2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Trampkowa przygoda
Autor Wiadomość
Edzione 
Służę pomoca :)

Wiek: 34
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 12
Skąd: Gdańsk-Oliwa
Wysłany: 2011-03-07, 09:49   Trampkowa przygoda

Siemsko
Niestety nie posiadam Trabanta choć jest to dość fajny i kultowy samochód .Trochę tego się naprawiało wiec doszedłem do waszego forum (mam nadzieje że nie macie mi tego za złe)w celu zaczerpnięcia fachowej porady .

Najpierw poznałem Trabanta o imieniu LESZEK waszej koleżanki w którym trzeba było zrobić blachę bo była w opłakanym stanie więc podjąłem się wyzwania gdyż lubię naprawiać Stare samochodziki przy czym trochę sie jeszcze douczyłem bo miałem cały sprzęt potrzebny do zrobienia ale za to trochę miej wiedzy praktycznej ale mam nadzieje że wyszło dobrze gdyż robiłem jak dla siebie .
W lato kuzyn Leszek (mały zbieg okoliczności) kupił trampka od takiego Ziomka z Ustki z 1.3 silniczkiem napalił się na niego jak ...... xD sami wiecie i tak postanowił coś z niego zrobić a że chłopak nie ogarnia jeszcze super to postaram się mu pomoc . i tak oto się zaczęła przygoda z Trabantem .

Ja osobiście też gustuje w samochodach niemieckich ale trochę inna półka gdyż na razie ujeżdżam Rastafarianina ( vw bus t3 caravelle) gdyż w swoim zawodzie muszę i osoby przewozić i częsci tudzież opony wiec nie miałem wyboru co do wielkości samochodu a ze nie lubię jeździć autkami bez duszy to kupiłem 9 osobowego ogórka w stanie do ogarnięcia jeżdżącego ale za to nie wyglądającego gdyż dziadek 13 lat trzymał go na parkingu przed blokiem .

Osobiście jestem mechanikiem i naprawiam takie oto dziwne stare samochody wiec jak ktoś potrzebował by pomocy w zakresie mechaniki,serwisu ogumienia oraz blacharki to zapraszam drzwiami i oknami .

www.abserwistrojmiasto.pl
_________________
www.abserwistrojmiasto.pl
 
 
 
eddie 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 57
Skąd: pUstka
Wysłany: 2011-03-08, 21:10   

a ja znam tego 1.3 ;D

pozdro

edd
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10