To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
2T

Okolicznościowe spotkania - Klonowo 2010

J.J. - 2010-06-25, 14:37
Temat postu: Klonowo 2010
Zatelefonował dziś do mnie Nasz kolega Kajetan.
Zaproponował co by JUTRO nie zrobić imprezki połączonej z inna imprezką właśnie w Klonowie, gdzie odbywały się ogniska i w ogóle było zacnie.
Wszelkie pytania odnośnie szczegółów proszę kierować do Kajtka, bo w sumie to ja nic nie wiem i miałem tylko napisać:P

koko - 2010-06-25, 19:40

ok ja niemam żadnych numerów do nikogo bo mi wpintoliło zatem spytam tu cosie ma dziać ?
Prosze o odp jak ktoś by wiedział o ile w ogule ktokolwiek sie zainteresuje!

eddie - 2010-06-25, 21:26

numery są w naszych sprawach :)

/J.

KajteK - 2010-06-26, 14:32

ELOOOO :!: :!: :!: :!:
spotykamy sięTUTAJ DZISIAJ jakoś wieczorem, czyli tak jak ktoś może przyjechać :!:

ja będę nie prędzej jak o 20 (tak myślę) :roll:
ten żółty punkt po prawo od markera to (nieistniejący już niestety) Trabancik :-)

co do planu spotkania to planu nie ma-jest ognisko i tyle :-)
jak ktoś lubi pichcić kiełbaski niech zabiera ze sobą, jeśli ktoś lubi alkohol-niech zabiera ze sobą :lol: co do noclegu - nikomu niczego nie mogę zagwarantować za wyjątkiem wystarczającej ilości trawnika/pola pod namiot czy tam Trabanta :-)
jeśli ktoś przyjedzie na 100% będzie miło przyjęty ponieważ tam nas lubią (jeszcze :mrgreen: )
(może jakiś nocleg pod dachem uda się dla paru osób załatwić ale jak już wspomniałem -nie gwarantuję - tak czy siak przynajmniej karimatę/materac i koc/śpiwór trzeba mieć swój ;-) ale ja nic nie mówiłem jakby co ;-) )



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group