To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Posty Emi [; - o jeju o jeju oddaj mi trabanta ty głupi złodzieju!!!

emi - 2005-11-01, 09:57
Temat postu: o jeju o jeju oddaj mi trabanta ty głupi złodzieju!!!
dzi¶ w nocy moja Strzała przeżyła próbe kradzieży!!!!!! złodzieje buszowali w ¶rodku, pchali go co by odjechać, nie udało im sie! moja mama ich wylukała z okna , zostałam ze stłuczon± boczn± szyb±!
masakra!!
mojego trbancika kto¶ chciał mi zabrać!!!!!
słowo honoru jakbym ich ( 3 ich było) dopadła to nie ręczę !! w takich sprawach byłabym chyba agresywna!
straszne!
dobrze że sie tak skończyło!!!
pewnie nie mogli go odpalić ! łosie!
uffff, trabi stoi z workiem zamiast szyby na parkingu strzeżonym i jest bardzo smutny!
dzielna moja mama!

redips - 2005-11-01, 10:13

Na stronie glownej CT tez jest informacja ze skradli trabanta w warszawie...

Co sie dzieje?!

Moze to dlatego ze poszla juz informacja ze traby w oryginale sa teraz autami kolekcjonerskimi i bede kosztowac kupe kasy. Emi chyba sama dalas link do strony gdzie to bylo napisane...

Wspolczuje Ci... nie martw sie, szyby chyba niedrogie sa... :D

J.J. - 2005-11-01, 11:12

no najpierw pochwalilas mame na ct a dopieru tutaj :(
no nic:/ zal dupe sciska :(
nie maja kurwaczego krasc :/
trzeba pomyslec jak zabezpieczyc swoje autko przed kradzieza...

moze wylacznik 'pradu' :D

ps
a na forum ct ktos zapytal sie jak odpalic traba bez kluczyka i byli zajebiscie ludzie co napsiali jak :E
no i zajumali traba :/

Greg - 2005-11-01, 12:48

Szybe bedziesz juz jutro miała za free. A złodziejom to bym łapy pourywał. bo odcięcie jest bardziej humanitarne i mniej boli. Jaja wypestkować.
emi - 2005-11-01, 21:36

jakie¶ dupki gwałtem wdarli sie ma moje terytorium!!! naruszyli poczucie bezpieczeństwa!
dziekuję :* za wszelakie wsparcie!

SŁAWNY - 2005-11-01, 22:19

skurw ........ tylko takich zaj.......
KajteK - 2005-11-02, 00:24

hehe-ja ostatnio to nawet kluczyki w Trabie zostawialem bo mialem wykrecony (bo martwy) rozrusznik i wyjety akumulator tak wiec mogliby se robic co im by sie tylko zywnie podobalo a i tak by nie odpalili :lol: a tak poza tym to stał na kobyłce podłożonej w takim miejscu ze oba przednie koła były w powietrzu :mrgreen:
emi - 2005-11-02, 20:55

zobaczcie sobie ! informacja z elbl±skiej gazety internetowej !! :) :) ale numer!!! klikać

brawurowa akcja elbl±skich policjantów! :)

KajteK - 2005-11-02, 21:33

poprostu SKANDAL :!: :evil: jak mozna takie rzeczy pisać :!: poprostu jestem oburzony-przeciez to profanacja :!: oni napisali Trabant przez małe "t" :wink: :mrgreen:


no no Emi teraz o Twojej strzale pisz± w gazetach :D no no

emi - 2005-11-10, 16:03

a tu jest drugi link do artykułu na ten sam temat ale na innym portalu :) tym razem, Kajtek, wszystko jest napisane jak trzeba :) dzis to znalazłam przypadkowo.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group