2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: J.J.
2008-04-10, 11:32
ZLOT W SKARSZEWACH 2007
Autor Wiadomość
Kris 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-12-09, 22:52   

ja nie bede nic rozwijac...
bo nie wiem czy ta osoba chce...
ogolnie tylko powiem ze zginelo troche pieniazkow...

styknie...


ogolnie dziekuje Marioli i Jajerowi za zlot i reszcie za zabawe :] :)
 
 
 
Golab 
lubie placki

Wiek: 39
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1552
Skąd: 3Mia100
Wysłany: 2007-12-09, 23:06   

ja wiem kto stół rozwalił, ale sadze ze mnie zrozumiecie jak nie powiem kto :) , ja sie przyznaje do taśmy, że podjołem sie naprawy na taśmę ;p i nawet spoko sie trzymało gdyby nie buzia :D
 
 
 
Tasiemiec 


Wiek: 36
Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 456
Skąd: Sopot/Gdańsk
Wysłany: 2007-12-09, 23:26   

ja tez dziekuje za zlot.. bylo spaniale oprocz kilko moich defektow... a wlasnie kajtek moze znalazles moja tabliczke TRABANT... wtedy by wyszlo ze nikt jej nie powinol chociaz wyglada na silnie urwana..:(((...:(
_________________
Teraz są dwie Fajne zagłady...:)
 
 
 
Maniek 
Trabmajster [;

Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 107
Skąd: Krynica Morska
Wysłany: 2007-12-10, 00:19   

Kajtek a co ci ktos zorbil z rozrusznikiem o co biega??


Ojj widze milo nie bylo dobrze ze chyba nie bylem ale zaluje szkoda moglem byc....ale sily wyzsze
 
 
 
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2007-12-10, 07:54   

sprawa rozrusznika została honorowo rozwiązana przez psikusomejkera i niech tak zostanie (kto wie kto to uczynił niech zachowa to dla siebie-będzie najlepiej)

Jajer jesteś przewrażliwiony i przeczytaj co Ye napisał bo ma 1oo% racji
 
 
 
JaJer 

Wiek: 70
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 308
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-10, 08:32   

Nie jestem przewrażliwiony, tylko jak ktoś wyraźnie urzywa personalizacji to powinien to robić jasno bo nie wszyscy mają magistra przed nazwiskiem, a są tacy co mają, a się tym nie chwalą.
Czepię się tego rozrusznika. Rozrusznik jest tak zamontowany że bardzo trudno go uszkodzić, a wszyscy wiemy jakie to są rozruszniki (poloofkowe) i co z nimi się dzieje bez wyraźnego powodu.

PS
dla wyjasnienia:
w tekscie Kajtka wyraźnie było napisane: ROZRUSZNIK, a za chwilę JAJER.
Można to łatwo połączyć pomijając resztę tekstu z błędem ortograficznym :)

Pozdrawiam.
 
 
 
trabi80 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 199
Skąd: Włocławek k/Gdyni :)
Wysłany: 2007-12-10, 13:47   

Jeśli chodzi o KajtKowy rozrusznik, to chcę wyjaśnić, że to nierozrusznik został uszkodzony przez dowcipnisia, a uszkodził się w konsekwencji "niewinnego" dowcipu.
Żart może nie był zły, ale ten kto to czyni, powinien był zaczekać i zobaczyć czy KajteK da radę z tym psikusem i jeśli nie dawał rady to powinien się zaśmiać i naprawić to co zepsuł, a tak był stracony niepotrzebnie czas, stres i parę groszy, których żaden Trabanciaż nie ma w nadmiarze.
Pozddro-K
_________________
A mówili, że klary to kupa roboty.
Trabi für immer und ewig
 
 
 
Tasiemiec 


Wiek: 36
Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 456
Skąd: Sopot/Gdańsk
Wysłany: 2007-12-10, 18:26   

a zdjecia kiedy beda??:P:)
_________________
Teraz są dwie Fajne zagłady...:)
 
 
 
Kris 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-12-10, 18:37   

fotki kiedys beda :)


i dajcie se spokoj z tymi jazdami :/
co sie stalo to sie nieodstanie i tyle...

zgoda ma byc :D
 
 
 
czomscy 
Czomscy x 4

Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 283
Skąd: Rumia
Wysłany: 2007-12-10, 19:14   

Siemka

przyznaję się ze wstydem iż dokonałem zniszczenia wspomnianego stołu, na skutek wygłupów piątkowo/sobotnich
"pod wpływem". Duży brak wyobraźni. Czy był uszkodzony? w niedzielę rano słyszałem piąte przez dziesiąte, że się rozejdzie po kościach bo rzekomo był nadgryziony, zdjęcia jakieś są czy cuś, wg mnie na pewno nie był, a że po kościach się nie rozeszło pozostaje mi przeprosić za kłopot dla organizatorów i przyniesiony nam wstyd. Marjolka napisz mi tylko ile kasiorki oddać.

Mam nadzieję, że nie poróżnimy się między sobą za różne wpadki tak słowne jak i w czynie, z mojej strony przepraszam jeśli kogoś uraziłem i tego nie pamiętam (na pewno nie miałem takich intencji) sam też nie mam pretensji o niektóre uwagi, wydające się nie trafione.

Pozdroowka i do zobaczenia na spocie.


Trzomski.
_________________
Ogrodowe krasnale żegnają żółte słońce odjeżdżające powolutku w nieznane, witając jednocześnie szarość poniedziałku w marcowo-kwietniowym garncu. Habemus Trabant.
Ostatnio zmieniony przez czomscy 2007-12-10, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
iks 
hokus pokus


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 431
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-12-10, 19:39   

a mnie sie podobalo mimo, że trabant mi zamulił i czuć było jakieś spięcia na lini organizatorzy-uczestnicy :)

tak sie zapytam poraz X-ty czy może ktoś znalazł moją czapke? :D

dawajta foty! :D
_________________
jah bless!
 
 
 
Bart 

Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 51
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-12-10, 19:45   

co do stołu - sprawa zapłacona, załatwiona, wyjasniona i niech tak zostanie, na tym KONIEC

co do Kajtka - chyba podobnie jak wyzej..

co do znikniecia pewnych rzeczy - tylko nalezy ubolewac nad tym ze bawimy sie w spolnym gronie, czujemy sie w miare bezpiecznie i pewnie a tu jakis ch*j zaj***ny jest zlodziejem, no chyba ze Adaś gdzies dobrze schował albo zgubił.. (rozumiem ze to jeden i ten sam przypadek o ktorym pisal wczesniej Kris)

a tak obserwujac i podsumowujac przebieg dyskusji to lepiej sie pozalic i wyszczekac w starym roku niz przenosic to na Nowy Rok, bo swieta juz tuz, tuz.. i nastroj trzeba by zrobic..swiateczno-noworoczny

na linii organizatorzy-uczestnicy cos iskrzylo ?? szczerze ?? gdzie ?? po kątach i za plecami, anonimowo ??
 
 
J.J. 


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-12-10, 20:31   

iskrzylo w tosterze :D
 
 
 
czomscy 
Czomscy x 4

Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 283
Skąd: Rumia
Wysłany: 2007-12-10, 20:32   

czapki się pogubiły, Radzikowa ostatnio była widziana na mojej głowie, mojej czapki wogóle nie ubierałem, a tyż Jej nie mam, musiałem gdzieś poleźć po nocy na dwór i zgubić w piątek, to jedyne wytłumaczenie, może mnie ktoś widział gdzieś na zewnątrz, jeśli tak to proszę o przypomnienie, boć film totalnie urwany, sam od siebie jestem prawie pewien, że oprócz witania ekipy uć nie wychodziłem na dwór, a w środku nie mogło się nic zgubić, podejrzewam, że gdzieś w śmieci musiała trafić, albo cuś. Z Radzikowym się rozliczyłem, strat moralnych jeśli czapka była pamiątką, idealnie leżała czy coś w tym stylu - zrekompensować nie mogę niestety :( i za stół tyż chcę zapłacić, boć wątpię, żeby z 5 zł od osoby można było opłacić zakupy do konkursów, straż pożarną wynajętą na cały dzień, poświęcony organizatorski czas i nie wiem co jeszcze, no i jeszcze słaby bo słaby ( :-P ) ale jednak nie nasz stół.

Poza tym nie słyszałem, żeby coś (oprócz tych czapek) naprawdę zginęło, więc nie można plotkować o tym, że ktoś w ośrodku był łagodnie mówiąc nieuczciwy. No chyba, że naprawdę ktoś coś stracił, nie wiem o czym pisze Kris.

[ Dodano: 2007-12-10, 20:46 ]
a i nawiązując do tego co napisał Bart, życzonka dla wszystkich pogodnych i udanych świąt, sprawności trabikowej, dodatnich porannych temperatur, Emiowogregowym częstszych powrotów do kraju, pogody ducha dla właścicieli Wczasowicza, spokojnych dyżurów dla strażaka Wojciecha, Kajtkowi nowego rozrusznika, Trabiemu80 zdrówka dla dzieciaków, Jajerom MarJolkom chęci w przyszłym roku i wogóle wszystkiego wszystkim na święta i nowy rok.

Tomcio, Chinka Marcia i Trzomski
_________________
Ogrodowe krasnale żegnają żółte słońce odjeżdżające powolutku w nieznane, witając jednocześnie szarość poniedziałku w marcowo-kwietniowym garncu. Habemus Trabant.
 
 
 
Kris 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-12-10, 22:20   

to chyba inna sprawa, ale nie moja...
wiec mniejsza ;)


byla fajna zabawa a reszte mozna pominac ;)
dobrej nocy =]
 
 
 
iks 
hokus pokus


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 431
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-12-10, 23:20   

czapka owszem moralnie przywiązana jako prezent od dziewczyny... ale to tylko rzecz nabyta :D ważne to co w serduchu ino gro!
kasiorka sie przydała na paliwko, czomski :) aha jedrek jakąś czapke znalazł w swoim trabie taką czarną może to twoja co :?:


w tosterze to normalnie ognisko sie zrobiło :P
_________________
jah bless!
 
 
 
Tasiemiec 


Wiek: 36
Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 456
Skąd: Sopot/Gdańsk
Wysłany: 2007-12-10, 23:37   

chyba cos przegapile..:P
bylo widze ognisko ale nie na powietrzu:P:))
_________________
Teraz są dwie Fajne zagłady...:)
 
 
 
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2007-12-10, 23:58   

Jajer teraz to zaszalałeś i totalnie przegiąłeś ponieważ jeśli 23 części składowe zdania (pomijając znaki interpunkcyjne, które tam powinny lub nie powinny być) będące pomiędzy słowami "rozrusznik" a "Jajer" to według Ciebie jest "za chwilę" to jesteś przedstawicielem tych, którzy ze słowa "kościół" po przestawieniu zaledwie paru liter, dodaniu kilku i części wykreśleniu uzyskują słowo "szatan" i nie widzą w tym nic nadzwyczajnego...

i tym pragnę zakończyć temat mojego rozrusznika, a o zaginionych i poniszczonych rzeczach wypowiadał się nie będę bo po pierwsze świadkiem żadnej z tych czynności nie byłem a po drugie zaraz wyszłoby, że kogoś wytykam palcem albo oskarżam... :roll:
 
 
 
JaJer 

Wiek: 70
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 308
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-11, 05:23   

KOŚCIÓŁ = SZATAN.

Panie magister KAJTEK coś sie panu literki popierdoliły hi hi.

KOŚCIÓŁ

K - 1x
O - 1x
Ś - 1x
C - 1x
Ó - 1x
Ł - 1x

w słowie "szatan" żadna z tych liter nie występuje!
Tak wiec utworzyłeś całkowicie nowy zestaw liter! czyli zupełnie inne słowo, nie można tego nazwać "po przestawieniu zaledwie paru liter, dodaniu kilku" :!:
 
 
 
brat 
jezdze golfem


Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 60
Skąd: ZOMO
Wysłany: 2007-12-11, 06:59   

JaJer, w tym właśnie dowcip, że KOŚCIÓŁ po przestawieniu, odjęciu i dodaniu paru liter daje nam SZATAN. Taki żart ze typu ludzi, który wszędzie doszukuje się jakiś spisków i podstępów.
Z Kajtka wypowiedzi jasno wynika, że nie twierdzi, że popsułeś mu rozrusznik, tylko że nie podobają mu się Twoje wypowiedzi, w stylu "że ktoś tam tego czy tamtego nie ma i jeździ". Gdyż Kajtek ma w głębokim poważaniu kto czym (może z wyjątkiem mnie i mojego pojazdu :) )

A tak w ogóle to, sprawa się chyba rozwiązała, psikusownik się przyznał, więc po co ciągniecie temat dalej?
_________________
a co, pospamuję sobie ;)
http://sunaj.pl http://karolciba.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11