To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Pomysły - strona początki

J.J. - 2009-09-05, 01:35
Temat postu: strona początki
postanowiłem w między czasie napisać stronkę.

pewnych rzeczy sam nie zrobię, ale to co uda mi się zrobić pewnie zbije z ceny :)

oto strona :D
http://jakas.nazwa.pl/webz/tt/

działają tylko ludzie>auta,
rejestracja i administracja uzytkownikami i ich autami :)

i tu pytaś kilka...
czy obecna forma przedstawiania auta i ludzi sie podoba?
co umiescic do auta?
jaka wielkosc avatara sie widzi bardziej?

trabi80 - 2009-09-05, 10:51

Dla mnie spoko.
Znowu była by prawdziwa słynna czarna stronka TT

J.J. - 2009-09-06, 15:39

czyli ogólnie wszyscy maja w dupie co i jak?

eh..


rzeczywiscie trzeba robic swoje i dac gotowe. wtedy ktos pomarudzi, ze zrobi lepiej a nic nie zrobi i zostanie to co bylo zrobione.

agl

mac_kaw - 2009-09-06, 16:11
Temat postu: Re: strona początki
J. napisał/a:
postanowiłem w między czasie napisać stronkę.

pewnych rzeczy sam nie zrobię, ale to co uda mi się zrobić pewnie zbije z ceny :)

oto strona :D
http://jakas.nazwa.pl/webz/tt/

działają tylko ludzie>auta,
rejestracja i administracja uzytkownikami i ich autami :)

i tu pytaś kilka...
czy obecna forma przedstawiania auta i ludzi sie podoba?
co umiescic do auta?
jaka wielkosc avatara sie widzi bardziej?


Wielkośc Avatara, myślę że jest OK. Taka nie za duża, nie za mała. Forma całkiem fajna. Co umieścic do auta... Hmmm, chyba najbardziej przejrzyście byłoby zrobic "formularz". MARKA, MODEL, ROCZNIK, KRÓTKI OPIS. Myślę, że to by było tak w sam raz. Takie moje zdanie w tej sprawie. J., dobra robota :)

emi - 2009-09-06, 18:07

czarną strone trzeba mieć, bo jest legendarna! ;-) ta nowa wersja jest fajna ( a co jest nie tak ze starą tak poza tym)
avatary są ok, bedzie ładnie widać zdjecie a pojedyńczy nie zajmie pół ekranu. I ma być tak jak po staremu? że jak klikniesz to otworzy się galeria? nie nie, czekaj teraz to się bedzie nazywało profil :) no i tak jak pisze mac_kaw, jakiś opis auta, nie musi tego być dużo. A bedzie opcja że jeden użytkownik może sobie utworzyć wiecej niż jedno "auto" ? no bo niektórzy mają już więcej niż jedno . Chodzi mi o to, żeby był jeden profil użytkownika ale dwa osobne podprofile dla pojazdów.
I galerie zlotowo-spotowe muszą być obowiązkowo , w internecie historie najlepiej się opowaidają obrazami! ;-)

Greg - 2009-09-06, 18:21

Moim skromnym zdaniem rób po swojemu, bedzie gotowe to sie każdy przystosuje. Do poprzedniej czarnej strony każdy się dostosowywał i było ok, teraz będzie jeszcze lepiej.
J.J. - 2009-09-06, 18:35

eMi przykładem jest mój profil :) jak to mnie jwiecej bedzie wygaldac :)

bedzie mozna tez dodac iles fotek do kazdego auta, jak i do swojego profilu. mysle ze max 20 na auto i 10 na profil

galeria bedzie pozniej, bo to dla mnie grubsza sprawa i pewnie zlece komus napisanie tej galerii.

emi - 2009-09-06, 18:40

no i jest fajnie powiem ci! skutecznie, prosto i z klasą ! bez wodotrysków i falbanek, tak lubię ! nie lubię przerostu formy nad treścią ! :)
J.J. - 2009-09-06, 18:54

to sie ciesze.

mowcie cos o jakis beldach jaie zobaczycie :)

Greg - 2009-09-06, 19:30

jak zobaczym, to powiemy.
dejmien - 2009-09-06, 20:57

jędrek, ja od października mogę pomóc bo jak narazie czasu braknie, ale może wspólnymi siłami coś się spłodzi i mniej zostanie do opłacania!! obecnie w php i mysql mam jakieśtam pojęcie. może jakiś długi wieczór z kilkoma browarkami i coś się uda spłodzić :-D jak już będę z powrotem w 3m to można pomyśleć
emi - 2009-09-06, 22:54

ja mogę sie zająć korektą ew. tekstów i ortografią 8-)
iks - 2009-09-07, 16:37

ja i pewnie gołąb (który nigdy nie ma czasu) możemy coś pogmyrać w grafice jak będzie trzeba :-)
Golab - 2009-09-08, 17:09

jo nie ma problemu, jak czas jest nie ma problemu :)
Piotrek - 2009-10-12, 13:56

O ile to jeszcze aktualne to mogę pomóc ze skryptami PHP(ksiegi gosci, galerie, i inne tego typu pierdoły). Jak na razie zadnej stronki tam nie widac....
J.J. - 2009-10-12, 14:34

ja mam problem pooki co z galeria i uploadowaniem wielu plikow na raz :D
Piotrek - 2009-10-12, 18:03

To musisz sie dowiedziec czy konfiguracja serwera na to pozwala... bo to nie tylko kod w phpie
J.J. - 2009-10-12, 20:45

o serwer sie nie martw :)
a strona, która już jest nie jest wcale uboga w funkcjonowaniu :)

trabi80 - 2009-10-17, 15:53

J.
Pisałem Ci na GG ale bez odpowiedzi, więc pytam ponownie.
Czy jest możliwość pamiętania użytkownika, bo ja nie lubię się za każdym razem logować.
Pozddro z Włocławka

Greg - 2009-10-17, 16:16

Jeszcze tylko galerie użytkowników i nie mam uwag.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group