To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Rozmówki Trabantowe - ksywy nazwy imiona dla naszych trampków .

zolwik - 2011-09-06, 09:16
Temat postu: ksywy nazwy imiona dla naszych trampków .
Z jakiej okazji daliście i piszecie/mówicie o swoich trabach.

Pytam bo chciałbym dać ale nie mam pomysłu :-?

J.J. - 2011-09-06, 11:23

Dla twojego to powinien być bobek :D
Bo masa ich była jak go kupiłem i masa pewnie została bo nie dało się ich wszystkich ogarnąć :D

Trampson > Trampsonia, bo nie będę kolesia ujeżdżał > Sońka, się skróciło > Korozja aka Koro bo korozja

Nelka, bo Nel miała na blachach jak ją kupiłem :) Romek nazwał go Nelk bo miała NEL KXXX, ale ja kolesia ujeżdżać nie bd!

zolwik - 2011-09-06, 11:45

Bobek hm... e to mi się źle kojarzy .

Widzę że większość to ma żeńskie i lepiej to brzmi ;-)

koko - 2011-09-06, 13:43

A hu.a że żeńskie i to nie ma nic wspólnego z ujeżdżaniem (co kto robi ze swoim autem jego sprawa :shock: ) pierwszy był Hellmut potem Hellmucik bo sedan następny był czarnuch a że od czarnucha wruciłem do białego Hellmucika bywa że mówie na niego białas...
wole mieć traby płci męskiej bo nie mają chumorów...

J.J. - 2011-09-06, 14:27

Koro nie ma humorów i jest najdzielniejszym autkiem we wszechświecie <3
zolwik - 2011-09-06, 15:06

koko napisał/a:

wole mieć traby płci męskiej bo nie mają chumorów...


To jak ma humory to przytoczę kawał :mrgreen:

Pięknego, ciepłego dnia wybrał się do ZOO pewien gość z żoną. Żona, naprawdę atrakcyjna, makijaż, letnia różowa sukienka spięta paskiem, pończochy samonośne...
Gdy szli pomiędzy klatkami małp, zobaczyli goryla, który na ich widok jakby oszalał i zaczął skakać na kraty, chrząkać, zawisać na jednej łapie, i drugą uderzać w czaszkę, najwyraźniej niesamowicie podniecony.
Mąż, zauważywszy podniecenie małpy, zaproponował żonie podrażnić go jeszcze bardziej i zaczął podsuwać pomysły:
- Obliż usta, zakręć tyłeczkiem...
Żona wykonywała jego instrukcje, a goryl zaczął wydawać takie dźwięki, że chyba obudziłby martwego.
- Rozepnij pasek - goryl prawie już rozginał kraty z napięcia - a teraz podciągnij sukienkę nad pończochy.
Goryl oszalał kompletnie.
Nagle facet złapał żonę za włosy, otworzył drzwi klatki, wrzucił żonę do środka, zatrzasnął drzwi i powiedział:
- A teraz mu wytłumacz, że boli cię głowa...

Golab - 2011-09-06, 16:39

trabant jahaa, bo byl trabantem jahaa
koko - 2011-09-06, 20:55

No włacha goły co z nim?
kemi - 2011-09-07, 20:19

Leszek, Lesio, Lesław, Lechuta, Lechosław i wszelkie pochodne :) po byłym właścicielu :))) generalnie plan był nadać mu jakieś imię, bo wszystkie moje autka jakoś nazywam... no i J mnie przekonał, że ja wolę ujeżdżać faceta idąc jego torem myślenia! 8-)
emi - 2011-09-07, 20:33

moja Błękitna Strzała bo błękitna i bo mknie jak strzała! płci nie posiada ;-)

A Rysiek nie wiem czemu został Ryśkiem, Grzegorz tak na niego zaczął mówić.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group