2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mikołajki 2008
Autor Wiadomość
Golab 
lubie placki

Wiek: 39
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1552
Skąd: 3Mia100
Wysłany: 2008-10-15, 20:16   

no ale przeciez takie glosy i uwagi byly do poprzednich dwoch zlotow ze organizatorzy zarobili na zlotach... i dodatkowych ukrytych oplatach. A osoby z 3miasta powinny miec wstep za free!


:shock:


Kris! to po ch**a robic taki zlot jezeli nas na niego nie stac ???


:shock:
 
 
 
trabi80 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 199
Skąd: Włocławek k/Gdyni :)
Wysłany: 2008-10-15, 20:31   

Powiem szczerze, że nie stać mnie na te 500 plnów, więc to może być mój pierwszy trójmiejski zlot, na którym się nie pojawię, a była szansza na wyprawe dwoma trabami z CW.

Pozddro-K

P.S. Liczę, że się coś zmieni.
_________________
A mówili, że klary to kupa roboty.
Trabi für immer und ewig
 
 
 
Kris 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-10-15, 22:27   

Kuźwa Bart ale masz gadane...
Po pierwsze nigdy nie wrzucałem nikomu o tym, że ktoś zarabiał na zlotach bo wiem, że tak nie było a jeśli było to kij mnie to... swoje zawsze płaciłem!
Po drugie po "ch**a" się do mnie plujesz? Normalnie, kulturalnie pisać nie możesz?

Takie ceny są to ok... dlatego napisałem w nawiasie, że mówię tylko za siebie, że nie stać mnie żeby tyle wydać na zlot, który będzie oddalony ode mnie o ~30km!
W 150 złotych to się pewnie zamykałem na całe Skarszewy z paliwem na dojazd i na paradę, która miała ok 150km... [nie pamiętam dokładnie] ;)

No i co tu jeszcze pisać...

P.S.
Jakby nikt nie chciał zrobić tego zlotu [mimo, że jest inaczej]
to co z tego? Tak Cie to boli? To kombinuj!

Jeśli coś ze starań Anala, Gołębia i Kajtka wyjdzie to jeśli będę w stanie to chętnie pomogę, czyli jeśli zlot się odbędzie i jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie to przyjadę i swoje zapłacę!



Kto teraz mnie zjedzie? :lol: :mrgreen:

Pozdrawiam ;-)
 
 
 
anal 


Wiek: 38
Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 324
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-10-15, 23:18   

bym Cie Krisu zjechal, ale nie mam serca ;) a parowki wyszly na kolacje :P
 
 
 
Bart 

Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 51
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-10-16, 15:25   

Kris.. pytanie z przysłowiowym "ch***m" /ktory mial tylko i wylacznie zaakcetowac powage sytuacji/ bylo retoryczne.
nie tylko Ty ale wiecej osob wypowiada sie ze jest za drogo.. i trzeba pomyslec jak to zrobic taniej.. moze jedna wioska dalej za Łapinem ? moze w gorszych warunkach..ale taniej.. a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase!

Ciesze sie ze ktos jednak sie znalazl i mikołajki beda organizowane w 3miescie. Przeciez to nie jest takie trudne...co pokazaly poprzednie dwa zloty :-D lepsze, gorsze ale przeciez byly!

Pluc sie chyba raczej tez nie pluje.. i nic mnie nie boli a wrecz przeciwnie :lol:
 
 
Golab 
lubie placki

Wiek: 39
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1552
Skąd: 3Mia100
Wysłany: 2008-10-16, 16:19   

Zdaje sobie sprawe ze nie sa to male pieniadze, ale nie siedze na dupie i nic w tym kierunku nie robie, a w tym roku koncze uczelnie i nalezaloby napisac magisterke i wiele innych rezczy zrobic w tym kierunku by ja skonczyc w miare w terminie (tez chodz do pracy)

Wiec nie jest to takie proste bo troche dzwonie po osrodkach(jak czas na to pozwala) i jakos nie moge znalesc taniej, w normalnych warunkach.

Albo jest za drogo albo, nie ma miejsc jak ceny sa ok, wiec nie pierdol mi tu takich glupot a jak masz cos pisac to napisz cos w stylu golab sprobuj tutaj zadzwonic, bylo by to duzo bardziej pomocne niz pieprzecie dla samego pieprzenia.
 
 
 
Bart 

Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 51
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-10-16, 17:29   

Golab nie pierdol mi tu... sprobuj zadzwonic a w sumie przejrzec ta stronke moze cos ciekawego wpadnie Ci w oko http://www.turystyczny.pl/ a moze tu juz zagladales i znasz ten serwis turystyczny gdzie masz podzial na osrodki wczasowe, domki itd.. wszystko w pigulce. Pozdrawiam
 
 
Kris 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-10-16, 19:15   

Analu a Ty tylko o jednym :-P

Zorganizować ośrodek na jakimś 'zadupiu' to jedno a zapewnienie ludziom sobotniego wyjazdu żeby coś zwiedzić czy coś to drugie : /

Jakby dało się załatwić coś takiego jak w Krk to by było super bo ceny ok, ośrodek też raczej ok [oprócz wspólnych bezpieczników na wszystkie domki xD ] no i było to PRAWIE w centrum Krakowa...

Trzeba szukać i tyle : /

pzd
 
 
 
J.J. 


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-10-16, 19:21   

na 3 domki 1 bezpiecznik byl ;p

2 farelki nie dawaly rady :<
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11