To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Rozmówki Trabantowe - Trójmiasto !!! SZUKAM OSÓB POSZKODOWANYCH

sebolekosa - 2012-03-14, 14:13
Temat postu: Trójmiasto !!! SZUKAM OSÓB POSZKODOWANYCH
Witam serdecznie,
szukam osób poszkodowanych w TRÓJMIEŚCIE, przez nie jakiego Marcina Trąmpczyńskiego(zwanego EMTI), który również twierdził, że posiada firmę Wesoły Złomek ul. Szafranowa 26b/4 Gdynia...

Proszę o informację na meila seba-4@wp.pl, bądź gadu 1401858 i na tel. 666-743-787

Gość wystawiał lewe ubezpieczenia na OC i robił przekręty na samochodach.

Proszę o PILNY i szybki kontakt, ponieważ przeciwko niemu toczy się proces z kilku powództw.
Aktualnie wczoraj przy udziale policji kryminalnej został zatrzymany.


Pozdrawiam
Sebastian Osowski
Rzecznik Prasowy III Zlotu Pojazdów Socjalistycznych w Leśnicach pod Lęborkiem

Greg - 2012-03-14, 16:57

No to się doigrał.
elptakusa - 2012-03-14, 17:17

Jak dobrze, że z nim tego traba nie przehandlowałem.
Golab - 2012-03-14, 21:06

halo halo, a gdzie domniemanie niewinnosci :lol:
emi - 2012-03-14, 22:17

ups!
zolwik - 2012-03-20, 09:46

Ooojoj , etam ja się toczy sprawa to dostał wezwanie i będzie je dostawał a jak się nie stawi to i tak nie ujdzie mu to a nawet pogorszy .

Heh

eMTi - 2012-03-24, 20:49

Tak więc dostałem wezwanie w sprawie świadka a nie oskarżonego czy podejrzanego... nie zostałem zatrzymany przez policje a byłem na przesłuchaniu... nie robiłem Lewych polis OC tylko jakiś koleś zrobił przekręt i jak sie teraz okazuje wystawił kilka naście lub nawet kilka set polis z moim nazwiskiem adresem nazwą firmy... oraz wystawione były lewe umowy kupna sprzedaży/rachunki(faktury) na których rzekomo ja sprzedawałem lub kupowałem auta których na oczy nie widziałem...

Dziękuje tyle z mojej strony... jeśli ktoś chce znać szczegóły zapraszam na priv...

[ Dodano: 2012-04-28, 23:54 ]
byłem poraz kolejny na przesłuchaniu policja szuka osoby która podrobiła pieczątke MOJEJ FIRMY wypisywała dokumenty jako JA oraz wystawiła KILKNAŚCIE POLIS UMÓW jako moja firma... zgłosiłem fakt oczerniania mojej osoby oraz podrobienia moich dokumentów... Tyle z mojej strony

[ Dodano: 2012-06-20, 10:44 ]
PAN Sebastian przed wczoraj dnia 18.02.2012r przez telefon domowy groził mi utratą życia oraz rzucał oszczerstwa na mój temat sprawa została zgłoszona na policje oraz prokuratury



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group