2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: J.J.
2011-06-14, 07:58
[strona] suma sumarum.
Autor Wiadomość
Golab 
lubie placki

Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1552
Skąd: 3Mia100
Wysłany: 2011-06-14, 10:01   

ad.1) wydaje mi sie ze od tego jest fejsbuk
ad.2) nigdy nie znajdziesz odpowiedniego klucza z ktorego beda zadowoleni wszyscy, jest przeciw
ad.3) prawie nikomu nie bedzie sie chcialo tego pisac, a i pewnie czytac :-) , a jak ktos chce to jest juz taki dzial na forum
ad.4) mozna zrobic
ad.5) obecnosc innych klubow nie przeszkadza
 
 
 
Kris 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-14, 10:13   

3. Jest na forum miejsce gdzie każdy kto chciał, miał wenę opisał swoją "historię" czy zrobił opis autka. Niestety wtedy nikt cukierków za to nie rozdawał :(

Co do reszty punktów to napiszę "j/w" ;-)



Dzięki J. od razu fajniej to chodzi, a ftp niestety dalej mi nie bangla xD
 
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-14, 10:32   

1) Jestem za, ale to jak zrobię osobny wątek stronicowy :) Tzn nic się nie zmieni, ale będzie fajnie :D

2) Odnośnie ludzi to jestem zdania, że powinno być od najstarszych stażem. Najstarsi, aktywni najpierw i tak do młodszych, potem starą szkołę już nie aktywnych ludzi i na końcu przyjaciele wesołego diabła

3) nie ma problemu zrobię. fajnie jest to mieć na stronie. ludzie wchodzą czytają oglądają. nie wszystkim chce się wchodzić na forum. a to, że większość ludzi tutaj to lenie to już niestety nic nie poradzę :(

4) Temat historia na forum jest, trzeba uzupełnić to z POVa Michasia i Kamika, którzy równie długo działają :) i potem zrobi się jakąś stronę :)

5) Kooperacje - jestem na tak :)


kris i Kemi mają ode mnie cukiera za chęci :)

ftp już bangla :]
strona zajmuje ponad 2gb :D
 
 
 
kemi 

Wiek: 39
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 380
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-14, 12:03   

Golab napisał/a:
ad.1) wydaje mi sie ze od tego jest fejsbuk

piszesz, jakbyś z niego korzystał... poza tym jak będzie panowało takie myślenie, to niedługo wszystko będzie na FB, cała reszta internetu się tam przeniesie i wszystkie inne strony przestaną istnieć... ja nie jestem fejsbukowa, praktycznie tam nie istnieję z małymi wyjątkami. tyle.

co do klucza - staż również jest jakąś opcją. Ja wolę akurat dynamiczne rozwiązania i jak coś się dzieje, ale do tego trzeba jakiegoś więcej zaangażowania, niż tylko bycie i oddychanie... ale nic na siłę, wyrażam tylko moje chęci

co do historii - skoro jest temat, to można z tego skleić arta i wrzucić na stronę, czy nie? fakt, potrzeba chętnego, ale to przecież nie jest taki wielki wysiłek?

co do chęci czytania - Gołębiu nie generalizuj, jeśli Tobie się nie chce, to spoko. Ja czasem lubię zajrzeć i zobaczyć, z kim mam do czynienia, dowiedzieć się czegoś więcej. Fakt, chęci na pisanie ludki zapewne nie znajdą, ale czemu by nie spróbować?

co do cukierków - Kris przyniosę Ci na najbliższe spotkanie :) obiecuję! :mrgreen:

OCZYWIŚCIE PISZĘ TYLKO SWOJE SUBIEKTYWNE OPINIE, nie chciałabym, żeby ktoś odbierał to jako jakiekolwiek narzucanie mojej woli... ale warto by coś porobić, pozmieniać, zacząć żyć...
_________________
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
 
 
 
Golab 
lubie placki

Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1552
Skąd: 3Mia100
Wysłany: 2011-06-14, 13:11   

kemi napisał/a:
Golab napisał/a:
ad.1) wydaje mi sie ze od tego jest fejsbuk

piszesz, jakbyś z niego korzystał...

dlatego nie chcialbym tego tutaj, jak ktos ma potrzebe jest fejsbuk, a jak chcesz mozesz nawet pisac na twitterze 8-) . Pozatym ludzie to leniwe swinie i wola proste rozwiazania gdzie wszytko maja pod reka czyli na FB, a jak osoba bedzie bardziej zainteresowana i mniej leniwa to zawsze bedzie mile widzaiany na forum.

kemi napisał/a:
Gołębiu nie generalizuj, jeśli Tobie się nie chce, to spoko.

wydaje mi sie ze jest tu wiecej takich osob, no ale dobra, jestem leniwa swinia :shock:

kemi napisał/a:

Ja czasem lubię zajrzeć i zobaczyć, z kim mam do czynienia, dowiedzieć się czegoś więcej.

Jestesmy tak malym i charakterystycznym gronem ze wszytko napewno o nas wiesz, a jak sa osoby ktore naduzywaja znajomosci sa momentalnie odtracane, ale to na bank zauwazlylas :-P

kemi napisał/a:

Fakt, chęci na pisanie ludki zapewne nie znajdą, ale czemu by nie spróbować?

Tak jak napisalm ludzie to leniwe swinie ]:-> , sprobowac zawsze mozesz, ja ci tylko mowie co wyczytalm w swojej krysztalowej kuli.


APELUJE NIE Z CARTOONIJMY SIE, fajnie ze chcesz sie angazowac, promowac, organizowac itp to jest bardzo pozytywne, ale nie wszyscy tak chca i trzeba ich do tego przekonac ze to nic zlego, jestem w tych ktorych musisz przekonac, nie robta eksperymentu na nas.

Moze sie tak stac ze czesc poprostu przestanie tu funkcjonowac. Zrobcie to na probe gdzies indziej np. FB, i jak sie przyjmie bedzie fajnie funkcjonowalo to sprobojcie przekonac reszte ze to byl dobry pomysl i sie sprawdza. Jezeli tak sie stanie i mnie przekonasz to moge ci obiecac, ze pomoge przekonac takich "konserwantow" jak Kaszube :-)

P.S. Oczywiscie pisalm tylko i wylacznie o swoich przemysleniach, ale chyba udalo sie nikogo nie urazic oprocz Kaszuba, ale on mi wybaczy :*
 
 
 
Kris 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-14, 13:27   

Dziękować :mrgreen:


Na ftp już jedno próbne zdjęcie weszło więc wieczorem spróbuje wrzucić chociaż parę spotów.
 
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-14, 13:30   

z takim gołąb myśleniem to w 2005 roku nie postawiłbym tego forum i sądzę, że nikt by tego nie postawił.
dalej idąc jak czarna strona się wysypała i był problem ze zdjęciami to pewnie by tak zostało i nikt by tego nie zrobił. nowi też by się nie dodawali bo nie można było.
może też niepotrzebnie z iksem zrobiliśmy kotwicę, która teraz wielu ( dzięki nakręceniu Kemi ) nosi na cyckach.
dalej chodziło by się w kamizelkach trabant.trojmiasto, które zrobiliśta na któreś Gniezno.

może rzeczywiście wrócimy o te kilka lat. postawmy na nowo czarną stronę, ja wywalę forum i będzie fajnie bo każdy będzie mógł wejść sobie na fejsbuka.

albo przekieruj ramkę trabant.trojmiasto.pl na facebook.com
sądzę, że wiele osób się z tobą zgodzi, bo lepiej nic nie robić i niech ktoś coś zrobi.
bo skoro jest fajsbuk i ct po co robić coś swojego, zwłaszcza, że całe TT siedzi tam i tam.
 
 
 
KajteK 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1388
Skąd: Kowale swojego losu
Wysłany: 2011-06-14, 14:10   

Goły :!: czuję się przez Cibie osobiście urażony :!: rozumiem, że siedzisz tam gdzie siedzisz a ja tam gdzie ja ale mogłeś dać znać, że coś pijesz to skonsumowałbym produkt alkoholowy z Tobą a nie tak sam zachlewasz ryjec :P (po wypowiedziach trąca żeś się na jebał chyba :P )
 
 
 
Kris 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-17, 12:16   

Mówiłeś, że zrobiłeś stronicowanie żeby szybciej chodziło a teraz strzeliłeś miniaturki, więc zapewne chodzi jeszcze wolniej xD

Ogólnie wygląda to jakoś inaczej ale jedno wiem... za mało czytelne są teraz nazwy galerii albo jestem przewrażliwiony :mrgreen:
 
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-17, 13:24   

wiem :D
to jakoś tak na próbę :]

myślę o kilku miniaturkach i opisie. co wy na to ?
 
 
 
Kris 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-17, 13:53   

To musisz "zatrudnić" jedną osobę z weną na opisywanie xD
 
 
 
kemi 

Wiek: 39
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 380
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-18, 05:18   

J albo oślepłam, albo miniaturki są za małe... większe będą jeszcze bardziej spowalniać, więc nie wiem :roll:
_________________
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
 
 
 
Golab 
lubie placki

Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1552
Skąd: 3Mia100
Wysłany: 2011-06-18, 11:33   

Cytat:
myślę o kilku miniaturkach i opisie. co wy na to ?


nic nie widac, jest to nie czytelne
 
 
 
Kris 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2075
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-07-02, 14:26   

A co to za pomysł z "kotwicą" wyświetlającą się na każdym zdjęciu? o.O

Jeśli już ma być to o połowę mniejsza?
 
 
 
Kaszub 
Kaszub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 56
Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 371
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-07-03, 12:42   

Strona lepiej chodzi i jest forum ale wielu ludzi przestało się odzywać a potem działać, bo zaczął tu panować swoisty terror kilku osób – „jeśli myślisz, piszesz inaczej lepiej się nie odzywaj bo i tak twoje zdanie się nie liczy. Do tego szantaż – jak się wam nie podoba, to zabieram zabawki, rozwalam piaskownice i ide sobie.
Identyczny mechanizm już przeżyliśmy kiedy cartoonowscy się formalizowali i stworzyli system przywilejów i ulg. Wtedy jeszcze jako CTT wyszliśmy z Cartoontrabant i zostaliśmy sobą bez podziałów na lepszych i gorszych, bez licytacji kto ile zrobił, ile pieniędzy wpakował w Traba, w wyjazdy na zloty czy organizację czegoś dla dobra wspólnego. Czas pokazał, że mieliśmy rację bo o wiele lepiej działaliśmy bez „wodotrysków” , które zaszkodziły CT.
Przetrwaliśmy słabsze okresy właśnie dlatego ze nie było dzielenia ludzi. Janek, Emi i Greg, Jajer i wszyscy inni którzy robili fantastyczne rzeczy dla ogółu nie licytowali się zasługami bo nie dla pompowania własnego „ego” czy specjalnej pozycji wśród nas to robili.
Jeśli ktoś lubi „harcerskie” stopnie i funkcje polecam Cartoontrabant – niektórzy z nas tam przystąpili i nikt focha nie strzelał. Dla autoreklamy jest FB i inne targowiska próżności.
 
 
J.J. 


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-07-03, 20:29   

Kris, pojawia sie by ktoś obcy kto kopiuje, wiedział skąd to. Spox mogę zmniejszyć.
Kaszub, spoko. ja sie wycofuję. GL

ps
nie chodziło mi o zasługi tylko o coś takiego jak marudzenie, narzekanie, które zostało na tym forum opanowane niemal do perfekcji ;)
tylko narzekać, źle, gorzej, sraty pierdaty i żadnej konstruktywnej idei... tak najlepiej.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11