2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
A było to tak...
Autor Wiadomość
Greg 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1451
Skąd: Kmiecin (Łęczyce
Wysłany: 2006-11-02, 20:10   A było to tak...

Pomyslalem ze stworze temat o tym jak i kiedy zaczela sie wasza, nasza przygoda z trabantem. Czemu kupiliscie trabanata, a moze dostaliscie, jak poznaliscie innych trabanciarzy i jak dowiedzieliscie sie o czyms takim jak trabant trojmiasto czy o spotach.
_________________
Szanuj zieleń.
 
 
 
emi 
Ein Trabant fahrer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 1036
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2006-11-06, 12:45   

Gdy zrobiłam prawko ( w pażdzierniku 2000) strasznie chciałam jeździć, strasznie bardzo! A mój tata nie bardzo miał ochotę dzielić się ze mną swoim autem. Mój kolega dostał swego czasu trabanta od swojego dziadka , pojeździł nim parę miesięcy, coś się popsuło, wyszło mu oc i przegląd i trabant zaczął wtapiać sie w okoliczny krajobraz. Wtedy, (a było to wiosną 2001) mój tata wpadł pomysł że nalezy mi kupic auto :) zgodziłam się, a co! :) tylko czemu pomyślał o trabancie akurat to nie wiem, wróci z pracy to go zapytam. Podejrzewam go o sentyment do dwusuów , miał kiedyś watrburga. Po niezbędnych sprawach formalnych niebieski Trabi stanął tym razem przed moim blokiem i po drobnych naprawach zaczęły sie czasy mojej nieskrępowanej swobody. :twisted: A było to zaraz po maturze! czas piękny! :) a Trabi w stanie idealnym! wyjechałam nim po raz pierwszy na miasto w moje 19 urodziny. Pięknie prawda? :)
Stronę internetową sama znalazłam, i polską i trójmiejską, a o trabanciarzach dowiedziałam się z małej karteczki zatkniętej za wycieraczką gdy stałam w gdańsku pod wydziałem prawa. Kartkę zatknął Michał Olejniczak, który juz nie ma Traba a ja zdążyłam z nim pogadać tyklo przez telefon.
pierwszy raz na spot pojechałam z bratem w grudniu 2003, sa zdjęcia na czarnej stronie, wiało padało ale bylo fajnie! :) poznałam tam Kaszuba, Jajera, Kamika, Rafała i Grzegorza :) No i ci co byli juz wiedzieli, że w Elblągu jedździ sobie taka jedna Emi niebieską 601. Potem na następnym spocie byłam w czerwcu 2005! nieźle co? :) a potem Grzegorz mnie namówił na Choczewo (stamtąd pochodzi mój historyczny juz zatem avatar, autor: Jedrek) no i poznałam wszystkich,bardzo miło mnie przyjęli :) takie pozytywne wrażenia mam z tamtych czasów ! :mrgreen: dalej to już wszyscy wiedzieli co sie stało :)
Trabanten Forewer! :twisted: :mrgreen:

ps. kto to przeczyta? :)
_________________
pędzę! ... Trabantem pełnych snów o Tobie!




 
 
 
Kris 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-11-06, 15:32   

ja przeczytalem :P styknie nie? xD

cYa :)
 
 
 
billbo-luke 


Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 198
Skąd: 3City
Wysłany: 2006-11-14, 17:41   

Mam nadzieję, że już niedługo będę mógł cóś w tej strefie zamieścić..
Tymczasem wciąż szukamy:)

DZIĘKI ZA MIŁE PRZYJĘCIE W SOBOTĘ!!
 
 
 
Kaszub 
Kaszub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 56
Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 371
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-11-21, 02:18   

Jak powstal klub..., hm, w duzej mierze przez brak sklepu z czesciami do Trabanta w 3Miescie :)
W czasie wakacji 2002 roku znalazlem w necie info o objazdowym zlocie, ktory akurat zblizal sie do Polwyspu Helskiego. Pojechalem na ten zlot i poznalem fantastycznych ludzi ( m.in. Fritza i Janka), tak samo pozytywnie zakreconych, na dodatek z o wiele wieksza wiedza i dostepem do czesci. Pomyslalem, ze trzeba by skrzyknac ludzi z 3Miasta i okolic, nie myslalem wtedy ze powstanie tak zgrana paczka, ale przypuszczalem, ze dla wlasnego dobra ludzie powymieniaja sie chociaz telefonami, aby wzajemnie sobie pomagac w razie "W" czesciami zamiennymi.
Na stronie CT zamiescilem ogloszenie o spotkaniu na Pasie Startowym na Zaspie i totalna porazka - pojawil sie tylko Michal Olejniczak :) Cos mnie jednak tknelo, aby nie rezygnowac, moze przez to ze Michal byl pelen zapalu.. Umiescilem ogloszenie o nastepnym spocie i zaczalem wkladac za wycieraczki napotkanych Trabow te male karteczki. Za miesiac na Zaspe przyjechalo juz kilkanascie Trabow a poniewaz nie bylo innych chetnych zaproponowalem, by Michal byl "capo di tutti cappi". Michal mial duzo pomyslow i energii a ja pilnowalem aby utrzymac demokratycznego ducha i swoisty kodeks, dzieki ktoremu osobnicy pokroju Papryczki sami sie wykluczali. Ciesze sie, ze ta liberalna filozofia przyniosla tak dobre skutki, tzn. klub przynoszacy wszystkim zainteresowanym pozytek, o przyjazniach czy milosciach nie wspomne...
Oby tak dalej :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11