To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Spoty - spot styczniowy, pierwszy w tym roku

Greg - 2006-01-12, 15:41
Temat postu: spot styczniowy, pierwszy w tym roku
A wiec co robimy? Bo mysle ze trzeba jakoś urozmaicić te nasze spoty bo troche nic sie nie dziej na nich. zreszta nie tylko ja tak myśle. Dlatego tez mało ostatnio przyjeżdza "wozów". Czekamy na propozycje.

Ja mam jedna ciekawą propozycje. Można zrobić "palenie pupy", polego to na tym że ktoś puści bąka a my go podpalamy.

emi - 2006-01-12, 21:06

hmmmm :) a BHP?
SŁAWNY - 2006-01-13, 10:36

może być ciekawe ale kto na ochotnika zgłosi sie do puszczenia bąka :?:
KajteK - 2006-01-13, 14:29

no nie zebym kogoś przymuszał do bycia ochtnikiem ale moze pomysłodawca albo jakiś najblizszy jamu urzytkownik 2takta :twisted: :mrgreen:
Greg - 2006-01-13, 18:43

Nowy pomysł usłyszałem od jednego trabimaniaka. Możemy pobiegać nago po "manhatanie" we wrzeszczu. Lub bo innym centrum handlowym (np "klif")
czomscy - 2006-01-13, 18:43

hmmm.... nieee, bo zaraz będą fotki strzelać i na czarnej stronie umieszczać...
emi - 2006-01-13, 19:55

no właśnie :)

kajtek! juz lepiej niech pomysłodawca poświeci przykładem :) hihi :) poświeci i przykładem i... :twisted: :twisted: :mrgreen:

Michas - 2006-01-13, 20:17

adas to bylo do mnie z ta fotka :D ?
czyzbys mial do mnie zal o fotke z choczewa :D ?

Kris - 2006-01-13, 22:15

15 rzeczy, które możesz robić w centrum handlowym, w czasie kiedy twoja
małżonka, małżonek, narzeczona, narzeczony, partner, partnerka, etc.oddaje się zakupom.

1. Weź 24 pudełka z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi.

2. W dziale elektronicznym ustaw budziki tak, by dzwoniły co pięć minut.

3. Zrób smugę z soku pomidorowego prowadzącą do toalet.

4. Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem: "Kod 3 w dziale AGD". Zobacz jak zareaguje.

5. Podejdź do okienka ratalnego i poproś o raty na paczkę M&M-sów.

6. Przesuń znak "Uwaga. Mokra podłoga" na wykładzinę.

7. Rozbij namiot w dziale kempingowym i powiedz innym klientom, że ich wpuścisz pod warunkiem, że przyniosą poduszki.

8. Kiedy ktoś z obsługi spyta cię, czy może ci jakoś pomóc, załkaj "Czy nie możecie po prostu zostawić mnie w spokoju" i rozpłacz się.

9. Spójrz prosto w kamerę ochrony i potraktuj ją jak lustro dłubiąc sobie w nosie.

10. Oglądając broń w dziale myśliwskim, spytaj sprzedawcę czy wie, gdzie możesz kupić leki antydepresyjne.

11. Biegaj po sklepie z dziwną miną, nucąc motyw z "Mission Impossible".

12. W dziale samochodowym pozuj na Madonnę, używając lejków różnej wielkości.

13. Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać, wykrzykuj "WEŹ MNIE! WEŹ MNIE!".

14. Kiedy z głośników podawać będą jakiś komunikat, upadnij na ziemię, przybierz pozycję embrionalną, chwyć się za głowę i krzycz: "O nie, to znów te głosy!".

15. Wejdź do przymierzalni i krzyknij naprawdę głośno: "HEJ, papier toaletowy się skończył!".


do jutra :) dobrej nocy

Greg - 2006-01-13, 22:22

Dobr dobre. Niech ktos to wydrukuje. Może wypróbujemy.
Kris - 2006-01-13, 22:30

dobra to drukne i Greg jutro probujesz :D
emi - 2006-01-14, 00:33

moje typy :) 3, 8, 11 i na koniec 15! :D a potem kaftan bezpieczenstwa murowany :)
Greg - 2006-01-14, 10:36

i jeszcze 14
czomscy - 2006-01-14, 13:52

buahahahahhh... :), dobre....cicho spadam bo się na spot spóźnię !
KajteK - 2006-01-15, 11:11

no musze przyznać ze dawno sie tak nie ubawiłem jak teraz w choliłudzie :mrgreen: a pani kelnerka zwieńczyła całą zabawe swoim cudownym textem-kto nie był niechaj żałuje-do tej pory mnie poliki bolą od śminia sie :D

a właśnie-robił ktoś fotosy przynajmniej pod Kliftonem :?:

Kris - 2006-01-15, 15:20

taaaa zabawa byla przednia :D nastepnym razem poprosze miejsce gdzie jest normalny bilard, moze U7? ;) pozdro... a kto ma foty niech wrzuci na black page :)
J.J. - 2006-01-15, 17:35

teraz wszyscy brawo brawo : D a jak wiohe sie robilo to niektoorzy sie spinali :]
emi - 2006-01-16, 16:57

wiocha a Wiocha to są dwie różne rzeczy ty band1to :)
kamil, jakby co to ja chętnie zgodzę się na rewanż , na duzym stole!
tak, pani zabłysnęła tekstem godnym pochwaly :) hihihi :twisted:

ale Kamik uważam też błysnął cytuję jego szczerozłota myśl , uważam że stworzył motto uwaga: " jedziemy do Zwickau, reszta sie nie liczy" :D

Kris - 2006-01-16, 21:29

ktos mnie chyba przechrzscil... jesli dobrze rozumiem :P :lol:
ale jesli chodzi o rewanz to nie ma sprawy :D

emi - 2006-01-16, 23:14

o rety! ja nie wiem, ale jakoś tak was za Kamilem Pjąkiem rawsze razem kojarzę, stąd pomyłka :) serio! przepraszam! :) pewnie poznałam was w jednym momencie i tak juz zostało , a na niego pewnie bym powiedziała Krzysiek. :D jeszcze raz sorki

ps. chyba zacznę trenować :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group