To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
trabantowy.prohost.pl/ppl/gs/forum/

Linki - trabiCustomizer

KajteK - 2007-07-03, 21:20

a czy tylko mnie drażni to ze w kiblu nie ma foteli i kierały ? :roll:

a skoro juz mowa o fotelach to moze i różne ich wersje zrobić ? :mrgreen: znacyz z i bez zagłówków i różnie wysoko usadowione ze bRq mógł zrobić tak jak ma u siebie czyli zimny łokieć powyżej nosa :?: :lol:

dobra-juz nie wydziwiam XD

eljot87 - 2007-07-03, 21:25

hehe... mnie brak wnętrza może i też trochedrażni... ale wszystko po kolei. pewnie jeszcze dorobię.
Qbs - 2007-07-03, 23:07

mnie jeszcze jedno drazni, ze jak chce zrobic oryginalna polowke to musze miec zjebany zestaw lamp. juz mowie o co chodzi. Nie chce miec przedniej ramki lampy czarje tylko w kolorze, ale jak zrobie w kolorze to nie moge miec czarnej obudowy lampy z tylu, afabrycznie polowki mialy goly czarny szarzejacy plastik. zrob pan cos z tym fantem bo tak nie moze byc :)
eljot87 - 2007-07-03, 23:11

spoko qbs... masz rację. nie pomyślalem o tym. kolejny mod do kolekcji:p
bRq - 2007-07-03, 23:42

No i moze rozmiar felg o 1" wiekszy dac ? Dobrze ze te ATS sa 7x13 a nie 6x13 :lol: szyby sciemnicby mozna tak jak glebe sie robi... :) z tylu brakuje odblasku czerwonego (w paincie wlasnie z tym walcze :mrgreen:
Turek - 2007-07-03, 23:50

No i nie można kwadraciaków pokolorować... są tylko czarne i nie mają odbojów :)
Qbs - 2007-07-04, 00:03

no i w ogole brakuje detali/akcesoriow (kosa, lusterko, odboje, lampki na tylny zderzak, chromy, szyberdach, uchylne szybki, wycieraczki, bagaznik dachowy, kultowe naklejki, hak holowniczy, muszelka na rure wydechowa, grzana szyba, halogeny trabantowskie tak nie wygladaly i byly w dwuch kolorach bialym i zoltym, sloneczka na felgi i cos tam jeszcze moze, chwilowo nie przychodzi mi juz nic do glowy)

co do zderzaków kwadratow to narozniki byly wszystkie takie same a wg tego tylny jest zdecydowanie dluzszy od przedniego. Zderzaki okragle byly dwa rodzaje. ksztalt maski nie jest rzeczywisty, jak tez nie widac wybrzuszenia klapy bagaznika w sedanie. Powinno byc widac przedni tlumik z tej perspektywy. koryto progu jest za krotkie. tez jak sie zalozy felgi ktore maja duze przeswity to widac tam tylko kreski a nie np bebny hamulcowe. Przydalo by sie tez zrobic felgi alu ktore sa dostepne w niemczech na rozstaw 4x160.
a tak poza tym to ok :) zbliza sie do idealu

eljot87 - 2007-07-10, 11:56

powoli gdy mam czas staram się ulepszać wszystko co jest źle. dzięki Qbs za tak szczegółowy opis:) przdaje się. trochę już zmieniłem. maska przód (601), widać klapę z tyłu... z resztą sami sprawdźcie co, ale oczywiście zmian nie koniec.
J.J. - 2007-07-24, 11:58

=]
doszlo kolka rzeczy [;

a kiedy kosy beda :) ? no i uchylanych szybek nie bylo dla dluzszych szyb chyba ;p
no i fajnie by bylo mozliwosc kolorowania felg :) i rozmiar szachownicy :] taki zum in zum off ;p i moze oddzielnie malowanie ramek swiatel ;p

KajteK - 2007-07-24, 12:44

co do uchylanych tylnych szyb to może zrobić tak jak jest w któryś z tych innych programików do tego samego (chyba o Garbach ale pewny nie jestem) że jak sie dziabie na opcję uchylanych właśnie to jest animacja i one sie autentycznie uchylają :)

a poza tym to tez kciałbym oddzielnego malowania ramek przednich i korpusu tylnych świateł ;)

zielczi - 2007-07-24, 13:44

mozna dac ramki swiatel w innych kolorach
eljot87 - 2007-07-24, 14:45

Jendrej napisał/a:
kiedy kosy beda :) ?

z kosą problem jest tego rodzaju, że nie bardzo wiem jak ona z profilu wygląda:p jeślio ma ktoś jakieś takie zdjęcie czy coś to poproszę. a pozatym dochodzi jeszcze kwestia wyboru koloru kosy.

Jendrej napisał/a:
no i uchylanych szybek nie bylo dla dluzszych szyb chyba ;p

wiem. chyba nawet na pewno nie było. a przynajmniej nigdzie informacji o tym nie znalazłem. ale to znaczy żeby ich nie było w tc?[/quote]

co do ramek światel to zrobię kolorowanie oddzielne z resztą też zobaczymy.

a co myślicie o słoneczkach?

Anonymous - 2007-07-24, 15:36

1)nie wiem czy ktos juz o tym pisal le przydalyby sie chromowane dekielki na PIASTE.

http://www.allegro.pl/ite..._na_piaste.html

2)prog ma za mala wysokosc (jest za plaski) i otory do podnoszenia sa za male. (w TC sa mniejsze niz nakretki kol :-P )

3)przydalyby sie Mattigi i Schmidty i zmiana koloru felg

4)brakuje przedniego tlumika- piecyka

5)lusterka, fotele , fajera

6)i fajnie jakby KLATKE mozna bylo wstawic

edit:
a zapomnialem dodac. program bardzo fajny. podoba mi sie. gratulacje za pomyslowosc i wykonanie!!

zielczi - 2007-07-24, 15:38

ja mam sloneczka i te By You maja za waskie te szprychy ze tak sie wypowiem
J.J. - 2007-07-24, 17:00

http://www.trabant.cz/img...GlkZGVuLmpwZw==

to je ladne foto z kosa starego typu i widzisz jakie sa stare zderzaki :) bardziej szpiczaste i tylni ciut dluzszy jest

KajteK - 2007-07-24, 17:22

a skoro można usunąć listewki z duro to może i rynienki? :>
a jeśli już szaleć to może możliwość wstawiania różnobarwnych gumek w listewki na duro?

Qbs - 2007-07-24, 20:46

i wiecej pytexów bo seryjny wydech i muszelka to za mało :)

ale muszelka ladna

Antek - 2007-07-24, 21:26

Jak by sie dało to by sie przydały jeszcze przyciemnione szybki, zgadzam sie z wiekszą ilościa rur no i jakies delikatne wnetrze zeby było widać :mrgreen: :mrgreen:
eljot87 - 2007-07-24, 21:43

zielczi napisał/a:
ja mam sloneczka i te By You maja za waskie te szprychy ze tak sie wypowiem

no to głupio bo robiłem je obrysowując fotkę słoneczek:/

Jendrej napisał/a:
http://www.trabant.cz/img.php?i=cHJvL3A2MDEtMTk2NS1Vbml2ZXJzYWwtNnMvMDMuaGlkZGVuLmpwZw==

to je ladne foto z kosa starego typu i widzisz jakie sa stare zderzaki :) bardziej szpiczaste i tylni ciut dluzszy jest

taa... widziałęm tą fotkę ale jeśli chodzi o kosęjest kijowa. co do zderzaków to ktoś pisał, że były dwie wersjetakich: jedne bardziej zaokrąglone a druge takie jak tu. wiec w TC są niby te bardziej zaokrąglone.

KajteK napisał/a:
a skoro można usunąć listewki z duro to może i rynienki?

nie. chyba, że same te listwy z rynienek.

RamzesLDZ napisał/a:
Jak by sie dało to by sie przydały jeszcze przyciemnione szybki

przyciemniane szybki to mi o WT podchodzi:p ale bez urazy. jak większość jest na tak to moge zrobić.

J.J. - 2007-07-24, 22:13

kosy sa 3 wersje :) jesli mowa o kosie do 601 :P
btw jak by chciec ci pomooc to w bmp najlepiej ci cos podsylac:> ?
mowa o tym gdzie nie trza przezroczystosci :)

[ Dodano: 2007-07-24, 22:14 ]
a jak chcesz wiedziec co do jakiego rocnika bylo i sie zmienialo ze bedziesz mial ladnie modele od do :)
http://www.original-trabant.de/

eljot87 - 2007-07-24, 22:33

Jendrej, wielkie dzięki za link szkoda tylko, że po niemiecku. co do kos to wiem, że kilka i moze bycw bmp. wszystko mi jedno ale każda fotka czy rysunek będzie pomocna:)
KajteK - 2007-07-24, 23:04

no mi właśnie chodziło ze te same listewki alu z rynienek ;-)
Aren - 2007-07-25, 10:21

ja jestem na nie z szybkami ciemnymi.. ale to chyba nie trudno zrobic zeby juz nie meczyli ?


Eljot nie zapomnij o tlumiku przednim, jego zaraz widac za kosą patrząc od boku ;)

KajteK - 2007-07-25, 11:42

a czy hak będzie? :mrgreen:
bRq - 2007-07-25, 13:09

skoro wydechy jakies to ja prosilbym o sidepipe ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group