajna z powodu braku takiego czy innego papiera.

inne foty (i J.'a i moje)
http://s150.photobucket.c...1972/?start=all

dzis w garazu juz, grzecznie czeka na zalatwienie spraw z żółtymi kwitami i zabiegi kosmetyczne ;]
.. no i na prawko moje wkoncu tez...

.. tak jak sedanow nie lubie.. tak ten okaz jest .. MOJ! ;-D

dzieki J. za wsio. sie 3maj sie i zastanow sie czy warto N sie pozbywac..

pozdrawiam
edd
 
 
 
emi 
Ein Trabant fahrer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 1036
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2010-02-08, 09:51   

:) całkiem udana pierwsza randka.

na dużym mrozie to norma że nawet w czasie jazdy przednia szyba czysta a tył zaszroniały.
Spalanie zimowe :)
trabi musi jeździć i musi się rozgrzać w czasie jazdy. To chyba się często zdarza, że najpierw jest muł a potem się budzi.
_________________
pędzę! ... Trabantem pełnych snów o Tobie!




 
 
 
iks 
hokus pokus


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 431
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-02-08, 17:29   

u mnie jak jest mało paliwa to też potrafi robić dziwne rzeczy :-) generalnie to w starszych modelach ogrzewanie nieco dupawe jest... w nowszych niby lepsze ale jednak ciepło to tylko z przodu jest w takich mrozach :-) a jak się nachucha to szron na szybach od środka obowiązkowy :-)

ja to bym się na balonach nie odważył chyba jechać w takich warunkach :-P dobrze że dojechałeś cały i bezpieczny. Oby rosła w siłę :-)
_________________
jah bless!
 
 
 
J.J. 


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-02-08, 19:35   

Ano konkgratulacje ;)

ja Ci mówiłem jak można epoko wspomóc ogrzewanie ;)
 
 
 
kemi 

Wiek: 39
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 380
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-02-08, 19:52   

Gratki! :-) Trabancik zacny - wiem, bo pomagałam w zakupie :mrgreen: Był niesamowicie klimatyczny przez wszechobecne mysie kupki i w ogóle 8-) Czaderski :-> Oby Ci służył jak najlepiej i jak najdłużej :-) i w ogóle byście byli razem już zawsze!

Pozdrowionka! Kamila
_________________
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
 
 
 
dejmien 


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 464
Skąd: Elbląg / Gdańsk
Wysłany: 2010-02-08, 21:01   

ano się też już z petronelią znamy, i mam nadzieje że też ją czasem na spota przyprowadzisz ;-)
 
 
 
eddie 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 57
Skąd: pUstka
Wysłany: 2010-02-08, 23:12   

;] serdele - najfajniejsza sprawa ;D .. hardcore musi byc!! jak mnie raz majtlo gdy mialem blizej jak dalej do domu i wymyslilem ze mnie juz nic nie zaskoczy - tak najechalem na jakis lodowy kawalek syfu i oczy mnie otworzylo szybko ;D a i cieplo sie zrobilo tez .. lekko
klimatu z ogrzewaniem nie pamietam i pewnie dla_tego zmarzlem lekko ;pp a jesi chodzi o zdjecie rurki i dmOOchanie na nogi to to nie dziala wcale a i szyba szroni sie ;]
kOOpkOOw mysiorowych w budzie juz nie ma ale mnogo ich na silniku i w okolicy podmaski ;] .. w nich tez klimat siedzi
na zlot mysle ze sie zjawim jakis czy spot ale to jak sie cieplo zrobi i jak wyrobie sie z blachami (zosta przeglad i same tablice - ale pracy brak sie zrobil i nie stac :( ) no i kwit se sobie tez . ale tu znowu kasa na przeszkodzie ;| .. a zas jechac bez papiera ani_jednego to jakos nie tak ;D

pozdrawiam i dziekuje za slowo mile ;]

eddie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11