2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: J.J.
2009-09-28, 15:15
łojejejejejej ziąb!!!! :)
Autor Wiadomość
emi 
Ein Trabant fahrer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 1036
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2006-01-20, 08:23   łojejejejejej ziąb!!!! :)

w elblagu jest dzis minus dwadzieścia stopni! :twisted: wyciagam dziś akumulator z trabiego! przez wekend i tak nie bede jeżdzić wiec niech nie marznie niepotrzebnie! w sumie to ciekawe czy by odpalił w taki mróz , juz raz było że zamarzl, a nie było tak zimno jak teraz. A co sie tak własciwie dzieje z akumulatorem jak stoi na takim zimnie? dawno do liceum nie chodziłam, nie pamietam takich detali o ogniwach! :)
W 3city i tak pewnie macie trochę cieplej, morze was ogrzewa i nie jesteście tak daleko na wschodnich rubieżach jak ja :) wkładajcie czapki! :)
pozdrawiam baaaardzo gorrrrąco! :)
_________________
pędzę! ... Trabantem pełnych snów o Tobie!




 
 
 
JaJer 

Wiek: 70
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 308
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2006-01-20, 22:53   

3mamy się ciepło ... ;)
 
 
 
redips 

Wiek: 40
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 388
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2006-01-21, 22:56   

U nas tez bylo -20stpni w piatek z rana :( Jak dotarlem na zajecia to sie okazalo ze prawie nikogo nie bylo a plotki glosily ze ludziom kolana pozamarzaly i zostali na przystankach :D

Wieje na nas ze wschodu... :)

A i ten... nie mam pojecia co sie dzieje z akulumatorem. Ja narazie nie mam tego zmartwienia. Boje sie tylko ze moje letnie oponki ktore sa na trabim popekaja z zimna... :|

A na rozgrzewke to gorzalke jakas trzeba by bylo zrobic :D:D:D

Pozdro 600 + 1oC
 
 
 
czomscy 
Czomscy x 4

Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 283
Skąd: Rumia
Wysłany: 2006-01-22, 15:12   

z cyklu: na dalekiej północy. Więc u nas, w GWE, przymroziło w piątek w nocy do -16. Trabi odpalił bez problemu, ale...w niedzielę, przy minus 14 odpalił, przejechał parę kilometrów i zgasł, jakby się palifko skończyło, choć w baku było 10 litrów (kranick był odkręcony :) ) i juz nie odpalił. Na pych znowóż paręset metrów i znów zgasł. Kij go wie czy to z powodu mrozu, mam taką nadzieję. ... ile to jeszcze do wiosny? ufffff
_________________
Ogrodowe krasnale żegnają żółte słońce odjeżdżające powolutku w nieznane, witając jednocześnie szarość poniedziałku w marcowo-kwietniowym garncu. Habemus Trabant.
 
 
 
Greg 


Wiek: 44
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1451
Skąd: Kmiecin (Łęczyce
Wysłany: 2006-01-23, 08:23   

A mój 2 takt zapalił za drugim razem przy -18 . Dzis jest -27 ciekawe czy zakręci. Bo drugie nie zakręciło, trzecie też nie. Mrówkojad zaś stał w garażu to odpalił.
_________________
Szanuj zieleń.
 
 
 
emi 
Ein Trabant fahrer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 1036
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2006-01-23, 10:51   

słuchajcie jak akcja od rana w mojej pracy! ( nie będzie o samochodach, bo akumulator mam w przedpokoju i nie muszę jeżdzić więc nie jeżdzę :) ) Siadła dziś klimatyzacja! :twisted: masakra! słowo daję w chłodni było cieplej niz w kuchni! chyba z zero stopni! wyobrażacie sobie? para z buzi leciała jak sie gadało! z powodu małego ruchu i ogólnego mrozu w restauracji :) :) (beka!) posżłam szybciej do domu. Współczuję tym, co zostali!

[ Dodano: 2006-01-23, 10:53 ]
ps. a jak jechałm dziś rano z tata samochodem to komputer pokładowy pokazywał na zewnątrz -25! Na balkonie jest teraz -19 .
A jak coś zobaczyłam to parsknełam śmiechem! :) przywieżliśmy wczoraj od babci mrożone truskawki i moja mama trzyma je na balkonie :D:D:D
_________________
pędzę! ... Trabantem pełnych snów o Tobie!




 
 
 
redips 

Wiek: 40
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 388
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2006-01-24, 19:32   

-25? - 27? az mi sie wiezyc nie chce! To juz chyba syberia prawie!

Myslelem ze te temperatury to sa tylko w sferze prasowej fantazji.... :D:D:D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11