2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
moja kanciapa
Autor Wiadomość
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2014-06-18, 17:41   moja kanciapa

Do niektórych z Was już ta wiadomość dotarła, inni dowiedzą się właśnie teraz. Chyba każdy z Was wie ile udało mi się zgromadzić gratów. Wśród nich są zarówno części do 1,1 jak i do 601. Ponieważ nie mam już 1,1 i nie przewiduję już takiego mieć, części do tego modelu są mi zbędne. Ponieważ zaś planuję wyremontować 601, to zostawiam sobie w sumie tylko graty do tego modelu. Dokonałem ostatnio pierwszego z silnych porządków wśród tych gratów. Na pierwszy ogień poszły graty właśnie w kanciapie. Niebawem pewnie posprzątam graty na dworze, ale o tym kiedy indziej. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje do swojej machiny to zapraszam na wyprzedaż kanciapową. Niektóre z tych rzeczy, które uznałem za zbędne dla mnie a przy okazji przydatne dla kogoś innego, oddam za przysłowiowe 5 zł (za sztukę lub w pakiecie). Inne graty są w cenie promocyjnej a wręcz dumpingowej. Niektóre rzeczy są już zaklepana i ich nowych właścicieli proszę o odbiór w możliwie krótkim terminie. Kto jest zainteresowany czymkolwiek, jest mile widziany na moim podwórku. Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Akcja ograniczona czasowo :!: W wyniku popełnionego już sprzątania, jestem już na "Ty" z szefem jednego z okolicznych złomowców i mam też u niego kartę stałego klienta. Dlatego właśnie w dniu 01.07.2014r (pierwszy lipca dwa tysiące czternastego roku) rzeczy, które nie znajdą nowych właścicieli zostaną przekazane Stasiowi bez nawet najmniejszego mrugnięcia oka mego żadnego własnego :!: Kontakt do mnie macie, do znalezienia jest też w dziale "Dane teleadresowe" jednak dla tych, którzy nie są biegli w poruszaniu się na formum (lub leniwi) to podaję numer kontaktowy: 501-938-165. Preferuję kontakt właśnie telefoniczny gdyż na @ mogę odpowiadać z duuuużym opóźnieniem. Proszę też o umawianie się w sprawie części gdyż pracuję w nieregularnych godzinach.

pozDDRawiam KajteK :*

[ Dodano: 2014-06-18, 19:33 ]
Aha, przypomniało mi się coś jeszcze :!: Bardzo uprzejmie proszę o to, aby każdy kto cokolwiek swojego u mnie przechowuje odebrał swoje rzeczy :!: Nie chciałbym wywieźć do Stasia, a mój tata bardzo napiera, żebym posprzątał pod płotem...
 
 
 
przemas601 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-06-22, 20:38   

Ja bym chętnie przytulił kanapę do kombi,stan dowolny. Odbiór natychmiastowy.
 
 
 
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2014-06-22, 21:29   

Jutro o 15 kończę pracę i sprawdzę czy jakaś się ostała :-)

[ Dodano: 2014-06-23, 22:55 ]
jedna kanapa kombi się ostała :-)
 
 
 
przemas601 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 238
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-06-25, 19:20   

A będziesz jutro w domu przed południem?
 
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2014-06-25, 19:59   

a masz przegub wewnętrzny niepukający ?
przemas, sprawdź pw ;)
 
 
 
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2014-06-29, 15:05   

pisałem, żeby dzwonić bo na formum rzadko wchodzę... -.-`
co do tego co mam, to nie wiem, wywalałem na zewnątrz to co mi się nie przyda specjalnie się nad tym nie spuszczając. i J.J. nie napisałeś do którego traba to potrzebujesz, ale zaznaczam, że 601 raczej nie oddaję części a do 1,1 pasuje skoda...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10