To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Okolicznościowe spotkania - Misja Marzanna

KajteK - 2009-03-16, 22:24
Temat postu: Misja Marzanna
dostałem takie coś na GG do przekazania Wam :-D :
"Misja Marzanna
dnia: 21.03
miejsce: Klonowo Dolne
Przed uczestnikiami zadanie: Spalić rytualnie na stosie Marzanne(niech ją i całą tą zimę ognie piekielne pochłoną), a następnie podlać to wszystko solidnie alkoholem
Zjawiać można by się od godzin popołudniowych, gdyż niezbędna tu będzie siła robocza w postaci sprawnych rączek w celu zorganizowania opału na ognisko, które z przyczyny niezbyt sprzyjającej aury bedzie musiało być ogromne. Każda żywa(lub półżywa) dusza będzie miała zapewniony nocleg(jeśli metraż okaże się niewystarczający, to najwyżej poukładamy się piętrowo) oraz przypaloną porcję bigosu na śniadanko
Zapraszam serdecznie
Siostra"


kto chętny to zapraszamy :-)
kto wie gdzie jechać to niech tylko zadeklaruje w miarę możności kiedy będzie
kto nie wie gdzie jechać niech tylko zadeklaruje w miarę możności skąd i o której chce startować - resztę postaramy się zgrać ;-)

Kaszub - 2009-03-17, 14:27

Chetnie wybrałbym sie na łono, ale akurat w sobote mam dawno umówione spotkanie starej klasy - dla mnie pierwsze po 20-tu latach choc nie tylko dla mnie - jeden z kolegow przyjezdza specjalnie z Hameryki.
Moge wiec przyjechac dopiero po tym spotkaniu - jesli bede miał transport. /czy ktos wybiera sie wieczorkiem?/

LOBOicjusz - 2009-03-18, 20:48

kurtka a ja bym siem też wiczorkiem zabrał z kimś kto będzie sie tam wybierał bo mam imieniny dziadzia osiemdziesiąte któreś :mrgreen: nie mogę sie nie pojawić tych imieninach...
KajteK - 2009-03-20, 08:24

z przyczyn pogodowych impreza!!!!!!!!!! ODWOŁANA !!!!!!!!!! :-(
Kris - 2009-03-20, 18:26

to jedziemy do Ciebie na goryla xD
KajteK - 2009-03-29, 15:34

:!: :!: :!: REAKTYWACJA :!: :!: :!:

jeśli pogoda dopisze wykonujemy kolejne podejście do tematu :-)
ustaliliśmy z Siostrą że jeśli od środy będzie ładna pogoda (czyt. nie będzie lać ani śnieżyć) to w najbliższą sobotę robimy ognicho :!:
co do kwestii organizacyjnych to w sumie bez zmian - przyjeżdża ten kto ma ochotę, z tym z kim ma ochotę i zostaje tak długo jak ma ochotę ]:-> nikt tam nikogo pod pistoletem trzymał nie będzie :lol: :-P
jeśli komuś w sobotę będzie się nudzić to niech przybywa nawet kole południa :-) każde ręce do pomocy mile widziane :-)
jeśli ktoś z tych nudzących się osób ma spalinową piłę łańcuchową to niech ją ze sobą weźmie bo jest tam na czym się poznęcać (podobno ;-) nie wiem nie widziałem )
kto ma ochotę zostać na noc (a mam nadzieje że większość tak będzie miała) to niech weźmie jakiś dymany materacyk czy co i psiworek ;-)

KajteK - 2009-03-29, 22:10

a no i zapomniałem chyba dodać że o fakcie czy będzie czy nie to ognisko poinformujemy w Piątek :-)
Piotr Cameleon - 2009-03-30, 11:51

My mamy wolny weekend i jak Bozia pozwoli to byśmy się wybrali z Łostowic jak coś :)
KajteK - 2009-03-30, 21:54

aha-jak już ktoś będzie się decydować że jedzie to niech zapoda godzinę i miejsce startu/trasę przelotu to może ktoś się podczepi jeśli nie ma własnego transportu...
LOBOicjusz - 2009-04-01, 23:24

ja to chyba na pierdziawce bo w robocie reszta łącznie z prawem... :P
no chyba że sie uda z kimś zabrać...

KajteK - 2009-04-03, 07:58

ja niestety jutro do roboty jadę i kończę o 20 - w domu jestem około 21 i wtedy będę cisnął na ognicho dopiero :-/
brat - 2009-04-03, 20:04

ja się tak pirazydrzwi popołudniu będę wybierał 15-16 mogę kogoś zabrać:)
Kris - 2009-04-04, 11:44

a ja może jak już to wieczorem... jeśli trafie xD
J.J. - 2009-04-04, 11:56

a ja niestety nie moge prowadzic :(
koko - 2009-04-05, 23:58

Boś debil i pijak :P
KajteK - 2009-04-06, 22:30

a kierowcy to znaleźć też sobie nie mogłeś tak :?: :roll: :-?
koko - 2009-04-07, 00:46

No będzie wpierdol! ]:->
Piotr Cameleon - 2009-04-07, 09:31

a ja żałuję, że nie daliśmy rady się spotkać (taka ładna sobota była) ale tak to już bywa jak trzeba się przeziębioną żoneczką opiekować :-/ pewno było fajno...
koko - 2009-04-07, 18:01

Piotr niema co smucić jeszcze wiele okazji będzie i ładnych dni ... ;-)
Piotr Cameleon - 2009-04-08, 08:40

podziękował za słowa otuchy, nie wiem jak bym bez nich dalej funkcjonował ;-)
racja, okazji będzie multum :-P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group