To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Pomysły - Start :)

J.J. - 2005-07-24, 18:30
Temat postu: Start :)
Postanowilem zalozyc to forum bo imho brakuje czegos takiego u nas w regionie :)
Malo kto wchodzi na forum ct i wogole a takl to mam nadzieje, ze takie 'nasze' grono bedzie aktywne :)
Chcialbym poznac wasza pierwsza rekacje i opinie o idei tego forum i takie tam :)

pozDDRawiam :)

Kris - 2005-07-24, 18:37

jak dla mnie forum jest "cacy" ladna organizacja i w ogole... jeszcze tylko dac innym znac ze cos takiego istnieje i bedzie full wypas :) to moja opinia ;) b4nd1t & Michas bardzo fajna robota... gratuluje :D
J.J. - 2005-07-24, 18:52

aha no i forum chcy by bylo dla ludzi zwiazanych tylko z ctt dla obcyh moge zrobic 1 dzial :)
Bart - 2005-07-25, 08:54

1...2...3... \proba mikrofonu\ ok :!:
O zaletach powstania forum CTT i efekcie koncowym nie bede pisal bo nie mam tak duzo czasu :wink: Jedyna denerwujaca rzecza sa reklamy "LYCOS"... jak nie u gory do z prawej strony... nie da sie jakos tego zablokowac ??
Chwilowo to tyle
PoZdRaWiAm
:mrgreen:

J.J. - 2005-07-25, 10:47

nie wiem czy to jest zaleta opery czy norton internet seciuruty :) ale ja reklam nie mam ; D
a kAJTEk'owi ( :twisted: ) pomoglo wcisniecie F5 ;)

pozdrawiam :)

Anonymous - 2005-07-25, 11:02

tajemniczego zalozyciela i admina tego forum prosze o kontakt
Kazub

KajteK - 2005-07-25, 21:24

F5 przestało pomagać-wycofuje mnie do jakichś poprzednio przeglądanych tematów
co prawda reklama znika ale do czasu włączenie czegokolwiek--> jakiegoś tematu czy coś
a tak w sprawie samego forum to fakt-brakowało tego-mam nadzieje ze nieco ułatwi i urozmaici nam to życie

Greg - 2005-07-27, 20:25

Fajowe to forum je. A mozna uzywac wulgaryzmów? Wkoncu sami swoi nikogo obcego :):):)
J.J. - 2005-07-27, 21:12

mozna mozna [;
chyba ze komus to przeszkadza :E
mi osobiscie nie :)

ps

brakuje jakiejs kategori na forum :) ?

emi - 2005-07-27, 22:25

e! :) tu są damy ;P :D

witam wszystkich, i tez sie tu melduje .
nie uwierzycie , wchodze sobie dzis jak gdyby nigdy nic na forum "cartoon trabant" popisać co nie co, pisze pisze i tak sobie myśle , że fajnie jest ale tak jakoś anonimowo i w ogóle obco. I myśle sobie dalej, że szkoda ze nie ma forum trójmiejskiego . No i z tego żalu wchodze sobie na trabant.trojmiasto.pl chociaż zdjecia poogladać i co widze? :) :) :) ogłoszenie ze działa forum!!!! :) telepatia? :) :P strzał w 10! serio mówię! gratulacje podziekowania, kwiaty, orkiestra i dzieci z chorągiewkami !
choć z elbląga, ale to prawie jak gdańsk :)

ps.brakuje kategorii "moda i maniciure" :P żartuje , jak dla mnie, jest wszystko :)

[ Dodano: 2005-07-27, 22:42 ]
mam jedną uwagę! wydaje mi sie że to drzewiaste pogrupowanie tematów jest bardzo rozgałezione (:)) troche przez to skomplikowane i boje sie że będe gubić posty, ale spoko, może po prostu musze sie do niego przyzwyczaić i nauczyć jak efektywnie po nim śmigać :)

Greg - 2005-07-27, 23:20

Kategorii jest dużo, wiecej nie trzeba.
J.J. - 2005-07-28, 01:10

co do wygladu forum to wszytsko jest w profilu :)
wystarczy sobie pustawiac :)

Greg - 2005-07-31, 20:13

ja to zmieniam zdanie. można stworzyc kategorie do kłótni na forum, wyzywania sie i ogolnie rozladowania napięć (TY KUR... TY HU...) Albo pokłócimy sie w Hajtparku. Hie hie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group