To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Garażowo Trabantowo - Wymiana progow/nadkola.

filuuu - 2009-06-16, 19:05
Temat postu: Wymiana progow/nadkola.
Mam pytanie... progi gnija juz mi 2 lata i robi sie stan nieciekawy (na dodatek ojciec zalal to pianka poliuretanowa)... mam zdrowe nowe progi i jedno nadkole tez nowe... teraz pytanie - gdzie moge zrobic wymiane...? moze ktos z was dysponuje sprzetem i umiejetnosciami i chcialby pomoc (oplca odplatna tez sie moze pojawic oczywiscie) Chce by trabi wreszcie zaczal regularnie smigac (prawko juz tuz tuz) a to jedynie stoi mi na przeszkodzie jak narazie... (dodatkowo przeguby ale to dopiero zobacze czy rzeczywscie trzeba).

Prosze o pomoc.

JaJer - 2009-06-16, 19:41

Chętnie udzielę wskazówek jak to zrobić, ale muszę zobaczyć auto.
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2009-06-16, 19:42 ]
Polecam wymianę dolnego i górnego elementu jednocześnie. Nie opłaca się wymiana tylko podproża.

filuuu - 2009-06-16, 20:37

postaram sie szybko zrobic przeglad i podjechac na jakis najblizszy spot... duzo roboty mnie z nim czeka a maly fundusz eh...

mysle ze oba progi tylko czesciowo sa do wymiany, mam zapas ale nie kompletny niestety wszystko moge pokazac na jakims spocie o ile zrobie przeglad

J.J. - 2009-06-16, 20:39

po co przeglad;p?
filuuu - 2009-06-16, 21:04

dla swietego spokoju, sluchajcie jak bardzo moga byc uszkodzone progi by jeszcze w miare spokojnie jezdzic?

u mnie to sa dziury na progach

1 z tylu w okolicy dziury na podnosnik za i przed - wielkosci 5 / 2 cm (ciagle rosnie
2 z drugiej strony z przodu rozmoary podobne plus na przodzie przeszlo na wylot do nadkola i przejadlo natkole dziura 6/6 cm a w progu ta sama co wyzej

iks - 2009-06-16, 22:55

progi jak progi... pogadaj z kokonem :-) ważne żeby się na słupkach i na jaskółce trzymał :-)

przeglądu już rok nie mam :-)

JaJer - 2009-06-17, 05:31

Dla mnie do oceny i wskazówek przegląd jest zbędny!
Poza jaskółką i słupkami ważna jest druga poprzecznica (ta pod fotelami).
jak chcesz to kontakt do mnie GG 6883805, można też Skype- jajer54
Pozdrawiam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group