To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

My - Nowy mój nabytek T2 72'

zolwik - 2011-05-30, 17:21
Temat postu: Nowy mój nabytek T2 72'
Witam oto mała foto relacja transportu trabiego . Jak dostanę wenę to opiszę przygodę .



Pierwsza fota jak nas gonił :lol: :lol: :lol:

J.J. - 2011-05-31, 06:06

a czemu nie na kołach :) ?

ogólnie 72 z instalacją 6v
stan imo zajebisty, trochę zamulony, ale będą z niego ludzie :)
blacharsko oceniam na dobry.
zajebista baza na zółte :)

eMTi - 2011-05-31, 07:15

jakiś czas temu chyba widziany w sopocie ;-)
emi - 2011-05-31, 07:16

a jakie masz plany co do niego?
J.J. - 2011-05-31, 07:22

musi dokończyć pewnie rejestr na żółte :P
KajteK - 2011-05-31, 07:25

żółte są pompatycznym syfem ;-P
kemi - 2011-05-31, 07:58

KajteK napisał/a:
żółte są pompatycznym syfem ;-P


No cóż, zmienisz zdanie jak debil w czarnej megance zajedzie Ci drogę gadając przez telefon a hamowanie może niewiele pomóc... ja po ostatniej niedzieli poważnie zaczęłam się zastanawiać nad żółtymi dla Peli właśnie z powodu takich fiutów! Pisk opon, ucieczka na lewo i do tego konkretne zarzucenie autem byle nie wkomponować się w tył pajaca to średnie atrakcje... nie mówię już o tym, że jadący za mną musieli mieć równie dobry refleks, żeby mnie nie cmoknąć w zadek.

Generalnie - żółte to nie takie zło, trzeba tylko mądrze ocenić zalety i zagrożenia z nich płynące...

Co do autka - uwielbiam je :) mega pozytywnie mi się kojarzy i z radością zobaczę je w przyszłości w pełni blasku! :->

Golab - 2011-05-31, 10:08

ale i tak nie kumam co dadza ci zolte, jak w jedziesz mu w tylek, to ty masz problem a z tego co sie orientuje to jeszcze wiekszy bo musisz pytac sie konserwatora zabytkow o czesci ktorych mozesz uzyc, ale moze sie myle
J.J. - 2011-05-31, 10:11

jak ktoś ci w dupę wjedzie musisz go przywrócić do stanu sprzed wypadku nie patrząc na koszta bo pokryje ci je ubezpieczalnia ;)
czytaj nie ma szkody całkowitej w przypadku wbicia się w tyłek jak to jest przy normalnych blachach ;) no chyba, że zaczniesz biegać po sądach jak kiedyś Zbyszek się bawił.

Golab - 2011-05-31, 11:33

no ale to jest zaleta i wada ze mojej perspektywy wada, bo jak ty skasujesz kogos to z kieszeni musisz pojechac, bo watpie zeby przy tym bylo jakies AC, a z wlasnego OC sam sie nie naprawisz jezeli dobrze rozumuje.
zolwik - 2011-05-31, 15:49

J.J. napisał/a:
a czemu nie na kołach :) ?


Brak OC oraz uwalony aku do zera .

Już zarejestrowany na żółte nawet fajny nr. rej. :mrgreen:

Plany to doprowadzić do stanu bdb , bo to tylko na zloty a nie do jazdy do pracy :-P


No a żółte są złe hmm o tym można polemizować jak dla mnie super między innymi: nie płacisz oc jak stoi ,nie robisz badań co roku w zasadzie jak stoi to nie boli po kieszeni :lol:

mac_kaw - 2011-05-31, 19:58

Ee, za rok automatycznie nie musiałbyś płacić OC... Jak auto ma 40 lat, to z automatu, beż żadnych żółtych tablic masz prawo nie płacić OC, jak wóz jest nieużytkowany.
eddie - 2011-05-31, 21:00

.. aby dzialal i mial dach nad dachem .. ;]

powodzenia <piwo>

edd

zolwik - 2011-06-07, 17:34

Siemanko,

sorki że w tym temacie ale chodzi o mój egzemplarz :lol:

Poszukuje nr ral malowania trampków i co było malowane pod dany kolor a co w innym np. czarnym .

Wielkie dzięki za pomoc , chcę swojego odświeżyć i przygotować na oryginał :-P

emi - 2011-06-07, 19:23

mamy z Grzegorzem w Łęczycach książkę z opisem modeli z poszczególnych lat, jak będziemy w najbliższym czasie w Łęczycach to możemy Ci zeskanować co nie co.
zolwik - 2011-06-07, 20:50

emi napisał/a:
książkę z opisem modeli z poszczególnych lat, jak będziemy w najbliższym czasie w Łęczycach to możemy Ci zeskanować co nie co.

Będę wdzięczny .

J.J. - 2011-06-08, 09:19

Twój to był tzw Polarweiß albo Pastellweiß :)
rali chyba wtedy jeszcze nie było :)
ogólnie jakiś brudnybiały :)

a czarne to deska, obudowa kolumny, wahacze, wozek, puszka powietrza, bak, mocowania baku i aku, obudowa silnika, pingwiny, drążek kolumny. kierownicowe drazki chyba czarne nie byly.

z resztą. http://www.trabant.cz/prospekty/

zolwik - 2011-06-08, 20:04

Pastellweiß to VW L 90D
Polarweiß to VW L 90A
Symbol lakieru VW , jutro skoczę do mieszalni i spr.

J.J., Wielkie dzięki za info .

J.J. - 2011-06-13, 09:26

I jak autko :) ?
Kiedy się gdzieś pojawi ?

zolwik - 2011-06-13, 16:23

W tym tyg . nowa bateria przyjedzie to będę walczyć . Ciężko dostać 6V jeszcze raz taki drogi jak 12V .

Jak odpali to wpadnę na lans po GA :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group