To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Rozmówki Trabantowe - "skoro to Trabant to damy rabat"

KajteK - 2005-10-20, 11:41
Temat postu: "skoro to Trabant to damy rabat"
własnie wrócilem z ustawiania zbierzności w Trabim na takim fajnym użądzeniu co mialo takie wielkie "patelnie" z białymi trójkącikami a ze ściany brygało czerwone świateło i w ogóle komputer był bardzo mądry bo kąt ustawienia kół mierzył w stopniach i dziesątkach minut :D generanie dokładnie sie tym zajeli ale nie o tym chcialem mówić
mianowicie chialem powiedzieć (i ta wiadomość moze sie przydać raczej ludzim z mojej okolicy czyli Morena Chełm itd.) ze po wszystkiemu pan zanim mnie podliczył to stwierdził "skoro to Trabant to damy rabat" :mrgreen: jelsi ktoś cke to to podaje adress:

serwis opon
*KRALECH*
80-172 Gdańsk
ul. Schuberta 94



dodam jeszcze ze obsługa jest miła i bardzo lubi Traby :wink:

Greg - 2005-10-20, 19:13

a ile to kosztowało??
KajteK - 2005-10-20, 21:18

no niestety dość drogo bo 80 PLN ale za to z dość dobrą dokładnością bo biorąć pod uwage fakt ze w instrukci obsługo Traba dopuszczalny margines błędu to 10 minut a oni ostawili 3 minuty to chyba dokładnie prawda ?? a poza tym to jest to prawie centrum miasta wiec ...
ale oprócz tego ze robią zbierzność to i inne cuda z zawieszeniem

Michas - 2005-10-22, 22:43

Jacie snune ale drogo ja myslałem ze 50 zł to drgo w tym sprawdzenie całego zawieszenia a samo sprawdzenie zawieszenia to cena 20 zł oczywiscie w autoryzowanej staci obsługi na szarpakach.I to cena bez układu
Greg - 2005-10-23, 20:42

u nas zbieznosc to 30 zł


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group