To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
trabantowy.prohost.pl/ppl/gs/forum/

Historia - [601] Uniwersal 1978

Aren - 2013-05-24, 14:24

Oddie napisał/a:
myslalem o takim lakierze na mojego..
A nie lepiej cos bardziej indywidualnego?
lisek - 2013-06-17, 19:38

Trabant zrobił około 2 tys km i właściwie bez awaryjnie raz urwał się wydech :P, jednak po ostatnim wypadzie postanowiłem dopracować: komorę, wydech, zawieszenie tylne. Up'a o przeróbkach dodam na koniec tygodnia tym czasem parę zdjęć z ostatnich wypadów i doleciały dwa rarytasy :D
Chromowane dekle (pożyczone od Arena wielkie dzięki, chromowane robią mega robotę w porównaniu do alu), i dostałem alu wloty na słupki od Adama dzięki
no i foty z wypadów:
spoty z loverslowcars.pl:
[IMG=http://img29.imagesh...xetq.jpg][/IMG]
[IMG=http://img209.images...meks.jpg][/IMG]
objazdy po mieście na trzech rzeźników:
[IMG=http://img855.images...6joe.jpg][/IMG]

Noce zabawy zaaaazagranicą :P
[IMG=http://img197.images...ukss.jpg][/IMG]



No i spocenie z niemieckim Trabanciarzami:










i artykuł o kombiaczku w klasycznym:
http://www.klasyczny.com/...reamy-so-clean/

Aren - 2013-06-17, 22:50

2 tys km ?! :P
lisek - 2013-06-18, 06:09

coś około 1,800 poważnie
Aren - 2013-06-25, 15:28

co z tym upem? szkoda ze nie jedziesz, bo kurde szykuje sie taki melanż az do posrania, jebać biede, ja tez nie mam kasy ale nie odpuszczam :D
lisek - 2013-06-25, 17:00

nie chodzi o biedę tylko o urlop, teraz wezmę i na cult style nie będę miał,a up będzie komora zrobiona wydech poprawiony, ale hakuna matata dalej problemy z gaźnikiem.
lisek - 2013-07-22, 20:52

Panowie potrzebuje rady, znaczy(wiem już chyba jak zrobię), ale chce usłyszeć opinie bardziej doświadczonych. Więc ujebałem gwint w głowicy znaczy był już zmęczony i go wykończyłem, ale to nie problem odkręciłem głowice i dopiero się zaczęło, powierzchnia cylindra i głowicy cała zapluta olejem od razu hakuna matata uszczelka wyjebana, ale oglądam uszczelkę i moje nie dowierzanie na aluminiowej uszczelce niebyła odciśnięta głowica(na głowicy są takie prążki i były tylko odciśnięte wokół szpilek), przemierzyłem głowice i wydaje się być prosta, więc wychodzi na to że sfalowany mam cylinder nie mogłem tego sprawdzić bo mam wstawione szpilki. Teraz nie mam czasu na wyjmowanie cylindra itd. więc dać prosta nową głowice i jedna uszczelkę mocno skręcić i jeździć w końcu tak jeździłem i nic nie dawało znaku że mam przedmuch na głowicy, czy dać dwie uszczelki i dojebać. Jeszcze jest problem taki że nie mam teraz uszczelek pod głowice i widzę że nigdzie niema, uszczelek pod szpilki 12
Aren - 2013-07-23, 02:40

nie ma uszczelek pod g12, tak jak ci mowilem zmien na uszczelke z oringiem miedzianyn
lisek - 2013-09-15, 12:36

Nasz klasyczny wypad nad morze i CS IV udał się w 100%, wpadło wyróżnienie, a objazd po nadmorskich wioskach nie do zapomnienia, mam nadzieje że za rok uda się znowu zwołać ekipę i ruszyć nad morze i na CS. Niestety powrót dla Trabanta nie był już tak różowy, ostatnie 100km walił na lawecie. Za mocno mu dałem i stracił sprężanie na jednym garze, i dotoczył się pod Sulechów i to był jego koniec. Pozdrowienia dla wszystkich ekip z jakimi się bawiłem na CS, dla dzika i jego kumpla od kanta który zorganizował wjazd do centrum Pobierowa.
parę fot :




Leoadko - 2013-09-15, 12:54

Zazdroszczę wypadu! Kombi świetnie się prezentuje. Działaj, żeby hulał dalej.
pingor - 2013-09-15, 20:04

Super się prezentuje twój trabi ;)

Te chromowane felgi robią mega robote :D

Szkoda że tak się skończyła wyprawa, ale nie ma co wspominać tylko naprawiać hehe

Bross - 2013-11-10, 13:05

Jak tam sprężanie :D podziałałeś coś z silnikiem ?
lisek - 2013-11-13, 06:40

yhy wyjebałem go, na razie na auto niema czasu(mam focha:D) poważnie to buduje garaż i nie było czasu na auto, ale w tym miesiącu już chyba trampek wjedzie i będą poprawki, w sumie wszystkiego po kolei
dzikU - 2014-06-10, 00:12

Trampek żyje czy wyrąbałeś lachona? :P
Bolsiarz - 2015-01-26, 13:18

lisek, coś nowego będzie na ten sezon? czy pozwolisz, żeby koleś Cię sklonował w 100% ? :P :P :P
lisek - 2015-01-26, 17:10

taaa zawiozłem do lakiernika
Bross - 2015-01-31, 09:53

Nieźle ,nawet ja coś kombinuje ,co by niemieć klona :D
Zresztą mnie i moje projekty jest ciężko skopiować :D

lisek, to co tam modzisz ??

lisek - 2015-02-05, 14:40

ja klona nie mam tylko jakiś frajer ma, więcej w temacie klonów nic nie pisze. pozdro
lisek - 2015-03-03, 17:21

Trabant na sprzedaż 14000 do negocjacji plus części. Pozdrawiam
Bolsiarz - 2015-03-04, 11:55

nie liczyłbym, że uda Ci się za połowe tej kasy sprzedać... chyba, że w Niemcowni
Trabanciarz DDR - 2015-03-04, 14:00

Niestety włożonej kasy nie odzyskasz, za 4 jak pójdzie to będzie ok. Bo ludzie nie zdają sobie sprawy ile kosztuje wszystko, myślą, że za 2-3 koła sie remontuje Trabanta..
lisek - 2015-03-04, 15:23

<łapka> ostatnio poszedł kombi golasek za 7 gleba i nowy lakier, a ja mam napchanego teilami ojebać za 4k spoko. Jakbym powiedział ze sprzedaje za 4k pewnie już byście byli u mnie pod brama i kłócili się kto ma go zabrać, wiec sory. Trabant zostaje bo jednak lubię tego skurwiela. Sprzedaje felgi 3,5k i Luxar 2,5k do negocjacji. Jak dla kogoś za dużo to trudno niech kupi od kogoś innego. Pozdro
Bolsiarz - 2015-03-05, 00:02

pokaż tego za 7 co to niby poszedł, chętnie zobaczę :)
lisek - 2015-03-05, 16:08

nie kolekcjonuje linków z allegro. i nie zarzucaj mi skąd wiem ze został sprzedany bo to akurat mój znajomy kupił. zresztą panowie mamy wolny rynek jak ktoś będzie chciał to kupi jak nie to nie. Nie mam ciśnienia na to tak jak wy. Na tyle go wyceniłem i za tyle sprzedaje. Pozdro
i tylko takie moje małe spostrzeżenie na koniec. Czemu w dalej macie rozumowanie komunistyczne. Niema kontroli cen. Jest wolny rynek mogę wystawić zapałkę za milion, a ferrari za złotówkę, na prawdę macie aż taki ból szynki z tego powodu. Sorry ale nie obchodzi mi wasze zdanie w tej kwestii bajooo

J.J. - 2015-03-06, 11:12

sweet home alabama


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group