To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
trabantowy.prohost.pl/ppl/gs/forum/

Warsztatowo - [ALL] Pytania odnosnie dachu

Ponti89 - 2010-09-15, 21:14
Temat postu: [ALL] Pytania odnosnie dachu
bRq napisał/a:
Aren chyba nie sciagales dachu w Trabancie :P i nie wiesz, ze tam jest taka wlasnie "rynienka", ktora w 99% jest zardzewiala.


Siemka :) własnie sam sciągnąłem dzisiaj dach i mam podobny problem :) Jak temu najlepiej zaradzić ?? da się to jakos zrobić tak zeby pozniej nie było takiego efektu :D?

I tisso jak to jest z przeglądem i ze ściętym dachem ? przepuszczają za to czy nie ? bo mam straszną ochote na zrobienie czegoś takiego ale jak mam miec pozniej problem z przeglądami itd to dziękuje.. :D

bRq - 2010-09-15, 21:19

Nie przepuszczaja.
tiso - 2010-09-15, 21:38

hmm jezeli Ci udokumentuje to rzeczoznawca to nie powinno byc problemu ale jezeli nie to tylko jezeli diagnosta sie nie dopatrzy to przejdzie
Ponti89 - 2010-09-15, 21:52

A co do pierwszego pytania z tą rynienką ?
Bo te blaszki ktore sie zagina zeby dach sie trzymał troche mi przyrdzewiały i powyłamywały się oraz są ubytki ? Jakiś sposób na to macie ? jak sobie poradziliście z tym bo widze ze u tiso masz chyba to jakos na gładko robione ?

bRq - 2010-09-16, 18:24

Z nowej blachy musisz wyspawac. Nic innego nie wymyslisz. A tiso ma wygladzone, zalozony dach i zaszpachlowane.
Ponti89 - 2010-09-16, 18:54

to Chyba zrobie tak jak tiso. Wyczyszcze to, podspawam zaloze dach i wygładze:)
tiso - 2010-09-16, 20:50

u mnie to wygladalo tak na poczatek blachowkrety pozniej zywica z wluknem okolo 4 warstwy grube potem szlifowanie i szpachel a na koniec podklad




tiso - 2010-09-16, 20:52

a mam tylko fotki jak kladlem zywice :D
Ponti89 - 2010-09-16, 21:04

Ale dach jak mocowałes to normalnie tymi zagięciami go złapałeś najpierw ?
Bo u mnie te zagięcia nie są w najlepszym stanie ;/ jutro moze uda mi się foto wstawić :)
Wczesniej tez własnie miałem tak zrobione jak Ty...zaszpachlowane zagięcia i włóknem i zeby zdjąc dach musiałęm się ostro namęczyć :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group