To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Garażowo Trabantowo - całkowicie zgasł prąd!!

emi - 2006-06-07, 07:45
Temat postu: całkowicie zgasł prąd!!
no i co ja mogę sama sprawdzić i podreperować zanim wykwalifikowany personel techniczny nie przybędzie? Wyczyściłam śrube masy, pokręciłam każdym bezpiecznikiem jak znajdę w domu 13tke to pójdę klemy papierkiem musnąć. Nie ma prądu w żadnym odbiorniku w aucie! a akumulator jest na swoim miejscu! :) wczoraj to mi dwa razy tak odcinał energie, na skrzyżowaniu w czasie prcy silnika se gasł totalnie z nienacka, ale za 5 sekund zaczynało znów działać a dziś kaplica! ale najciekawszy jest efekt jak w tym stanie włączam awaryjne: w rytmie w jakim zazwyczaj pracują wydobywa się odgłos "trrrrr........trrrrrr........trrrrr" , takie rytmiczne spięcia :) trochę sie zmartwiłam! :( i co teraz? zdalnie pewnie mi nic nie naprawice ale przynajmniej bedziecie mieli o czym myśleć, jakies pomysły?
trabi80 - 2006-06-07, 15:33

witam.
Sprawdź, czy przwód masowy ten od akumulatora do silnika jest nieprzerwany. Możesz go trochę szarpnąć, żeby nie było że wisi na "włosku". Sprawdż też wszystkie kable od plusowego bieguna akumulatora.
Pozdro

emi - 2006-06-13, 21:15

hehe! to faktycznie była masa! :) pod śrubą kórą przewód masowy przykręcony był do blach była śniedż, brud czy co tam jeszcze! po oczyszczeniu , wszystko działa

ps. wszystko oprócz hamulców, ten wymienieany cylinderek nie był taki całkiem nowy i znów puścił :( ehhhh



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group