(S)GermanStyle.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Zrób swojego Trabanta! Wartburgi - konkretnie i z zajawką

Poprzedni temat «» Następny temat
Trabik 601 ... Pokrak.
Autor Wiadomość
Kumpelek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-08, 20:08   

no dobra, a są jakieś nowe plany apropo tego auta? bo ile można się spuszczać nad obniżonym zawieszeniem? :D ;-)
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2009-07-08, 21:20   

brawo! wreszcie ktoś tą prawdę powiedział :D

Maxim na początku zapowiadałeś lakier jak tylko wiosna przyjdzie. Wiosna przyszła - lakieru nie ma. Ja rozumiem że to spory wydatek, plany się zmieniają, a co najważniejsze to Twoje auto. Zrobisz co zechcesz tak samo jak ja nie zmienie tych oklepanych ATS Classic. Lecz czy przypadkiem nie olałeś sprawy bo całe cultstyle.pl spuszcza się non stop na auto ;) ?

Zaraz usłyszę "zazdrościsz" - no pewnie. Taki elekt tak małym nakładem prac - wypas. Auto jest bardzo fajne, uwielbiam zwykle traby na glebie, lecz nie myślałeś nad czymś unikatowym? Coś co by Cie wyróżniło z tłumu jeszcze bardziej?
 
 
 
eljot87 

DDR: 1.1 91'
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 362
Skąd: nie stąd
Wysłany: 2009-07-08, 21:30   

ja tam nie zazdroszczę... jest fajnie... ale nie zazdroszczę;) każdy ma swój plan i swoją wizje na auto...
 
 
 
Aren 


DDR: 601s 85'
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 1310
Skąd: Zary
Wysłany: 2009-07-08, 21:41   

Sqall napisał/a:
brawo! wreszcie ktoś tą prawdę powiedział :D
:shock:
skuall jezeli nie zazdroscisz to po co narzekasz ze jest dobry?

stwierdzone zostalo ze jednak trabant nie bedzie malowany o ile od łykendu maxim zmienil zdanie..

tłumu ?:P chodzi ci o trabanta Piotrka?
trabant jest inny od gleby.. nie widze przynajmniej ja potrzeby zeby sie zmienial...


wlascicielowi sie podoba- OK. bedą wzmocnienia, ja przywiozlem rozporke wiec jest coraz lepiej :]

... i zawsze moze sie zmienic ;]
 
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2009-07-08, 21:49   

Aren napisał/a:

:shock: skuall jezeli nie zazdroscisz to po co narzekasz ze jest dobry?


Przecież napisałem że zazdroszczę efektu w porównaniu do pracy włożonej. Tak samo np. jak zazdroszcze golfiarzom tego ze mogą kupić sobie gwint plug n play i np. rs'y i już cacy auto jest.

Ja zawsze mówiłem i będę mówił że pokrak mi się podoba! Jednaj pytam czy przypadkiem to że masa ludzi się non stop spuszcza nie odciągnęło Maxima od jego planów. Bo po co robić jak jest szał i tak.
 
 
 
eljot87 

DDR: 1.1 91'
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 362
Skąd: nie stąd
Wysłany: 2009-07-08, 22:05   

do 1,1 też można kupić gwint "plug n play"...
 
 
 
MC-Maxim 


DDR: T1
Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 126
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2009-07-08, 22:12   

Ja tylko powiem, że szykuje sie mały bonus (mam nadzieje ze wypali), i bynajmniej nie jest to zmiana auta w żaden sposób. Ani wizualny, ani mechaniczny, bo nic nie chce zmieniać a trabant podoba mi się taki jak jest :D No, może go tylko jeszcze obniże, bo jakoś wysoko siedzi.

ps. Nie będzie malowany jak pisał Aren.
ps2. Respect dla mojego zioma Arena za rozpórke i ... :D
_________________
www.thevintagevwbus.com
 
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2009-07-08, 22:37   

eljot mowisz o tym od niemca za gruuuuba kasę?
 
 
 
Kumpelek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-09, 01:45   

Sqall napisał/a:
brawo! wreszcie ktoś tą prawdę powiedział :D



hehe, ktoś musiał :-P


to w sumie dla mnie to to auto już mało ciekawe, bo ani to lakieru ładnego nie ma ani nic... no może to audio coś tam fajnie brzęczy bo na youtubie widziałem, ale takto to nic ciekawego, bo taką glebę to każdy może sobie walnąć :lol:
ale to nie moja sprawa, każdy ma swojego Traba, każdy go robi tak jak uważa i jest git.
Także Aren nie unoś się, że tutaj swoje zdanie napisałem. :doggy:
Ciekawe kiedy w Polsce powstanie jakiś Trab zmodyfikowany na prawdziwym jakimś wypasie, że będzie i gleba i ładna fela i tapicerka skończywszy na lakierze...

Sam coś tam działam i dłubie, ale w sumie to bez sensu, bo na zlotach przyjedziesz raz, drugi i trzeci i będziesz robić furorę, ale potem to każdy już to auto będzie znał i tyle....

:D
 
 
TrabiVR6 


DDR: VR6
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 232
Skąd: Głowno
Wysłany: 2009-07-09, 01:48   

Coś czuje ze maxim zrobi nam niespodziankę ;-) Co do Traba sie nie wypowiadam :-P widocznie jemu się taki podoba
_________________

 
 
 
Kumpelek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-09, 01:59   

no tak, ważne, że jemu się podoba:) ale bez jaj nie ma co się tak podniecać już na jego widok. bo to tak jakby walić konia ciągle pod to samo zdjęcie Dody... :P
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2009-07-09, 04:12   

walić przed zdjęciem dody? - idź ty masochisto :P
END OT


No to czekamy Maxim :)
 
 
 
Aren 


DDR: 601s 85'
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 1310
Skąd: Zary
Wysłany: 2009-07-09, 07:45   

MC-Maxim napisał/a:
...
cicho;p

Kumpelek napisał/a:
bo taką glebę to każdy może sobie walnąć :lol:
taaakkk kazdy ale tak naprawde to z 3 trabanty toczą sie w odległosciach ~3 cm nad ziemią...
 
 
 
MC-Maxim 


DDR: T1
Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 126
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2009-07-09, 08:02   

Kumpelek napisał/a:
Sqall napisał/a:
brawo! wreszcie ktoś tą prawdę powiedział :D



hehe, ktoś musiał :-P

Sam coś tam działam i dłubie, ale w sumie to bez sensu, bo na zlotach przyjedziesz raz, drugi i trzeci i będziesz robić furorę, ale potem to każdy już to auto będzie znał i tyle....

:D


Pierwszego zdania nie komentuje :lol:

A co do drugiej wypowiedzi, widzisz tu lezy problem. Dla mnie nie jest ważnym czy moj trab robi na Was furrore czy nie. Dla mnie najważniejsze jest, że ja jak nim jade to mam bana od ucha do ucha :D Widok min ludzi bezcenny. Do tego autko jest w 100% w moim typie i nie musze wprowadzać więcej zmian abym byl z niego zadowolony.

Myśle, że jeżeli znudził się Wam moj trabik, poprostu olejcie ten temat. Ja wiem, hejterzy zawsze się znajdą, tylko po co :lol:

Ja już wogole mialem na tym forum nic nie wrzucać. Wrzucilem fotke pucharu i nic cisza. Jedna osoba cos napisala. Zamiast cieszyc sie, "o fajnie zdobyl puchar na glebe" (wkoncu to forum germanstyle, niby niskie auta) to zamiast tego byl wielki ch*j :D A jak by sie Trabant złamał, eeeee to by było dopiero fajnie :)
_________________
www.thevintagevwbus.com
 
 
 
Kumpelek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-09, 08:44   

Aren napisał/a:

Kumpelek napisał/a:
bo taką glebę to każdy może sobie walnąć :lol:
taaakkk kazdy ale tak naprawde to z 3 trabanty toczą sie w odległosciach ~3 cm nad ziemią...



no dobra, ale co to ma do rzeczy? może mieć każdy, a ma każdy to różnica, także nie wiem co to ta wypowiedź miała wnieść do tematu;)



no to Maxim, jak Ty masz banana od ucha do ucha jadąc nim to znaczy, że jest zajefajnie.
Ja wygłosiłem swoje zdanie po prostu i już :)
Nie wprowadzisz nic nowego ok, niech będzie, bo zawsze to jakaś odmiana taka mega gleba :D mam do Ciebie szacunek bo ja osobiście na aż takiej glebie bym nie chciał się bujać..:)
a co do tego że to germanstyle... to póki co wszyscy się spuszczają nad dawnymi projektami, a jak są jakieś nowe, to nawet nikt tego nie mianuje tym, że to german... :D
 
 
bRq 
Trampolina.info


DDR: Trampolina.info
Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 1331
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-07-09, 10:00   

Wiekszosc ludzi przeglada tylko to forum i nic nie pisze. Przyklad macie w dziale z pytaniem o Klubowiczow. Nie pierwszy raz piszemy co byscie chcieli zmienic (zeby pozniej nie bylo ze cos zrobilismy i wam sie nie podoba), a w zamian mamy zerowy odzew.

Co do Maxima traba. Dobrze lezy, ma dobre kolo i nic wiecej nie potrzeba. Ja bym tylko go odmalowal (nawet w taki sam kolor, ale zeby byl odswiezony) i jezdzil ;)

Krytyke ciezko sie przyjmuje, ale kiedys trzeba sie tego nauczyc. :roll:
_________________
www.Trampolina.info
 
 
 
eljot87 

DDR: 1.1 91'
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 362
Skąd: nie stąd
Wysłany: 2009-07-09, 10:55   

Sqall napisał/a:
eljot mowisz o tym od niemca za gruuuuba kasę?

no na przykład...

bRq napisał/a:
Wiekszosc ludzi przeglada tylko to forum i nic nie pisze. Przyklad macie w dziale z pytaniem o Klubowiczow. Nie pierwszy raz piszemy co byscie chcieli zmienic (zeby pozniej nie bylo ze cos zrobilismy i wam sie nie podoba), a w zamian mamy zerowy odzew.

ja nie jestem klubowiczem więc się w sumie nie odzywam... czasem sobie lubięcoś poczytać i gdzieś coś napisać po prostu:p i fajnie że jest taka możliwośćdla "nieklubowiczów". na klubowicza się nie nadaję i nie pcham ciędo tego bo póki co moje auto zaniżyło by poziom (i to nie pod względem gleby:p) jakiegokolwiek klubu.

a tak w kwestii lakieru... to mnie się właśnie podoba, że nie jest odmalowany:D mojego też nie planuję malować choć pewni za jakiś czas zmienie zdanie... podoba mi się matowość lakieru "wypracowana" przez tyle lat żywotu auta, ryski, nawet zaprawki niekoniecznie kolorystycznie pasujace... grunt by auto było zdrowe! mechanicznie sprawne w 110%, obniżone (niekoniecznie leżace na ziemi)... po prostu miało coś ciekawego. sam lakier to dla mnie najmniejsze znaczenie ma....
 
 
 
maxxx601 
fascynacitrabantow

DDR: mpctka 601
Wiek: 38
Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 120
Skąd: bydgoskie
Wysłany: 2009-07-09, 11:15   

Zróbcie sobie ankietę to wyjdzie czy się Pokrak podoba czy nie... a nie tylko puchnie ten temat dzięki "ochom, ahom i ale" a energię włóżcie w tworzenie gs - jak macie tyle czasu ślęczeć tutaj i elaboraty pisać :D
_________________
Zawsze zakochany w trabantach. Dwusuwowych czystej krwi.
 
 
 
bRq 
Trampolina.info


DDR: Trampolina.info
Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 1331
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-07-09, 11:35   

eljot87 napisał/a:
Sqall napisał/a:
eljot mowisz o tym od niemca za gruuuuba kasę?

no na przykład...

Ten gwint to samoroba, bo go dokladnie ogladalem w Zwickau. Tyle kasy za samorobe pospawana migomatem (nawet nie tigiem). I regulacja jest okolo 5cm, wiec co to za gwint.

/OT
_________________
www.Trampolina.info
 
 
 
eljot87 

DDR: 1.1 91'
Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 362
Skąd: nie stąd
Wysłany: 2009-07-09, 11:58   

to gwint dla kogoś kto narzeka, że ze zrobieniem prządnego gwintu jest za dużo roboty... czyli jak znalazł była to odpowiedź na narzekanie sqall'a
 
 
 
Sqall 


DDR: Janosikowóz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 901
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2009-07-10, 23:42   

FOTO

Śmieszna fotka :D "WC"
 
 
 
Dyziek 


DDR: 1.1
Wiek: 41
Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 173
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2009-07-11, 14:53   

MC-Maxim napisał/a:
A jak by sie Trabant złamał, eeeee to by było dopiero fajnie
Myślę, że źle oceniłeś kolegów... im (mi w sumie też) chodzi raczej o to, że od dłuższego czasu nie zrobiłeś nic w tym kierunku, żeby się nie złamał. Samo zglebienie to nie wszystko... przy Twojej glebie potrzeba raczej wzmocnień. Plany są - wiem bo czytałem temat, ale jakoś ich realizacji nie można się doczekać.
_________________
Brat pstryka fotki... w razie jakbyś potrzebował :)
---> http://tomaszmosiadz.fotea.pl/ <---
 
 
 
J.J. 
stay high


Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 963
Skąd: Kaszëbë
Wysłany: 2009-07-11, 16:41   

wszystko co ma mocną glebe kończy niefajnie... g0, glebowy...
_________________
TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl

DrogąDoRaju - Trabant, Wartburg, Simson, Mify i Qek
 
 
 
Kumpelek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-11, 18:24   

J. napisał/a:
wszystko co ma mocną glebe kończy niefajnie... g0



a nie będzie go reaktywował nikt ? :-P
 
 
J.J. 
stay high


Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 963
Skąd: Kaszëbë
Wysłany: 2009-07-11, 18:41   

ja nic nie wiem. i watpie w to raczej.
_________________
TrojmiastoKlasycznie.pl
trabant.trojmiasto.pl

DrogąDoRaju - Trabant, Wartburg, Simson, Mify i Qek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11