To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Spoty - 19 VI 2011 Gdańsk-Wrzeszcz

Płonita - 2011-06-10, 11:18
Temat postu: 19 VI 2011 Gdańsk-Wrzeszcz
W ramach tego, że współogarniam festyn w Gdańsku-Wrzeszczu (ul. Gomółki 11/13 - miejsce znane niektórym jako miejscówa do oddawania krwi), zwracam się z wieeeelką prośbą do wszystkich właścicieli samochodów o pokazanie się na tej akcji.
Chodziło by głównie o jakąś wystawkę, ew. przejażdżki, itp., żeby urozmaicić ten festyn (a cały dochód - chociażby z loterii fantowej na imprezie - przeznaczony zostanie na letnie półkolonie dla dzieci).

Pytanie: ktoś chętny? :)

eMTi - 2011-06-10, 13:47

przyłaczam się jutro w Gdańsku Brzeźnie w Przedszkolu żagielek ul. Pułaskiego 2 odbędzie festyn Cały dochód będzie przeznaczony na wyjazd Dzieci w góry atrakcje to:grill,koncert,trampolina,konkursy z nagrodami oraz licytacja przedmiotów robionych przez naszych wychowanków

Serdecznie zapraszam

Płonita - 2011-06-17, 23:44

przypominam, że już w tą niedzielę, jest ten festyn - zapraszam wszystkich! ;)
festyn jest w godzinach 15-20.

jak pisałam wcześniej, chciałabym obczaić wszystkich samochodziarzy, którzy przybędą - tak więc można mnie szukać w okolicach loterii fantowej. ;)
(dla chętnych podeślę na PW mój numer tel, gdyby a nóż widelec mieli problem z dojazdem albo coś).

kemi - 2011-06-18, 06:16

a można się tylko pokazać na jakieś pół godz? bez 5godzinnej wystawki? mam 80 urodzinki babci tego dnia, więc jeśli udałoby mi się pokazać to tylko na chwilkę...
Płonita - 2011-06-18, 22:36

spoko, nie trzeba być przez caaaały festyn - nawet na chwilkę to już coś. ;)
franc - 2011-06-18, 23:08

hmmmmm to kto jedzie ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group