To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Garażowo Trabantowo - tulejki do zwrotnicy

Ksycior - 2008-03-03, 21:23

oooo Greg przedstawił te wydanie motirexowe, orginalne z innego materiału sa wykonane, ale kształty identyczne:), a umieszczone są w zwrotnicach:) tylko kołnierzyki ich widać, po których suwa się gumowa uszczelka dociskana a'la oringiem sprężynowodorobozwojowy :)
Greg - 2008-03-03, 22:33

Nieraz trzeba je rozwiercić bo wymiar wewnętrzny jest troche za mały. Ja tak kiedyś miałem jak ojcu w trabancie je wymieniałem ( eeh to były piekne i dawne czasy)
dejmien - 2008-03-05, 22:31

dostałem tulejki od ksyciora, dzisiaj je z wujem zamontowaliśmy i wszystko jest gites, na szczęście udało mu się znaleźć rozwiertak i poszło bez większych komplikacji ;-)
jedynie w drodze powrotnej pimpek spłatał mi psikusa i nie dalej jak 5km od wuja poszła świeca, a na jednym garze udało mi się tylko dojechać parę metrów i zjechać na pobocze, okazało się że wszystkie świece jakie dostałem od poprzedniego właściciela były do d... zakładałem je we wszystkich możliwych kombinacjach i w końcu ledwo doczłapałem się do siebie na zaspę, mam nadzieję, że jak kupię nowe świece to wszystko będzie już jak należy. Po regulacji zapłonu dopuki nie poszła świeca bruno jechał dużo lepiej niż po zakupie, pod górkę na czwórce bez problemu leciał 80km/h ;-)
no i zmieniłem sobię klapę bagażnika na oryginalną, bez żadnych śmiesznych spojlerów i rączek jak w tej co była jak kupowałem auto :-P

trabi850 - 2008-03-10, 12:49

Ja niejednokrotnie zamawiałem w MOTIREX-ie i jestem zadowolony. Cena rozsądna zważywszy na trudności w zdobyciu niektórych "części do DDR". Ostatnio sam zamówiłem tuleje na całe przednie zawieszenie (wahacze, zwrotnice + podkładki)

PozDDRawiam

trabi 850 ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group