To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Garażowo Trabantowo - Wahacze

PeQ200 - 2012-12-11, 14:21
Temat postu: Wahacze
Siemanko ;) Jako, że wahacze w moim trampku są, a w sumie, to bardziej ich nie ma :P Tu ukłon w stronę Michała, który czarował, czarował i wyczarował, że przejechały 200 km i nadal jeszcze się trzymają ;)

Dobra, ale o co chodzi. Ceny wahaczy dość zaporowe, więc udałem się do mojego składziku i wyszedłem z niego z wielkim bananem na ryju, bo mam dwa wahacze w stanie bardzo dobrym. No i takie pytanko do doświadczonych. Jak już je będę ogarniał to czy warto je jakoś wzmocnić przed montażem? Jeżeli tak, to jak? :)

J.J. - 2012-12-11, 14:46

masz kogoś kto Ci je pospawa?
PeQ200 - 2012-12-11, 14:52

Mam spawacza ;) Ogólnie one są w eleganckim stanie. ale mimo to myślę, o wzmocnieniu.
J.J. - 2012-12-11, 14:57

wypiaskuj je tak czy siak.
obmaluj jakąś antykoro. 'zabuduj' ucha wahaczy.
oczyść miejsca spawów, pomaluje tam jeszcze raz gdzie się spaliło.
do środka nalej jakiegoś wosku, który reaguje na korozję.
możesz też jakieś xowniki wspawać by je jakoś połączyć, ale mało chyba kto to robi w sumie. najczęściej to te ucha.

PeQ200 - 2012-12-11, 15:03

Przed piachem zabezpieczyć łożyska, czy je wybić w cholerę, i po piachu wstwić nowe? bo w sumie cholera wie, w jakim są stanie. :)
J.J. - 2012-12-11, 15:20

zrób wszystko na nowo :)
bynajmniej będziesz wiedział co masz :)

PeQ200 - 2012-12-11, 15:31

Spoko :) Trzeba bedzie świnkę przetrzepać ;P Ale przynajmniej spokój na jakiś czas. Aha za pamięci. Obawiam się o dzwonki. Narazie ich jeszcze nie oglądałem. Znalazłem gdzieś na cartoontrabant projekt wykonany przez ZbuQa, ale z tego co wyczytałem to same nakładki na oryginalne dzwonki. Jakie wymiary miałby zamiennik oryginału?
JaJer - 2012-12-11, 17:54

Jak chcesz nowe dzwonki zgłoś się do mnie.
Kilka osób już ma zamontowane i sobie chwalą (ja też).
Moje dzwonki przeżyją trabanta, gwarantuję.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group