To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Garażowo Trabantowo - Ciśnienie oleju

kkliw - 2006-08-23, 17:56
Temat postu: Ciśnienie oleju
Witam Mam problem z ciśnieniem oleju. W silniku są 2 czujniki, jak wyczytałem jeden od zbyt wysokiego ciśnienia drugi od zbyt małego. Niedawno wymieniłem jeden z nich bo przeciekał. Zapaskudził cały silnik. A po jakiś 2 miesiącach przy ruszaniu ze skrzyżowania silnik zaczął głośno chodzić po ruszeniu do domu miałem z 2 km ale na parkingu zostawiałem plamy oleju. Drugi czujnik puścił lało sie jak z kranu. Wczoraj próbowałem uruchomić traba. Silnik chodzi głośno jakby coś uderzało o obudowę jakieś koło albo łańcuch. Silnik trochę popracował nabrał temperatury na postoju więc próbowałem się nim przejechać ale po włączeniu biegu zapaliła sie kontrolka smarowania. Co to może być pompa czy juz po silniku?.
Greg - 2006-08-24, 00:16

To napewno cos powaznego. Ale silnik jak by sie zatarł to by wogóle rozrusznik go nie ruszył. Wrazie jakby co to ja mam 2 silniki 1.1 i moge sprzedać.
kkliw - 2006-08-24, 09:08

Dzięki
Pewnie ja tez niedługo będe miał dużo części do trabanta jak swojeo rozbiore.
Chce ktoś kupić?

Greg - 2006-08-24, 11:19

Ja bym pare rzeczy potrzebował, np przednie Mcpersony z piastą tarczami zaciskami, i przekładnie kierowniczą, wydech, rozrusznik zderzak tylny i jeszcze powiem co pozniej. Ale jak by co to ZAMAWIAM :):):)
emi - 2006-08-24, 13:02

ja chce wydech :)
kkliw - 2006-08-24, 13:47

Wydech to jeszcze roku nie ma ale przednie Mcpersony to nie polecam.
emi - 2006-08-24, 14:48

a ja na serio z tym wydechem! ( Greg dla mnie zaklepywał :) ) ile byś chciał? na prywatną wiadomosć wyślij, tak? i pompa hamulcowa! zaklepuję!
jak się coś przypomni to dopiszę :)
o ! właśnie! zbiornik paliwa!
to tyle na razie moich ofert kupna :)
mozesz pisać na gg! jest w profilu

kkliw - 2006-08-24, 19:26

OK ale może by ktoś powiedziłą co to moze być czy to pompa moze trzeba go naprawić a nie rozebrać. :D
emi - 2006-08-24, 19:33

dzielimy skórę na niedźwiedziu znaczy się? :) popytam taty i poproszę co by ci coś poradził :) albo Jajera jutro zapytam ale po powrocie z Aleksa dopiero ci odpisze :)
kkliw - 2006-08-24, 20:21

Ok dzięki emi


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group