To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Posty Emi [; - co do....sie dzieje??

emi - 2005-08-01, 09:35
Temat postu: co do....sie dzieje??
ej! bandycki administrator!:) mam pytanie? kto zmienił moj podpis i avatar wyrzucil? hę? wiem jak to zmienić z powrotem i niezwłocznie to uczynie! ale najpierw prosze o wyjaśnienia!!! :) no już! słucham! ! :P :D
J.J. - 2005-08-01, 11:40

burza byla i pewne zaklucenia wyszly :)
wiesz wyladowania elektryczne przedostaly sie do interneta i tam zaczol; biegac po moim kompie zobaczyl fajne poslatki i skumal ze to twoje i chail je umiescisc ale nagle beg bum tratatata i mis koala z misiem uszatkiem i puchatkiem powiedzili ze tak nieladnie i ununol niechcacy avatara i obrazek mial byc nizej ale tym razem skrzat hałabała sie oburzyl bo jest gejem i kurde wyłączyl sie bbcode i wyszlo jak wyszlo :C
pseplasam ;e

ale i tak podpis byl bardziej hmm taki hmm :D tylko ze administarator zmienil bo te zaklucenia byly zbyt perwersyjne :D
a mogla bys wtsawic ten avatarek co tam byl link na dole :D ? tzn w podpisie tam gdzie obok zebry byl twoj trabant [; ??

emi - 2005-08-01, 12:30

eee? nie zauważyłam zadnego linka :) wyśłij mi ta fotę odpowiednio przygotowaną do zamieszczenia i moze , powtarzam ! może:) :) wstawie ja jako avatar :)
ps.no dobra! wstawie na pewno :)
łobuz i chultaj:)

J.J. - 2005-08-01, 12:45

tez cie kocham :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

wiadmosc tylko dla emi [;
kto sie wpisze inny dosteje bana na jakis czas :P~

[ Dodano: 2005-08-01, 13:03 ]
temat locked :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group