To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Rozmówki Trabantowe - Wyjazd Trabantem

Citoz - 2007-08-18, 17:36
Temat postu: Wyjazd Trabantem
Potrzebny Trabanciarz z Trabantem ;) Jest mozliwosc wyjechac do Czech na 3-4 dni, konkretnie do Pilzna. Jest tam meta na przekimanie, przy okazji mozna zwiedzic miasto i zasmrodzic spalinami troche Czech. Tak naprawde mozna skrecic ekipe nawet 4 osobowa, jesli byliby chetni. W programie:

Zwiedzanie Czeskich supermarketow
Degustacja piwa Pilsner Urquell produkowanego na miejscu
Wizytacja na Pilznienskim Starym Miescie
Mozliwosc zapoznania Czeskich divek... to jest dziewczyn ;)

To wszystko tylko kosztach paliwa ;)

Mysle ze warto jak ktos zainteresowany niech pisze!

emi - 2007-08-18, 21:59

właśnie przecyztaliśmy z Gregiem ten post i w tym samym momencie pomysleliśmy o tym samym. Gdyby nie oczywiste okoliczności w jakich jesteśmy miałbyś dwa trabanty, a do towarzystwa trabanciarza i trabanciarkę :) a tak kicha :-/
Citoz - 2007-08-19, 13:16

emi napisał/a:
właśnie przecyztaliśmy z Gregiem ten post i w tym samym momencie pomysleliśmy o tym samym. Gdyby nie oczywiste okoliczności w jakich jesteśmy miałbyś dwa trabanty, a do towarzystwa trabanciarza i trabanciarkę :) a tak kicha :-/


Nie rozumiem... czemu kicha konkretnie? ;)

Greg - 2007-08-19, 22:37

Bo za daleko mamy troszku.
Golab - 2007-08-19, 22:40

a nie lepije wrzucic traba na wagon towarowy i odebrac na miejscu i wtedy zatruwac spalinami czechy??:P
Greg - 2007-08-19, 22:42

A ile cos takiego kosztuje?
KajteK - 2007-08-19, 23:03

i co z tego za przyjemność...? :roll:
Golab - 2007-08-20, 07:19

wlasnie nie wiem ile kosztuje, i nie wiem czy jest to mozliwe nadalm wiem ze kiedys cos takiego bylo, ze do zakopanego takie pociagi jechezdzily, do krakowa bede chcial jechac w ten sposob i wtedy bede sie dowiadywal;p
pewnie by tzreba bylo na info zadzwonic

KajteK - 2007-08-20, 07:59

to sie zacznij dowiadywać bo jeszcze rezerwacyję będzie trza robić :-P
Citoz - 2007-08-20, 14:18

golab napisał/a:
a nie lepije wrzucic traba na wagon towarowy i odebrac na miejscu i wtedy zatruwac spalinami czechy??:P


Wydaje mi sie ze taniej pojechac na wlasnych kolach... wiecie co bedzie gdy powie ktorys ze chce przewiezc Trabanta koleja? Bedzie trzeba sluchac "o takie stare a to jezdze jezdzi", "a nie lepiej na zlom oddac", "a co to za padlinka trampek ha ha ha" ;)

Golab - 2007-08-20, 14:33

to wtedy bierzesz odpowiedniej dlugosi gazo rurke i tlumaczysz panu co i jak;p
Citoz - 2007-08-27, 11:26

golab napisał/a:
to wtedy bierzesz odpowiedniej dlugosi gazo rurke i tlumaczysz panu co i jak;p


Chlopaki, jakbym mial pozwolenie czasowe na Trabika to moge nim wyjechac za granice?

Golab - 2007-08-27, 11:56

chodzi ci o dowod tymczasowy?? tu pojawia sie problem ;p ostania sie z kolegami nad tym zastanawialismy i wychodzilo ze nie mozna opuscic granic :) chcialem nawet dzwonic z ciekawosci do urzedu i sie zapytac jak mam wyjechac swoim samochodem skoro dowod mam na miesiac a pobyt za granica zajmi mi 2 miesiace:P
Citoz - 2007-08-27, 15:01

To co z tymczasowym cofna Cie na granicy? ;)
Golab - 2007-08-27, 15:04

no nie wypuszcza ciebie z kraju;p


Witamy w Polsce w kraju przez kaczki opanowanym ;p

chudy - 2007-08-28, 16:05

Jak ja rejestrowałem samochód to mówili mi w wydziale komunikacji że można wyjechac zagranice


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group