To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
trabantowy.prohost.pl/ppl/gs/forum/

Warsztatowo - [ALL] BRUNOX

Zdunsky - 2011-11-24, 00:35
Temat postu: [ALL] BRUNOX
Napiszcie co¶ o preparacie Brunox. Przyciełem jaki¶ czas temu u koleżki w garażu ale mówił ze nie używa bo co¶tam nie pamietam już. Tak jak ja poczytałem oststanio na opakowaniu i na necie wynika, że jest to całkiem mocny szfunx praktycznie bez efektów ubocznych.

Kto stosował? Proszę pisać. Bardzo mnie ciekawi opinia zaufanego grona...

Dzordz - 2011-11-24, 16:17

Używałam brunox-a do czyszczenia uszczelek amortyzatora w rowerze. Fajny ¶rodek czy¶ci trochę smaruje, ale nie zostawia lepkiego osadu:)
bRq - 2011-11-24, 20:15

Ja kiedys uzywalem i bez piaskowania nietety pordzewialo. Moze lekko powstrzymalo rdze, nie wiem. To nie jest Brunox, ktory byl kiedys. Teraz on jest rozcienczony.
Maciek - 2011-11-25, 15:19

Na opakowaniu zawsze będziesz miał cuda na kiju powypisywane :) Na cortaninie za 9 zl jest to samo napisane. Osobi¶cie używałem cortaniu na maluchu, polowa zaprawek po zimie była ok, połowa zardzewiała, nie wiem dlaczego. Co¶ tam pisało chyba żeby nie używać rozpuszczalników organicznych tylko odtłuszczać detergentem.
Dyziek - 2011-11-28, 20:33

Kiedy¶ zrobiłem jedno miejsce na szybko w golfie tym Brunoxem... zdziwiłem się jak długo wytrzymało. Auto sprzedałem i nie wiem jak po latach :) ale rok przetrwało az miło ;)
Ostatnio Subaru potraktowałem tym Brunoxem i chyba faktycznie jest jaki¶ rzadszy... po zimie powiem czy co¶ wartuje :->



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group