2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
tulejki do zwrotnicy
Autor Wiadomość
Ksycior 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 206
Skąd: Skrwilno/Gdańsk
Wysłany: 2008-03-03, 21:23   

oooo Greg przedstawił te wydanie motirexowe, orginalne z innego materiału sa wykonane, ale kształty identyczne:), a umieszczone są w zwrotnicach:) tylko kołnierzyki ich widać, po których suwa się gumowa uszczelka dociskana a'la oringiem sprężynowodorobozwojowy :)
 
 
 
Greg 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1452
Skąd: Kmiecin (Łęczyce
Wysłany: 2008-03-03, 22:33   

Nieraz trzeba je rozwiercić bo wymiar wewnętrzny jest troche za mały. Ja tak kiedyś miałem jak ojcu w trabancie je wymieniałem ( eeh to były piekne i dawne czasy)
_________________
Szanuj zieleń.
 
 
 
dejmien 


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 464
Skąd: Elbląg / Gdańsk
Wysłany: 2008-03-05, 22:31   

dostałem tulejki od ksyciora, dzisiaj je z wujem zamontowaliśmy i wszystko jest gites, na szczęście udało mu się znaleźć rozwiertak i poszło bez większych komplikacji ;-)
jedynie w drodze powrotnej pimpek spłatał mi psikusa i nie dalej jak 5km od wuja poszła świeca, a na jednym garze udało mi się tylko dojechać parę metrów i zjechać na pobocze, okazało się że wszystkie świece jakie dostałem od poprzedniego właściciela były do d... zakładałem je we wszystkich możliwych kombinacjach i w końcu ledwo doczłapałem się do siebie na zaspę, mam nadzieję, że jak kupię nowe świece to wszystko będzie już jak należy. Po regulacji zapłonu dopuki nie poszła świeca bruno jechał dużo lepiej niż po zakupie, pod górkę na czwórce bez problemu leciał 80km/h ;-)
no i zmieniłem sobię klapę bagażnika na oryginalną, bez żadnych śmiesznych spojlerów i rączek jak w tej co była jak kupowałem auto :-P
 
 
 
trabi850 
trabi 850

Wiek: 47
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 46
Skąd: Kościerzyna/Gdańsk
Wysłany: 2008-03-10, 12:49   

Ja niejednokrotnie zamawiałem w MOTIREX-ie i jestem zadowolony. Cena rozsądna zważywszy na trudności w zdobyciu niektórych "części do DDR". Ostatnio sam zamówiłem tuleje na całe przednie zawieszenie (wahacze, zwrotnice + podkładki)

PozDDRawiam

trabi 850 ;-)
_________________
Moc jest z Nami..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11