To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

My - Edward

mac_kaw - 2009-11-22, 23:41
Temat postu: Edward
Ci, którzy byli na krwawej sobocie, mogli poznac Edwarda sami :) Ci, którzy nie byli, pewnie w najbliższym czasie będą mogli :) Póki co, przedstawian go na forumie.
Ostatnio zakupiłem sobie nowy dupowóz Jedynego słusznego pochodzenia oczywiście. Wartburg 1.3 LPG w kolorze wojskowej zieleni. Jak widac, autko we fajnym stanie. Jak za 300 złotych, to nie narzekam. Trochę się pobawic chcę, głównie wyglądem. Jak widzicie, już założyłem czarne felgi z chromowanymi dekielkami od 353, bo o tak Ma byc to zabawka, nie prawdziwa zabawa w tuning. Wóz będzie mi słuyżył na codzień. Także wiadomo jak jest.





Tu więcej opisu :
KLYK

iks - 2009-11-23, 16:01

kurde za "czysta" też bym go przygarnął :-)
koko - 2009-11-23, 21:31

Moja aga sie w nim zkochała
!

mac_kaw - 2009-11-23, 22:01

Zakochała się powiadasz? No, ma swój nieodparty urok :D
emi - 2009-11-24, 00:52

ładny! mam sentyment do Warczyburków gdyż jak bylismy mali to nas tata obwoził w swoim szarym 353, którego sam poskładał u dziadka w garażu. Zawsze waliło w nim paliwem i miksolem :) I pamiętam jak dziś, a miałam 7 lat, docieranie nowiutkiego silnika , w pierwszej trasie co 100 km maska w góre i wietrzenie :) Niestety nie ma żadnych fot gdyż to były czasy przed erą cyfrową a "ljubitiel" z kawalerskich czasów już odmówił posługi. Warczybur poszedł do ludzi parę lat później, a my mieliśmy Cinquecento. To w temacie Wartburów jako takich. :D ładne auto!
ps a w tle fajna baza dla pozjadów :mrgreen:

koko - 2009-11-25, 12:34

We wspomnieniach z mojego dzieciństwa jest jednak mało warczygburów.
Raczej żółta syrenka i trabancik i przede wszystkim maluch...
Musze odkopać foty i je wrzucić i w ogóle fajnie by było zrobić dział żeby każdy mógł wcisnąć foty tematyczne z dzieciństwa!

Wolf - 2009-11-26, 21:40

Czy go kupiłeś ze szrotu k/Rębiechowa? Bo bardzo podobny do byłego Wartka z mojej dzielni :) . Gratki Wartka :)
mac_kaw - 2009-11-26, 22:22

Dobrze miec ukłądy na szrocie :D
J.J. - 2009-11-26, 22:48

to załatw mi skrzynie 5 od vw polo [;


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group