2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
grafika CTT
Autor Wiadomość
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2005-10-20, 11:17   grafika CTT

zainspirowany poGGawędką z naszym cudownym adminem chcialbym wznowic poruszony dawno temu temat logo i graficznego aspekt strony CTT
co do logo to oficjalnie były takie propozycje : link do nich

ale propozycji grafili czrnej stony był brak ... :(

Jahoo o ile pamietam wyrazil chec współpracy w tym temacie ale podejżewam ze biedny chłopak moze nie mieć czasu zajmować sie takimi rzeczami a nasz admin wręcz przeciwnie :D
poza tym nie wiem na ile szyscy są zorientowani (a myśle ze są) to b4nd1t jest dość zdolną bestią jesli chodzi o grafike o czym moze świadczyć chociażby storona Trampilony i inne tego typu wyskoki :)
i teraz po tym całym moim bezproduktywnym smądzeniu zaczyna sie prawdziwa treść wiadomości

doszliśmy z Jędrkiem do wniosku ze wypadałoby sie WAS drodzy klubowicze zapytać o zdanie w tym temacie:
-czy chcecie zmian :?:
-czy pasuje Wam styl twórczości b4nd1t4 :?:
-czy macie jakieś własne pomysły i przemyślenia na ten temat :?:
-czy bedziecie brać czynny (w miare Waszych możliwości) ucział w dokonywaniu zmian :?:

(koloejność odpowiadania na pytani dowolna :wink: )
 
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-10-20, 11:24   

jo i zwala wine na mnie :(

chodzilo mi o jakies logo fajne :d zainspirowalo mnie logo ctslask łoto one
http://dhost.info/trafika/cartoon/gfx/CTlogo.jpg

i fajno by bylo wkoncoo zrobic cos niu :D
pzoatym tamte loga co zrobilemsa beznadzijne :D bo sa stare [;

co do tego apropo checi :)
to piszta jak wam sie to widzi czy wam sie to widzi co byscie chcieli zmienic a co nie :)
mam andzieje ze watek bedzie mial sporo postoow i kazdy bedzie uhahany :)
tylko ze 20% ludzi moze wejdzie tutaji dupa ktos zawsze nie ebdzie uhahany :}
 
 
 
Kris 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-10-20, 17:24   

"robta co chceta" :P
 
 
 
emi 
Ein Trabant fahrer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 1036
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2005-10-20, 19:38   

jestem "za" , nie mam nic na przeciwko! logo to good idea! i naklejkę sobie zrobimy? :P
Jędrek! jak uważasz że są stare to ciśnij cos nowego! :) z chęcia popatrzymy i pokrytykujemy! osobiście mam jeden pomysł! Skoro to logo to chyba z załozenia powinno być nieskomplikowane, raczej proste, łatwe do wyodrębnienia z tła, oczywiście z adresem internetowym. Jędruś działaj! :) :) wierzę w Ciebie!
_________________
pędzę! ... Trabantem pełnych snów o Tobie!




 
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-10-20, 20:11   

nie wiem znajde lot w glowie to cos stworzem :)
 
 
 
redips 

Wiek: 40
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 388
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2005-10-21, 14:28   

ja tez jestem za ... !!!

Podoba mi sie to pierwsze logo Jedrusia

I nie wiem czy dobrze skumalem kajtek myslal tez o poprawieniu stronki?
Ja bym nic nie zmienial ale dodal tylko link "usun" pod zdjeciami :)
Taaa juz kiedys b4ndit tlumaczyl mi ze mozna usuwac zdjecia ale bez instrukcji obslugi chyba nie podolam (dokladnej instrukcji!). :) zdaje sie ze jestem ograniczony albo nie mam wyobrazni bo jeszcze mi sie nie udalo... :D:D:D:D
 
 
 
Kris 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-10-22, 16:11   

na stronke mozna wrzucic jakies ladne i juz zatwierdzone jako oficjalne logo...
poza tym stronka jest OK bo jest czytelna i latwa w obsludze :)

zrobic zeby guziki "forum CT" i "forum CTT" dzialaly podobnie, a mianowicie zeby po wcisnieciu ktoregos z napisow wyskakiwalo odrazu okienko forum [tak jak jest w przypadku "forum CTT"]

zdjecie mozna kasowac :) jest ladny guzik "usun" i dziala :D moze Jahoo nie udostepnil tej funkcji wszystkim bo kiedys tez nie moglem kasowac...

kiedys mialem mozliwosc wymienienia sie z pewna organizacja [jak bedzie trzeba ktora to sobie przypomne ;)] reklamami stron... ale niestety nic z tego nie wyszlo

no to do pracy rodacy :)
 
 
 
redips 

Wiek: 40
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 388
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2005-10-22, 16:19   

Jahoo!!!

To napewno tak jest wlasnie!!! udostepnij mi usuwanie!!
 
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-10-22, 17:26   

jahoo too nigdy nie byl nafoum tylko sie zarejestrowal :}

[ Dodano: 2005-10-31, 13:51 ]
hmm a cos apropo loga :}
mzoe tak zarysy trabancika i czegos wspolnego z 3m :) ? czyli trabancik przy plazy :D ?

[ Dodano: 2005-10-31, 15:40 ]
ok :D
teraz tak :}

woj pomorskie ma herba :D
mozna do logo dodac traba i herba i bedzie fajnie :} herb wyglada tak :D >> http://www.woj-pomorskie....ty/Herb_new.jpg

a co do trabanta i plazy to msyle cos w stylu http://www.q2pl.org/trabant/3mlogo.jpg

tylko to nie ejst dopracowane i nie ebdzie dopracowane dopooki wiekszaczesc osoob sie nie wypowie bo nie widze sensu tego...

to ma byc logo naklejka z ktoa bedzuiemy powiazani itd a kazdy to ma w dupsie to ja tez asd
 
 
 
Kaszub 
Kaszub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 56
Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 371
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-11-08, 11:41   

Logo pisane czcionką "cartoonową" jest kultowe i póki ortodoxi z CT nam tego nie zabronią, powinno być naszym oficjalnym logiem, oczywiście razem z adresem www, tak jak to zrobił dla nas Kadło na nalepkach. Z przedstawionych form graficznych do przyjęcia może byc jedynie Trabi na plaży, ale też nie jako oficjalny symbol a raczej okazjonalny, np. na stronce.

Co do wyglądu stronki, jest prosta do bólu i można by ją urozmaicić kolorystycznie i dodać np. info o trabancie (historia, budowa itp) jeśli oczywiście znajdzie się chętny do tej roboty
 
 
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2005-11-08, 13:11   

wpadł mi do głowy taki pomysł zeby jako logo CTT był Trabik z herbem pomorskiego na drzwiach albo na masce :D (z bardziej szaloncy to posdziec tego gryfona za kierownicą Traba ;) ) a np adres czarnej strony jako rejestracje :] (czy nie bedzie za długa ta rejestracja :roll: )
bo jesli chodzi o moje zdanie co do Traba na plazy to troche mało z 3city ma wspólnego (szczecin tez tak moze miec ... )
 
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-11-08, 15:54   

imo szczecin ma mniej wpsolnego z plaza co frombork :)
no nie wiem czekam na pomysly :)
:}

mi sie podoba trab na plazy:}
 
 
 
Bart 

Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 51
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-11-16, 18:21   

No wiec ja to sobie pomyslalem o wykorzystaniu tych nowatorskich pomyslow na ubrankach i tak np.

1. na koszulce 100% bawełna (polo albo T-shirt) :D z przodu "trabant na plazy" a na plecach "Cartoon Trabant 3Miasto" lub cos podobnego.

2. na polarach, bluzach lub innych... na serduchu "herb woj. pomorskiego + znaczek traba albo napis Trabant" a na plecach "pseudo wlasciciela"

lub tez inne propozycje.

Mam dojscie do takiego co ma firme i moze to wykonac troche taniej niz konkurencja... a i tak pozostaje po okazaniu projektow dogadanie szczegolow... jak bede mial zaakceptowane projekty przez wiekszosc spolecznosci i zadeklarowane mniej/wiecej ile sztuk to sie wypytam co i za ile.

Istnieje mozliwosc zrobienia innych takich gadzetow jak czapeczki, kamizelki, krawaty, torby, szaliki i inne.. ale te chyba sobie odpuscimy ?

Wszystko to robmy jako CTT.

Zapytac chyba mozna to nic nie kosztuje...
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-11-16, 19:30   

krawat w znaczki trabanta :D
wypas :D
a co do ctt to fajny patencik taki na zloty :}
bedziemy fajni bo nasze kolszuli i nasze trabanty sa fane ; D

no spoko co do traba na palzy to wsyztsko zalez y od was i waszych glosow czy go dop[racowywac czy nie bo to ino trabant przejechany kilkoma kreskami w 5 minet dlatego takie badziewie :}

; D

no fajno fajno bart tylko jak sam widzisz tyle luda jest na forum i czranej a ile osoob sie tu wpisalo :(
 
 
 
Michas 

Wiek: 43
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 152
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-11-16, 21:59   

Podoba mi sie pomysł trabika na plazy i uwazam ze fajnie by było miec taka koszulke lub polar wyrozniali bysmy sie czyms he he i było by fajnie ja jestem za :mrgreen:
ps. bart a twoj kolega moze zrobic pojedyncze sztuki na przykład jakby znowu cos nie wypaliło oczywiscie jak było by paru chetnych
 
 
 
Bart 

Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 51
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-11-17, 18:43   

Zeby rozmawiac o ilosci, cenie itd musza byc projekty. Im mniej kolorow tym taniej.

Jak juz bedzie cos w pliku i decyzja, ze krawaty w znaczki takie jak w pliku nr 1, koszulki takie jak w pliku nr 2, a polary takie... to sie podjedzie , zapyta, pogada, wroci i przedstawi relacje na forum. Wtedy mozna zapytac konkurencji lub innych osob ktore znamy a moga cos takiego dla nas zrobic...czy nie bedzie lepiej i taniej.

Wydaje mi sie ze min. jakie musimy zamowic to ok 10 koszulek, a moze nawet 20... cen nie znam ale mozna sie domyslac jakis przedzialow 10 - 20 zł ?????
Krawaty, polary - tytulem eksperymentu tylko dla tych co chca ... zwisy po 10 - 20 ????, polary 40 - 80 ?????? to wszystko tez zalezy od jakosci tych ubran.

Wszystkich zainteresowanych, majacych troche wolnego czasu - zapraszam! jak beda projekty, mozemy podjechac razem.

PS to nie moj kolega, to taki znajomy co mnie chyba w zyciu na oczy nie widzial 8) ale jest bardziej znajomy niz obcy
 
 
SŁAWNY 
POZDRO 601

Wiek: 37
Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 47
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2005-12-22, 12:34   

ja mam możliwość zamówienia bezrękawników z napisem np: TRABANT (taki przynajmiej ja mam) tylko że cena nie jest zbyt ładna bo aż 80 zł
 
 
 
Greg 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1451
Skąd: Kmiecin (Łęczyce
Wysłany: 2005-12-22, 13:47   

Trabi na plaży fajny, na koszulce by super wygladało. Widzieliście koszulki z choczewa ze zlotu??? Tez fajne, i to by było cos podobnego.
_________________
Szanuj zieleń.
 
 
 
Bart 

Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 51
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-12-23, 13:18   

ten temat chyba "umarł" miesiac temu... a moze sie myle ?
 
 
Greg 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1451
Skąd: Kmiecin (Łęczyce
Wysłany: 2005-12-23, 15:52   

Myle
_________________
Szanuj zieleń.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11