To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
trabantowy.prohost.pl/ppl/gs/forum/

Warsztatowo - [swap] Magiel w trabie 1.8

tiso - 2010-07-28, 22:23
Temat postu: [swap] Magiel w trabie 1.8
mam taki problem i chce go rozwizac a mianowicie w moim trabim mam magiel od golfa II i jak skrece gwint na maks to kola przednie zmienaja swoja geometrie i wyglada to tak \ / patrac od gory z przody auta a znowu podniose go 3-4 cm i juz sa rozbiezne :!: jak temu zaradzic:?: wina sa krotkie drazki kierownicze :?: i zatem zadluga cala przekladnie w stosunku do szerokosci trabanta :?: a moze zle zamontowany magiel pzry scianie grodziowej :?: juz niewiem :!: POMOCY :!:
TrabiVR6 - 2010-07-29, 00:59

Inny promień drążków a wahaczy mam ten sam problem ;/ nie martw sie wiekszosc aut ma ten sam problem moze nie w takim stopniu ale zawsze po podkreceniu lub opuszczenia zawiasu geometria jest do ustawienia
bRq - 2010-07-29, 21:35

u mnie jest tak samo
marszal - 2010-07-29, 22:33

to ja sie dolacze tez zmienia sie mi geometria przy obnizaniu / podwyzszaniu traba ale nie jest az tak zle a magiel mam z Uno
bRq - 2010-07-30, 00:51

dlatego ja zalozylem gwint, zeby zejsc nizej, a nie nim krecic co chwile :P (w polo to samo jest - gwint na sam dol i wuj) ]:>
tiso - 2010-07-30, 09:03

bRq no fakt tyle mi trabi ociera nawet na prostej drodze o ziemie to jak mam tak jezdzic wiadomo ze da sie rade ale szkoda mi trabiego :P chyba zaloze mu normalne kola z opona balonem i tyle :!:
bRq - 2010-07-31, 00:26

no to podkrec go 1cm wyzej :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group