2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: J.J.
2008-04-10, 12:29
Mikołajki 2006
Autor Wiadomość
fritz 

Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 40
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2006-10-16, 20:26   

ja też jestem za juz moge pomalutku sie szykować proponuje konkurencje dla kobiet zapasy w betonie odpowiedzialny michu ale teraz na powaznie jakby co to pomoge wmiare mozliwości Jajer jak będziesz znał koszty naklejek i smyczy to daj znac sprawdze u siebie na wsi moze byc taniej tymbardziej ze kumpel maagencje reklamowa
 
 
 
Ksycior 

Wiek: 43
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 206
Skąd: Skrwilno/Gdańsk
Wysłany: 2006-10-16, 22:03   

Witać.
Ja zwykle "dupa zbita".... ja mam zjazd w tym czasie;/ także lipa.
Poza tym jakby kto pytałe(JaJer) to mam dyplom Grzesia za przeciąganie liny z Gniezna i zdjęcie Gosi jak przerzuca sie przez ogrodzenie w Aleksandrowie;)
pozDDRo
 
 
 
Nitka 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-10-16, 22:18   logo

Ye - gratuluję loga... (jelenie na rykowisku się prawie chowają)

będę szczera, bo nie lubię owijać - jak dla mnie ta przeróbka to bełt i swoją drogą chociażby z kultury mógłbyś spytać mnie o zgodę...

bez komentarza...
 
 
 
J.J. 


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-10-16, 22:27   

Nitko droga... logo robił iks :]
odnosnie loga bylo juz wstepnie gadane na spocie :]
a kontaktu z toba nie mam a kamik sie dzis dowiedzial jak sprawa wyglada wiec sadze ze by ci przekazal cala sprawe...

ale ejzeli ci sie nie pdooba cos... po to jest forum wyrazic opinie i jak cos nie halo ze to jest tam napisz 'prosze o nie umieszczenie mego obrazka w tym belkocie'...

jansiutkie jak sloneczko

btw
poluzuj troche...
 
 
 
iks 
hokus pokus


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 431
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-10-16, 22:38   

no logo to ja przerobilem jest upublicznione na internecie i nie widzialem napisu kopyrajt...

ale tak z uprzejmosci to ci powiem ze jest to tylko pomysl na projekt który bardzo chętnie złoże w twoje plastycznie uzdolnione dłonie skoro wg. ciebie to jest bełt... to ja chętnie zobacze jak nie wygląda bełt.

ALOHA!
_________________
jah bless!
 
 
 
Nitka 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-10-17, 10:37   

cwaniaczki...

a róbcie co chcecie, mam to wszystko w dupie...
 
 
 
J.J. 


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-10-17, 11:20   

'kobiety - kto je zrozumie'
kamik pomozesz?
 
 
 
JaJer 

Wiek: 70
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 308
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2006-10-17, 12:05   

Nitka napisał/a:
a róbcie co chcecie, mam to wszystko w dupie...

Nitko droga, wyciągaj wszystko z miejsca gdzie to masz i przyłącz do nas. Bardzo grzecznie proszę. Jak wiesz ja czasami żartuje, ale tym razem to zupenie na poważnie :wink:
Mam dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia, ale o tym powiem jak sie spotkamy. Planuję w niedługim czasie zrobic zebranie robocze i mam nadzieje że też będziesz.
Logo (projekt wstepny) jest b.fajny i fajnie jest ze tworzy go grupa 3M.
PozDDRowionka
 
 
 
iks 
hokus pokus


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 431
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-10-17, 13:23   

:shock: ja sie nie udzielam...

chcialem pomóc padła propozycja zeby wykozystać logo trojmiejskie widocznie twoje bylo bardzo ladne i sie podobalo no i to tak troche przerobilem... no nic trudno :) jak widac nie mozecie skozystac z tej propozycji w moim wykonaniu bo jest "bełt" i robi niektórym krzywde w oczy... czy cos bo nierozumiem. W kazdym badz razie jak bede mial czas to wymysle inne albo ktos inny bardziej uzdolniony plastycznie cos wymysli. :twisted:

ciao!
_________________
jah bless!
 
 
 
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2006-10-17, 15:13   

a wracając iks do bardziej bezpiecznego tematu niesymetryczności w budowie kobiety to jeśli przyjąć za oś rzekomej symetryczności linię pasa to wiesz-cokolwiek głupio wyglądałaby kobieta symetrycznie zbudowana :mrgreen: nie sądzisz ? :mrgreen:

a co do logo to ja Ciebie Niteczko nie do końca rozumiem-no poczesci tak bo logo TT jest Twoim dziełem ale skoro zostało wykozystane do stworzenia zlotowego odpowiednika to powinnaś być dumna bo tym samym (choć nie wiem jakim prawem ale popieram) Twój projekt został zatwierdzony i przyjęty jako logo klubu ...
tak wiec nie widze powodu do unoszenia sie-jesli masz leprzy pomysł na naklejke to śmiało wrzucaj - przeciez do tego jest forum. a jesli ktoś wpadnie na leprzy pomysł samego logo to myśle ze tez nie powinien sie krępić i proponowac powinien co wymyślił ...

no-to wiec ja nadal upieram sie przy niesymetrycznej kompozycji :P (tak-tą wersje miałem na myśli mówia o "niedomkniętej")
aha-moze wybiegam "nieco" w przyszłość z planami ale proponuje pomyślenie nad kolejnymi wersjami - chodzi mi o to zeby moznabyło robić tak jak robił to Sztum-oni rewelacyjnie wpisywali numer edycji w znaczek VW-wiecie o co mi chodzi prawda?
cza by sie od razu zastanowić czy tu sie da coś zrobic ... :roll:
 
 
 
Nitka 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-10-17, 15:25   

Grrrrrr ;)
za dużo we mnie agresji ostatnio...

w porządku, Nitka się temperuje i zawiesza broń ;)

chodziło mi o to, że - róbcie z logiem co chcecie, moim błędem było, że na początku nie napisałam, żeby nie przerabiać na własną rękę mojego projektu... teraz to już mniejsza o to...

z chęcią zrobiłabym kolejną wersję loga ale muszę przyznać, że brakuje mi na to czasu (szczerze)
postaram się w weekend coś zmontować ;)

ogólnie rzecz biorąc czcionki nie są za dobrze dobrane, mają za dużo szczegółów (już Ye nie raz mówiłam, że dobre logo powinno być proste)

Iks - przepraszam jeśli uraziłam
 
 
 
iks 
hokus pokus


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 431
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-10-17, 16:11   

czcionka to nie problem mnie chodzi o kompozycje :D bo był nacisk na format "kółko" lub "jajo" ze logo ma byc proste i przejżyste to ja wiem, ale np ta naklejka ze zlotu gdzies tam co na niej garbus jest jakaś latarnia i costam az taka prosta nie jest a nadal jest przejżysta :)

KajteK - no to rzeczywiscie z taką osią kobieta pzypominała by nieco królową z talii kart do gry a dwie gadające kobiece głowy w jednym ciele to zdecydowanie za duzo :D chodziło mi raczej o przeprowadzenie lini symetrycznosci w miejscu gdzie taka symetrycznosc pojawiała by się :)
_________________
jah bless!
 
 
 
trabi80 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 199
Skąd: Włocławek k/Gdyni :)
Wysłany: 2006-10-18, 14:46   

Jajer.
Dziś wpadł mi do głowy pomysł, ale żeby nie zapeszyć nie powiem jaki.
Wpisz naszą załogę na nocleg z soboty na niedzielę, plus obiady w sobotę i niedzielę dla dwojga.
Myślę, że nic się już nie zmieni.
Pozddro-K
_________________
A mówili, że klary to kupa roboty.
Trabi für immer und ewig
 
 
 
J.J. 


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-10-19, 17:39   

http://www.cartoontrabant.pl/skarszewy.php?
 
 
 
czomscy 
Czomscy x 4

Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 283
Skąd: Rumia
Wysłany: 2006-10-25, 14:55   

My to kolejne dwie osoby. Pozdrawiam. :)
_________________
Ogrodowe krasnale żegnają żółte słońce odjeżdżające powolutku w nieznane, witając jednocześnie szarość poniedziałku w marcowo-kwietniowym garncu. Habemus Trabant.
 
 
 
fritz 

Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 40
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2006-10-25, 22:47   

to zapisz sie na stronie CT i wszyscy któzy tego nie zrobili zeby było widać ile osób jest chetnych
 
 
 
JaJer 

Wiek: 70
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 308
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2006-10-26, 00:18   

Zapraszam na spotkanie robocze, zwiazane ze zlotem. Wszyscy co mogą (chcą) cos zrobić proszeni sa w niedzielę o godz 14:00 pod klifem (tam gdzie spoty CTT)
PS
...i nie chcę słyszeć że termin nie pasuje :)
 
 
 
fritz 

Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 40
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2006-10-26, 14:35   

Jajer ale mi chyba wybaczysz jak nie przyjade poslij mi na maila jakies szczegóły!!!!!
 
 
 
J.J. 


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-10-26, 16:55   

oj Jajerku ty wiesz ze z mysleniem wtedy bedzie ciezko :twisted: noc poprzedzajaca da sie we znaki :]
 
 
 
fritz 

Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 40
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2006-10-26, 20:15   

jajer słyszałem że w Skarszewach jest gościu co zbiera millitaria? i podobno ma swój prywatny poligon?! słyszałeś może coś o tym??
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11