To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Okolicznościowe spotkania - Dzis u Trzomskich

czomscy - 2011-06-18, 14:08
Temat postu: Dzis u Trzomskich
"Szanowny użytkowniku "Trabanta"

Gratulujemy Ci z okazji nabycia nowego samochodu "Trabant 1.1", życzymy wiele zadowolenia z naszego wyrobu i zawsze szczęśliwej drogi. "

Jeżeli ktoś nie ma jeszcze planów na dzisiejszy wieczór to zapraszamy do Rumi na
opicie nowego Trampka.
Miejsce: Rumia Towarowa 11 kl B mieszkanie 11 lub jeśli będzie więcej chętnych
Rumia Janowo Ul. Stoczniowców 2L mieszkanie 4, tam jest większy stół :)
I tu i tu jest bardzo blisko z dworca SKM, na Towarową 5 minut na Stoczniowców 10.
Pada deszcz więc może też odwołaliście grilla. Będzie nam miło jeśli wpadniecie.
Nie mamy numeru do wszystkich więc nie dzwonimy.

Czomscy

792 18 02 07

Kaszub - 2011-06-18, 15:00

Na którą godzinę się stawić?
Rozesłałem smski do ludziów których nr posiadam. Niestety ostatnio umarł mój telefon i wiele numerów straciłem.
ktoś zmotoryzowany się wybiera? chetnie się zabiorę ;)
Ogrodowe krasnale znowu będą mi się śniły :)

czomscy - 2011-06-18, 15:14

a nie wiem, 19:00?
Pchela - 2011-06-18, 16:19

postaram się doczołgać
czomscy - 2011-06-18, 17:19

"GWE, Rumia, ul Towarowa 11, podjeżdżacie pod posesyjny szlaban, wciskacie 211, po chwili szlaban otwiera się, ew. co bardziej wskazane wysiadacie z eskaemki na stacji GWE Rumia, przechodzicie tunelem dworcowym na Towarową, wychodzicie z tunelu koło żabki, idziecie prosto 100mb aż po prawej zobaczycie szlaban pod którym przechodzicie, kierujecie się do budynku, parkingiem w lewo do klatki be, stukacie 11, po chwili otwierają się drzwi. coś to kom: 792 18 02 07, Czomski."

w ramach aktualizacji dojazdu: na 100 mb od żabki stoją znaki remontu, zakazy wjazdu, ja tu pilnuję, dobiegam do żabki w 5 sekund itp. itd, nie przejmuj się - między wykopami prowadzi dróżka dojazdowa do posesji dla mieszkańców

zolwik - 2011-06-18, 17:22

O w mordę moi znajomi znajomi mieszkają w tym samym budynku :-P

Z wielką chęcią bym podjechał , zobaczymy jak pogoda .

czomscy - 2011-06-19, 03:16

Dziękuję. Za przybycie. A, i jeszcze jedno, jest trzecia, ale nie wytrzymałem, otwieram ostatnie Monte. Hop Hop!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group