To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Garażowo Trabantowo - [1.1] kable - stacyjka

redips - 2010-12-30, 08:15
Temat postu: [1.1] kable - stacyjka
Od 2 tygodni trzymam trampka na parkingu w kerfurze, w zasadzie to od momentu jak wilgoc mi w zaplonie namieszala...
Jezdilem do niego, odpalalem, rozgrzewałem itd.

A po świetach okazalo sie ze jakies buraki zabawily sie z moim trabantem. Znalazelm go przestawionego na drugi koniec parkingu wysmarowanego pasta polerska ktora byla w srodku.

Zniknela stara opona letnia z bagaznika (druga została) scyzoryk, kabel do telefonu i wjazdówka na teren stoczni. W zasadzie nic wiecej nie zginelo mimo ze mialem w nim kupe gratów.

Niestety zartownisie zgieli mi polke pod kierownica i poodlaczali wszysktie kabelki od stacyjki

Ktos wie jak to podlaczyc na nowo?

Golab - 2010-12-30, 09:45

zobacz czy nie ma kamer, moze jakas nagrala moze uda sie burakow scignac, a stacyjka to nich ktos ci foto zrobi
emi - 2010-12-30, 10:55

mogę ci książkę sfotografować , może schemat by był.

swoja drogą ku**wa mać! brak słów, w jakim kraju my żyjemy! skąd się tacy ludzie biorą?

ps. wysyłam ci na maila bo tu na forum takie duże się nie mieszczą

redips - 2010-12-30, 11:37

dzieki Emi dostałem i widze jakie kolorki wchodza w stacyjke i zapewne takie same zwisaja mi teraz obok stacyjki. Niestety i tak nie bede za bardzo wiedzial co i gdzie dokladnie, chyba ze zdemontuje stacyjke i zobacze czy sa tam jakies opisy. No ale tego poki co wolalbym uniknac.

Kto mi moze cyknac fotke tylu stacyjki z podlaczonymi prawidlowo kablami?

J.J. - 2010-12-30, 11:51

niestety telefon mi sie spalił, laptop połamał i ni dam rady.
emi - 2010-12-30, 13:28

są opisy, są na pewno, wszystkie "porty" są opisane, cyferki jak na schemacie! może jak do góry nogami tam wejdziesz to zobaczysz.

mój Tata mówi że na niemieckich urządzeniach zawsze wszystko jest opisane, są cyferki i dojdziesz co i jak, po tych oznaczeniach nie mając zielonego pojęcia złożył sam instalację elektryczną do Wartbura.

dasz radę Pająk :)

koko - 2010-12-31, 00:44

osobiście nie polecam rozbierania stacyjki
miałem to nieszczęście

redips - 2010-12-31, 07:13

Byłem wczoraj jeszcze raz przy trabie i na spokojnie bez emocji przyjrzalem sie sprawie i chyba jest nadzieja :)

Kable przez 20 lat sie zastaly juz w pewnej pozycji i sa blisko stacyjki wiec na czuja chyba mi sie uda :) nie splatali ich na szczescie.

W ogole niechcacy dwa zwarlem i zaczał rozrusznik krecic :)

billbo-luke - 2010-12-31, 08:40

Mi też się chyba kiedyś na 'czuja' udało podłączyć, bo nie chciało mi się po książkę biegać :-P
Czasem sobie myślę, że powinni obcinać ręce...

koko - 2011-01-01, 16:42

nogi!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group