To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Posty Emi [; - a to ci dopiero!

emi - 2005-09-07, 19:40
Temat postu: a to ci dopiero!
ale jaja ! już 7 września dzis , jak ten czas zasuwa! słwo honoru nie zauważam ostatnio mijającego czasu! a w ogóle to juz na forum dawno żadnych głupot nie wrzucałam :) spoko, sie coś poszuka, popatrzy, zapoda :) a w ogóle to chciałam sie z wami podzielić moimi odczuciami , że jest fajnie bo świeci słońce i jest ciepło choć lato ku końcowi niechybnie dąży :) i oby tak dalej , nie życzę sobie opadów deszczu i deszczu ze śniegiem bo wtedy smutno jest i w ogóle bezsensownie! zresztą o czym ja gadam !:) jak na razie to jeszcze na plażę można chodzić :) i w ogóle to pozdrawiam serecznie wszystkich i ściskam! czujcie się mocno uściskani, tak po prostu bez okazji :) :) :)


ps. pewnie zaraz wyleci to do "postów emi" :twisted:

// zmodyfikowano administracyjnie
asd :D :twisted: :twisted: :twisted: 8)

Giersu - 2005-09-07, 22:34

Ha, leci czas, oj leci. Ja na przykład dzisiaj dopiero zorientowałem się, że ubezpieczenie na Traba kończy mi się za tydzień, a przegląd w poniedziałek...
emi - 2005-09-26, 15:16

jakby tego wszystkiego było mało, nowy rok akademicki sie zaczyna! i do pracy najprawdopodobniej również zacznę uczęszczać w celach zarobkowych. i to juz za całkiem niedlugo. ehhh! mówie wam! :) ale słońce nadal świeci! i serducho bije! :) trabant choć kopci to pędzi przez miasto, a kawa smakuje jak zawsze wyśmienicie, Tak mam dziś jakiś taki nawet dobry humor :) a co u Was?
Giersu - 2005-09-28, 04:45

Ubezpieczony i po przeglądzie ;o) No i dowód rejestracyjny chyba już do odbioru :o)
emi - 2005-10-10, 18:02

a ja żeby zarobic na ubezpiecznie i opony ..... w poniedziałek ide pierwszy dzień do pracy! o ja co to będzie! :|
J.J. - 2005-10-10, 20:02

:twisted:
emi - 2005-10-25, 22:33

no i pracuje i nie jest źle :) czasem nawet jest beka :) bo moja praca to baaaardzo ciekawa instytucja jakby nie patrzeć :) choć co dzien to samo i to samo!
nie mam aktualnie czasu co by na necie wisieć :) piszcie dziewczyny i chłopaki co bym miała czym dusze ucieszyc gdy wracam zmachana do domku :)
jesienne pozdrowieniA ode mnie !!!!!! , słoneczne i ciepłe choc na dworzu pada i wieje ( w tej chwili w Elblągu bardzo mocno wieje!)! dobrze że ziąbu jeszcze takiego nie ma. nie chce was martwić ale teraz pół roku słoty i opadów nas czeka, bo taki mamy klimat: jest pażdziernik a padać bedzie do marca to jest równe szesć miesięcy! gdzie tu logika? :) ale na listopadowy spot niech ktoś zadzwoni gdzie trzeba i zamówi choć 5 deko słonka! :)
dobra idę spać bo jutro o 5 wstaję :P
si ya!!!!

J.J. - 2005-10-26, 09:14

[;
milego pracowania ja wlasnie zawijam do tyrki :)
:)

no a ucichlo na tym forum naprawde :(

emi - 2005-10-26, 15:46

a co to "tyrka" ?
:)
ja nieobyta w świecie , ja nie wiem :P

J.J. - 2005-10-26, 16:19

praca :}
emi - 2005-11-15, 00:11

z cyklu "co nowego u Emi" :P :P własnie sobie dziś pisałam moją prace magisterską. napisałam połowę rodziału pod tytułem "rozdział 2" :) drugie pół w planach na jutro! a w czwartek audiencja generalna u promotorki! :) ejjj! chłopaki i dziewczyny, ponawiam, pytanie! każdy gdzieś tam se studiuje, zna ludzi tu i tam, moze znacie studenta co to przy okazji może dysleksją sie wylegitymowac? co? dajcie mu/jej moje namiary , mail najlepiej! inne demograficzne czynniki nie mają znaczenia, byle student, byle dyslektyk. (kajtek, jędrek, dzieki raz jeszcze :) ) potrzebuje ich przeankietować, może sie zgodzą? :)

Tak sobie na chwilę w nagrode za ciężka pisaninę wączyłam forum, bo zara zgasze kompjuter i ide spać :) sciskam all!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group