2T


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 

Poprzedni temat «» Następny temat
spotkanie z geografami =)
Autor Wiadomość
martageo 

Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-03-09, 15:07   spotkanie z geografami =)

Witam Wszystkich :)

ja i moi znajomi geografowie dowiedzieliśmy się o Was od naszej wspólnej znajomej - Martyny L.
Od marca chcemy organizować cykl spotkań o podróżach dla studentów geografii i wszystkich chętnych. Zapraszamy różnych ciekawych ludzi, którzy byli w różnych ciekawych miejscach, aby podzielili się z nami swoimi przeżyciami :) Wiemy, że lubicie podróżować - szczególnie swoimi pięknymi autkami :) więc bardzo chcielibyśmy zaprosić Was jako jednych z naszych gości i posłuchać o Waszych wyjazdach oraz zobaczyć pamiątki w postaci zdjęć :) lecz ostateczna forma i temat opowiadań zależy od Was :)
Spotkanie odbyłoby się w dogodnym Wam terminie od poniedziałku do czwartku najlepiej w godzinach popołudniowych lub wieczornych w Instytucie Geografii Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego 4 (niedaleko Hali Olivii) z przygotowanym do Waszej dyspozycji laptopem i rzutnikiem :)
Lubimy opowiadać i słuchać o wrażeniach z różnych podróży - spotykamy się w luźnej, miłej atmosferze przy kawce i herbatce :) potem możemy przenieść spotkanie do pobliskiego pubu ;)
Zapraszamy również na inne nasze spotkania, o których będziemy informować Was na bieżąco :)

Jeżeli ktoś z Was chciałby i mógłby poświęcić nam trochę czasu, to piszcie na maila: marta_kudelka@wp.pl

Pozdrawiam
geografica Marta =)
 
 
 
J.J. 


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-03-09, 15:17   

bym poszedł chętnie, ale ni ma opcji :D
ja sie wstydze :D
 
 
 
martageo 

Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-03-09, 15:30   

nie ma się czego wstydzić :) oczywiście możecie opowiadać i prezentować zdjęcia w kilka osób - razem zawsze raźniej, a przy okazji każdy opowiada z innej perspektywy, co jest jeszcze ciekawsze :)
nikt też oczywiście nie będzie Wam kazał stać przed wszystkimi jak na wykładzie :) będziemy siedzieć sobie w kameralnym towarzystwie (max. 20 osób) popijając kawkę lub herbatkę jak kto woli :) jak u (sympatycznej :P) cioci na imieninach :D
w imieniu geografów jeszcze raz gorąco zapraszam :)
 
 
 
J.J. 


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-03-09, 15:38   

Ja i tak się wstydzę mimo, że swego czasu miałem styczność z geografami jak część wydziału była w Gdyni :P

Tylko hmm co by tu opowiadać :D
O pięknych drogach, wspaniałych parkingach przy drogach : D ?
 
 
 
Golab 
lubie placki

Wiek: 39
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1552
Skąd: 3Mia100
Wysłany: 2011-03-09, 15:59   

Ja tez bym mogl pojsc, aletez sie wstydze, nie zmienia to faktu, ze jakby sie znalazly inne chetnne osoby moglbym przelamac swoja wstydliwosc 8-)

To co, ktos ma ochote przelamac wstydliwosc :mrgreen: ?


P.S. czy herbata mozna zamienic na inne napoje wspomagajace konwersacje ]:-> ?
 
 
 
martageo 

Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-03-13, 14:33   

mamy nadzieję, że znajdzie się między Wami kilka osób, które brały udział w jakimś wyjeździe, przełamią swoją wstydliwość i podzielą się z nami swoimi wrażeniami z podróży :)
na pewno macie wiele wspomnień, które nie dotyczą tylko parkingów itp. ;)
jeśli chodzi o 'coś rozgrzewającego' przed spotkaniem, to zależy od Was, bo mimo wszystko spotkamy się na uczelni, gdzie jest to chyba raczej zabronione, ale po spotkaniu nie widzę przeciwwskazań, a raczej wypadałoby ;D

pamiętajcie - liczymy na Was! i czekamy na kontakt :) --> marta_kudelka@wp.pl
jeżeli dacie radę, to jeszcze w marcu możemy się spotkać ;)
 
 
 
emi 
Ein Trabant fahrer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 1036
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2011-03-13, 21:20   

a interesują was tylko Trabanty? czy na przykład Irlandia też? :)
_________________
pędzę! ... Trabantem pełnych snów o Tobie!




 
 
 
Kaszub 
Kaszub

Wiek: 56
Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 371
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-03-14, 13:08   

Policzyłem - z racji pracy i wyjazdów turystycznych odwiedziłem 22 kraje na 4-ch kontynentach. Kiedyś próbowałem opowiadać o wrażeniach, ale dla słuchaczy to trochę "lizanie lizaka przez szybę". Zdjęcia nie oddają ani piękna, ani brudu czy biedy, nie mówiąc o zapachach i tych cudnych i naprawdę wymiotnych.
Czy jakiekolwiek opowiadanie przed naszym wyjazdem na zlot do Pragi oddałoby to co potem sami widzieliście?
 
 
Golab 
lubie placki

Wiek: 39
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1552
Skąd: 3Mia100
Wysłany: 2011-03-14, 13:12   

Ja z pragi mam tylko slideshow:P, ale i tak lepszy niz zdjecia ;p
 
 
 
J.J. 


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 3646
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-03-14, 13:20   

Hehe, a jak wracaliśmy z Węgier to X zaczął cokolwiek łapać w pamięci grubo po przekroczeniu polskiej granicy ;P
 
 
 
martageo 

Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-03-14, 15:46   

Irlandia jak najbardziej też :) Praga, Węgry, 22 kraje na 4 kontynentach - z tego na pewno wyszłoby kilka świetnych prezentacji ;)
Wiemy, że opowiadanie i zdjęcia nigdy nie oddają rzeczywistości, ale zawsze przybliża to w jakimś stopniu miejsca, o których się opowiada - podczas takiego spotkania na pewno będą padały pytania i rozwinie się dyskusja dot. danej podróży, co jest dużym plusem, bo przecież z książką lub programem telewizyjnym nie porozmawiasz :)
Zdjęcia, prezentacje powerpoint, filmy - wersja prezentacji zależy od Was :)

Tak jak pisałam wyżej - spotkanie odbyłoby się w dogodnym Wam terminie od poniedziałku do czwartku najlepiej w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

Jakby co - info o temacie opowiadania, kto będzie opowiadał i kiedy Wam pasuje/termin prezentacji - wysyłajcie na maila: marta_kudelka@wp.pl

[ Dodano: 2011-03-31, 22:56 ]
witam ponownie! :)

zapraszam wszystkich chętnych w imieniu "Pingo" na pierwsze spotkanie z cyklu spotkań "Tu i tam... czyli w cztery strony świata", o którym mówiłam powyżej :)
Naszym gościem będzie Dominik Włoch, który przez blisko rok mieszkał na Madagaskarze! :mrgreen:
Będziecie mogli sami przekonać się, jak to może wyglądać w praktyce i może ktoś z Was zdecyduje się do nas zawitać jako gość główny, czyli ten który opowiada i prezentuje :-D
Po spotkaniu przeniesiemy się w mniej oficjalne miejsce na coś rozgrzewającego ;)

Data: 6 kwietnia (środa)
Godzina: 18.00
Miejsce: Budynek Nauk Społecznych i Instytutu Geografii przy ul. Bażyńskiego 4, sala B213 ("B" to skrzydło geografii)

Więcej info: www.pingo.geografia.ug.edu.pl lub znajdźcie nas na Facebooku: SKNG UG PINGO

Serdecznie Zapraszamy!
Pingowcy :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11