2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
CartoonTrabant(R)
Autor Wiadomość
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-03-02, 11:29   CartoonTrabant(R)

takie pytanie [;

CT sie zarejestrowalo :)
Maja tam oplaty i swoj nowy regulamin... czytal ktos z was go [; ?
I takie pytanie czy "CartoonTrabantTrojmaisto" nie lamie tego regulaminu :> ?
 
 
 
Michas 

Wiek: 43
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 152
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-03-02, 21:39   

ja łamie przepisy CT swiadomie i z pełną odpowiedzialnoscia :mrgreen:
za naklejke zapłaciłem i moge sobie ja wozic gdzie chcę
 
 
 
emi 
Ein Trabant fahrer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 1036
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2006-03-03, 14:31   

niech czyta uważnie regulamin raz jeszcze bandtyta :) tam stoi napisane że w zarobkowych celach nie wolno używac barw i symboli :)
zapisujem się?
_________________
pędzę! ... Trabantem pełnych snów o Tobie!




 
 
 
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2006-03-03, 19:10   

ale niechaj jakiś matematyczny umysł usiądzie i obliczy kiedy warto sie zapisywać bo tam jakieś 6 miesiecy przejściowych/testowych płatnych next jakieś wyrównawsze opłaty do końca roku (i je trza by zminimalizować) czy coś w tym stylu ... trza by sie zastanowaić (a czy my w celach zarobkowych wykorzystujemy barwy CT ? :|)
 
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-03-03, 20:33   

ta tylko z tego co czytalem to doszly jakies zmiany regulaminu wiec emi niech czyta tez :P
 
 
 
emi 
Ein Trabant fahrer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 1036
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2006-03-03, 23:08   

no więc prześledźmy najciekawsze wątki regulaminu :)

3. Każdy członek Klubu ma prawo do noszenia znaków i barw klubowych.
4. Emblematy te (logo i odznaki) nie mogą być wykorzystywane w celu odniesienia korzyści majątkowej.


punkt czwarty jest oczywisty! nie zarabiam na naklejce chyba że mi bedą taniej liczyć usługi motoryzacyjne tam gdzie bywam, ale zakładam ze to nie dzięki naklejce, tylko dzięki mojemu uśmiechowi :)
punkt trzeci brzmi lekko niejasno! jestem członkiem- mam prawo, ale w drugą strone też to działa? nie jestem- nie mam? hmmmm ...

9. Po okresie warunkowym Zarząd Klubu na najbliższym posiedzeniu podejmuje decyzję o przyjęciu lub odrzuceniu Kandydata na Członka Klubu i powiadamia o podjętej decyzji Kandydata na piśmie.
jak oficjalnie :)

Kajteek!!: a z tym kiedy sie zapisac to mi wypada że w maju, najlepiej 31 maja! zapłacisz 25 tej opłaty półrocznej, na okres próbny czyli do 30 listopada i jak cie przyjmą ( jak cie przyjmą, powtarzam :) :) ) to zostaje ci 5 zetów dopłaty za grudzień :) A! no i plus wpisowe 25 czyli w tym roku za członkostwo wyjdzie 55 zetów!
a dziewczyny też mogą być członkami? :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
_________________
pędzę! ... Trabantem pełnych snów o Tobie!




 
 
 
czomscy 
Czomscy x 4

Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 283
Skąd: Rumia
Wysłany: 2006-04-14, 21:50   

pkt. 134 Emblematy te (logo i odznaki) nie mogą być wykorzystywane w celu odniesienia korzyści matrymonialnej. .... eeee, My z Chudym się nie zapisujemy :)
_________________
Ogrodowe krasnale żegnają żółte słońce odjeżdżające powolutku w nieznane, witając jednocześnie szarość poniedziałku w marcowo-kwietniowym garncu. Habemus Trabant.
 
 
 
Kaszub 
Kaszub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 56
Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 371
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-04-18, 11:06   

Witam,
Jakieś półtora roku trwaly prace nad nowym Statutem CT i jego rejestracją, stworzono nawet specjalne tajne (sic!) forum do tego celu. W pracach nad kształtem Klubu górę wzięli zwolennicy kierowania Klubem "tywardą ręką", ścisłej hierarchii i jego elitarności. Moje nawoływanie aby Klub był stowarzyszeniem masowym z niższymi składkami, bo z roku na rok jest coraz mniej Trabantów i Trabanciarzy przypłaciłem wywaleniem z tajnego forum i utratą statusu "członka założyciela CT".
Zakładając Cartoon Trabant Trójmiasto włożyłem wiele wysiłku, aby nasz Klub był dostępny dla każdego kto respektuje nasze niepisane zasady, bez hierarchii i "Panów Prezesów". Jesteśmy też autonomiczni wobec CT, myślę, że świetnie sobie radzimy i niedobrze by było oddawać tej autonomii władzom CT. Podobnie zachowała się bardzo zgrana ekipa z Bełchatowa, kierująca się podobną filozofią.
Tak więc decyzję o przystępowaniu do CT pozostawiam każdemu z osobna, a CTT niech dalej będzie nieformalną grupą przyjaciół związanych miłością do Trabantów.
Pozdrawiam,
Kaszub
 
 
Bear 


Wiek: 40
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 73
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-04-18, 20:23   Dobrze mowi

Kaszub dobrze mowisz, najpierw czekalem poł roku zeby moc sie wpisac do CT ale w marcu szczeka mi opadla, jakies kadencje, sprawdzanie no i dosc wysokie skladki sprawily ze mi sie odechcialo zupelnie!!
Formula CTT jest naprawde OK
pozdro
 
 
 
czomscy 
Czomscy x 4

Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 283
Skąd: Rumia
Wysłany: 2006-04-19, 19:21   

Każdy jest inny, każdy wybiera to co chce, jedni mają potrzebę podpisywania umów, drudzy dogadywania się na słowo, jedni wolą siedzieć wysoko na stołkach, inni poczuć mixol pędząc na stołku przywiązanym do haku, jedni naklejają naklejkę by lepiej widzieć ze stołka, inni bo kojarzy się z grupą fajnych ludzi siedzących na zielonych skrzynkach po lekarstwach, jedni mają obowiązek we krwi pilnujac by inni go skrupulatnie wypełniali, inni są troszku z boku licząc na to że nie robią nic złego innym, próbując życ wg niepisanych zasad a nie napisanych regulaminów. Podsumowałbym to wszystko jednym stwierdzeniem: lubię Was.
_________________
Ogrodowe krasnale żegnają żółte słońce odjeżdżające powolutku w nieznane, witając jednocześnie szarość poniedziałku w marcowo-kwietniowym garncu. Habemus Trabant.
 
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-04-20, 00:14   

ja cie tez kocham adasiu :D :*
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10